Skocz do zawartości

Robić sobie piersi?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Cycki u partnerki

    • Tylko naturalne, małe też są ok, rozmiar nie gra roli.
      43
    • Rób silikony, wielkie i sterczące.
      10
    • Tylko duże i naturalne, sorry gregory nic Ci nie pomoże.
      13


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Colemanka napisał:

biust czy tyłek, to obstawiam, ze większość odpowie tyłek.

Zależy od faceta. ;) Ja mam bardzo kształtny tyłek, mój facet go uwielbia i pamiętam jak raz podjarany nazwał go nawet ósmym cudem świata, xD? ale jednak  prawdziwego małpiego rozumu dostaje na widok moich piersi. :D Gdzieś mam wiadomość gdzie pisał czym są dla niego piersi u kobiety, no i wiem, że to jego największa słabość. ?

Są oczywiście faceci którzy lubią mniejsze i sama bym mogła takie mieć - fajnie u niektórych wygląda taka dziewczęca sylwetka, jeśli kobieta jest szczupła, a Deomi jest z tego, co kojarzę. Ale niech nie kieruję się mężczyznami  tylko tym, co sama czuję, czy jest to  rzeczywiście dla niej taki mega kompleks, który znacząco wpływa na jej życie, seksualność itd....

Ogólnie podpisuje się pod tym, co napisała @woman_in_red, więc nie będę powtarzać. :)

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Florence napisał:

Zależy od faceta. ;) Ja mam bardzo kształtny tyłek, mój facet go uwielbia i pamiętam jak raz podjarany nazwał go nawet ósmym cudem świata, xD? ale jednak  prawdziwego małpiego rozumu dostaje na widok moich piersi. :D Gdzieś mam wiadomość gdzie pisał czym są dla niego piersi u kobiety, no i wiem, że to jego największa słabość. ?

Są oczywiście faceci którzy lubią mniejsze i sama bym mogła takie mieć - fajnie u niektórych wygląda taka dziewczęca sylwetka, jeśli kobieta jest szczupła, a Deomi jest z tego, co kojarzę. Ale niech nie kieruję się mężczyznami  tylko tym, co sama czuję, czy jest to  rzeczywiście dla niej taki mega kompleks, który znacząco wpływa na jej życie, seksualność itd....

Ogólnie podpisuje się pod tym, co napisała @woman_in_red, więc nie będę powtarzać. :)

 

 

Ogólnie duże cycki są fajne, ale jak bym miał wybierać czy fajna pupa z wycięciem  w talii i małe cycki, czy fajne duże cyce ale płasko-dupie i już nie daj boże bez wcięcia w talii to brałbym  pupę+małe cycki ;) ale to moja opinia, a znów jakbym poznał laskę z zestawem nr 2, ale byśmy się super dogadywali, etc. to też przecież inaczej.

 

A jak pisałem, prawdziwa figura klepsydry i jeszcze z ładna twarzą i zgrabnymi nogami to naprawdę rare item na rynku ;)

 

Ja lubię sobie popatrzeć na cycki na ulicy, na plaży, w pracy, etc. jak fajnie podskakują pod obcisłą bluzką ;) ale do zakwalifikowania kogoś jako "fuckable" nie jest konieczne by był rozmiar DD...IMO.

 

Zresztą później i tak każdy (mężczyzna) chwali to co ma (jego kobieta)....

 

Też zgadzam się, że robienie ww. operacji pod partnera nie ma sensu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.