Skocz do zawartości

"Zerżnij mnie na ostro"


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Pany trochę mnie śmieszą niektóre wypowiedzi. Dużo osób się wypowiada, że nie, bo choroby, nie wiemy jeszcze z kim mamy do czynienia i chvj wie co i też tak uważam. Ale w innych wątkach jedziecie po kimś, bo nie wyruchał od razu na pierwszym spotkaniu, gdzie sens i logika ??

 

 

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, asensio91 napisał:

Jak wygląda? Głownie dupsko, cycki i twarz. 

Chcesz sobie zrobić "pamięciówkę" do jej opisu? :D

8 godzin temu, SSydney napisał:

Mineta? Co to za pomysł patrząc na powyższe?

Wiadome.

Chciałem, żeby ten temat był odrobinę edukacyjny dla innych i wypisałem wszystkie potencjalne opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan a taka pańcia istnieje czy to twoja wyobraźnia poleciała? ? 

 

Jak ktoś mi mówi, szczególnie kobieta, że jest stałą bywalczynią Woodstoku to z automatu mnie bierze obrzydzenie.?

7 godzin temu, heavy27 napisał:

Ale w innych wątkach jedziecie po kimś, bo nie wyruchał od razu na pierwszym spotkaniu, gdzie sens i logika

Ja akurat też staram się jednak na pierwszym spotkaniu nie ruchać, chociaż zdarzyło się ale na pewno nie była pani bywalczynią Woodstoku(chyba, przynajmniej się nie chwaliła), do tego wiadomo guma i o żadnej minecie nie ma mowy. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mosze Red napisał:

W drugiej jakie ma dylematy:

Jeżeli już miałbym mieć dylematy przy takiej kobiecie to raczej natury zdrowotnej...

 

Iluż z nas nie miewało fantazji o atrakcyjnej, gorącej, gotowej na różne formy seksu kobiecie?;)

Której nie interesują nasz majątek, status...

 

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną do opisanej sytuację w okolicach 25 roku życia. Przy czym znałem kobietę dłużej, choć odlegle. Po jednej z domówek obudziłem się podczas numeru 4, w półśnie jeszcze przeszedłem do numeru 3, a gdy zaproponowała 1, odpowiedziałem piątką. 

Opierając się na powyższym, przy znajomości trwającej cztery godziny prawdopodobnie bym się ewakuował. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JAL napisał:

Przy czym znałem kobietę dłużej,

Zapomniałem o tej opcji.

 

7 kontynuujesz znajomość bez seksu

8 kontynuujesz znajomość z opcją tylko loda

9 kontynuujesz z ocją sex w gumie

10 kończysz znajomość

 

Cytat

Powiem więcej szybciej bym jebnal minete dziwce, która bierze 500/h niż jej. Jak się puszcza po dyskotekach i brudstokach to...bleeee

Z racji wirusa w tym roku koncertów jeszcze nie było, były też utrudnione warunki na przygodny sex. Więc może być zdrowa.:D;)

Gdyby coś miała z roku poprzedniego to chyba by się leczyła? Albo wyleczyła już?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

Zapomniałem o tej opcji.

 

7 kontynuujesz znajomość bez seksu

8 kontynuujesz znajomość z opcją tylko loda

9 kontynuujesz z ocją sex w gumie

10 kończysz znajomość

Chciałbym napisać, że zachowałem się jak prawdziwy mężczyzna, ale popełniłem błąd, próbując dążyć do 8 lub 9. W efekcie skończyło się na 7 i krótko potem 10 (moja inicjatywa). Wiem teraz, że miałem szczęście (bardziej ogarnięta kobieta rozegrałaby mnie, jak by chciała) i nauczyło mnie to pokory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Brat Jan napisał:

Co zrobisz?

1 sex bez gumy

2 sex z gumą

3 minetka

4 ona robi Ci loda

5 odmawiasz

6 inne, napisz co

 

 

Jakby laska mi się podobała to wybieram 4 i 2.
W sytuacji, kiedy kobieta nie byłaby dla mnie atrakcyjna wybrałbym opcje z numer 5.

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

Uuu tak mocne zestawienie doświadczeń niesie duże ryzyko, że jeszcze tylko pod tramwajem nie leżała...

Dlaczego mocne doświadczenia = ryzyku? (pomijając oczywiste ryzyko chorób)

 

Wydaje mi się, że znajomość z taką panią mogłaby wnieść sporo ciekawych doświadczeń w sferze łóżkowej nie jednego z nas, których np nie da się praktykować z typową "kłodą".

 

 

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Brat Jan napisał:

Dlaczego mocne doświadczenia = ryzyku? (pomijając oczywiste ryzyko chorób)

Właśnie o stan jej zdrowia głównie się zaniepokoilem.

 

Natomiast czy doświadczenie z wielu frontów = łóżkowa finezja? Można oczywiście założyć taką możliwość, ale może być tak, że po prostu rozkładała nogi od dyskoteki aż po remizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

Natomiast czy doświadczenie z wielu frontów = łóżkowa finezja? Można oczywiście założyć taką możliwość, ale może być tak, że po prostu rozkładała nogi od dyskoteki aż po remizę.

No tak, słuszna uwaga...

Mogła leżeć napita czy naćpana na "brudstoku" i ruchał kto chciał...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan zawsze możesz powiedzieć że dbasz o zdrowie i poprosić o aktualne badania na choroby przenoszone drogą płciową, jednocześnie zaoferujesz że pokarzesz swoje. 

 

Albo dostaniesz w twarz, albo powie że jesteś pojebany i przestanie się odzywać, albo zrobi badania ? 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie. Ładuję freda w rozklapciochę, później zmieniam na tyłeczek. Później z dupydobuzizaur i wycieram fiuta o drzewo, jak prawdziwy jaskiniowiec.

 

I jeszcze dostaję od niej 500 zł, bo nigdy z nikim tak dobrze nie miała i postanawia zapłacić za dobrze wykonaną robotę ?

Edytowane przez mac
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.