Skocz do zawartości

"Zerżnij mnie na ostro"


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszysz  to od kobiety, która mówi to patrząc Ci w oczy...

Znacie się łącznie ze 4-godziny.

To jest drugie wasze spotkanie.

 

O niej:

rozwiedziona, bywalczyni Woodstock i innych rockowych festiwali, bywalczyni dyskotek, nie pogardzi skrętem, a nade wszystko lubi przygodny sex.

 

Co zrobisz?

1 sex bez gumy

2 sex z gumą

3 minetka

4 ona robi Ci loda

5 odmawiasz

6 inne, napisz co

 

Można wybrać kilka opcji.

 

 

  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznaję, że to "zbyt piękne, aby było prawdziwe" i dbam o to, aby zachować nerki :D 

 

A tak ogólnie to nie lubię takich kobiet. Wolałbym subtelniejszą formę typu chcesz stąd już wyjść, może pójdziemy do mnie, masz ochotę na noc w hotelu, cokolwiek w tym stylu, a nie rżnij mnie na ostro. Co to ja jestem, maszyna? xD Taki tekst to może później jebnąć kobieta, z którą się spotykam dłużej i uprawiamy regularnie seks. I wtedy oczywiście przechodzimy do dzieła. Ale jakaś nieznajoma zdzira, co się rzuca takimi tekstami? Mało przyjemne przyznam szczerze. Zero w tym uwodzenia, zero podniecenia, zero zabawy i zero klimatu.

 

Nie moja bajka.

Edytowane przez mac
  • Like 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Brat Jan napisał:

O niej:

rozwiedziona, bywalczyni Woodstock i innych rockowych festiwali, bywalczyni dyskotek, nie pogardzi skrętem, a nade wszystko lubi przygodny sex.

 

Co zrobisz?

1 sex bez gumy

2 sex z gumą

3 minetka

4 ona robi Ci loda

5 odmawiasz

6 inne, napisz co

 

 

 

 

Zdecydowanie nr 5

Edytowane przez KamilosZduneros
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Brat Jan napisał:

Słyszysz  to od kobiety, która mówi to patrząc Ci w oczy...

Znacie się łącznie ze 4-godziny.

To jest drugie wasze spotkanie.

 

 

 

 

Jeżeli w te cztery godziny stwierdziłeś, że nadaje się do ruchania to ruchasz oczywiście. Jej tekst wskazuje, że jest na ciebie mocno napalona, co występuje po dobrej bajerze, czyli aktywnie  się do tego przyczyniłeś i teraz zbierasz owoce.

Pytanie czy ruchasz niedawno poznaną laskę w prezerwatywie jest oczywiście retoryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KonkretnyKonar napisał:

 aktywnie  się do tego przyczyniłeś

Słuszna uwaga.

 

Cytat

Jej tekst wskazuje, że jest na ciebie mocno napalona, co występuje po dobrej bajerze

Nie mnie to oceniać.:D

Ale podobno "chemia" była od początku, tak mówił znajomy.;)

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Imiennik napisał:

Wytłumacz mi jak powiązałeś minetę z chorobami, jak kobieta lubi to z automatu oznacza, że coś ma?

Ta - jak każdy jej jęzorem w psiochę wjeżdża to wiadomo, że obora pełna gnojówki - mówiąc inaczej pełno bakterii i grzybów.

 

Skoro daje se lizać grzeczne mówiąc krocze to nie wiadomo na co więcej pozwala.

 

Łechta jest blisko kuciapy to jak ktoś jęzorem mlaska.... szkoda gadać mi się słabo robi.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

rozwiedziona, bywalczyni Woodstock i innych rockowych festiwali, bywalczyni dyskotek, nie pogardzi skrętem, a nade wszystko lubi przygodny sex.

Nie wiem czy bym w gumie nawet ruchanie ryzykował. Zależy jak  bardzo atrakcyjna by była.

Mineta? Co to za pomysł patrząc na powyższe? Równie dobrze można patele prostytutce zrobić. ??

 

Powiem więcej szybciej bym jebnal minete dziwce, która bierze 500/h niż jej. Jak się puszcza po dyskotekach i brudstokach to...bleeee ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.