Skocz do zawartości

Hołownia - czyje to dzieło?


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Bracia, czy ktoś z Was zamierza głosować w wyborach prezydenckich na Hołownię? A jeśli tak to dlaczego?

 

Mnie osobiście zastanawia, skąd ma on dosyć spore poparcie. Choć może to dlatego, że sondaże są robione na zamówienie. Dla mnie to najgorszy kandydat na prezydenta spośród możliwych - biorąc pod uwagę program wyborczy, jak i samą prezencję.

 

Zauważyłem że jest mocno promowany przez portale typu Onet, które dosyć często przeglądam. Jeszcze nie widziałem choćby jednego negatywnego artykułu na jego temat. 

Jego program to w skrócie: parytety w polityce, poparcie małżeństw homoseksualnych(choć nie wprost), ekologizm i ostatnio - zasiłki dla bezrobotnych na poziomie 2080PLN. Jeśli coś przeoczyłem ważnego, to proszę o informację.

 

EY44cGTXsAIim_l?format=jpg&name=small

 

ESmnzOyXgAAq-mF?format=jpg&name=medium

 

A tutaj płacz, że ktoś tam został usunięty ze znajomych na FB.

ESHJCodXsAQ002C?format=jpg&name=900x900

 

https://nczas.com/2020/01/11/holownia-odlatuje-coraz-wyzej-jego-zdaniem-prezydent-powinien-sie-modlic-miedzywyznaniowo/

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okrągłe frazesy, mówienie o wszystkim i o niczym trochę katolik a trochę liberal - dobrze wpisuje się w nastroje społeczne czyli kolejny twór mający na celu bycie twarzą liberalnych środowisk. 

Nie wyszło z Palikotem, nie wyszło z Petru, nie wyszło z Kukizem to liczą, że wyjdzie z Holownia. 

 

W autentyczność łzawej szopki nad konstytucja to tylko najwięksi debile mogli uwierzyc. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program wyborczy (kobiety, socjal, ekologia, LGBT) jest dokładnie taki jaka panuje obecnie moda. Nieważne że gospodarka się sypie, płacimy coraz większe podatki, rosną ceny, ludzie uciekają z kraju, ochrona zdrowia ledwo się trzyma, od lat nie potrafimy wybudować elektrowni atomowej chociaż kasa za to leci itd., ale ważne żeby geje dostali prawo do zawierania małżeństwa...

 

Oczywiście nie mam nic przeciwko temu ostatniemu, ale wypadałoby się skupić na trochę istotniejszych problemach, które mają wpływ na całe społeczeństwo. Nic innego jak kupowanie głosów różnych grup społecznych.

 

Poza tym... walka z bezrobociem przez podnoszenie zasiłku dla bezrobotnych? :D

Edytowane przez iwamori
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, iwamori napisał:

Poza tym... walka z bezrobociem przez podnoszenie zasiłku dla bezrobotnych? :D

No wiadomo :D

Pewnie z 30% ludzi w kraju tyle miesięcznie zarabia, więc dojdą do wniosku - po co pracować, lepiej iść na bezrobocie i mieć tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cst9191 napisał:

Mnie osobiście zastanawia, skąd ma on dosyć spore poparcie.

Takich sezonowych gości jak on było już trochę w przeciągu ostatnich kilku lat. Samoobrona, Palikot, Petru, Kukiz. Założę się, że i Hołownia skończy podobnie, gdy kurz po wyborach opadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy chcą wygrać, patrząc kogo jeszcze mogą kupić za moją kasę, to jest mi wszystko jedno. Pod warunkiem, ze wykorzystam demokrację przeciwko niej samej i jeśli będę głosował, to zdecydowanie nie na żadnego z wiodących w sondażach kandydatów. Lepiej żeby różne frakcje idiotów się kłóciły i były skupione na walce politycznej między sobą, niż był jeden wiodący konglomerat. Będą mniej czasu i energii mieli na to, żeby się dobierać do naszych dup. A niech się zagryzą. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z twierdzeniem, że nie ma na kogo głosować. Istnieje zarówno ideowa prawica, jak i ideowa lewica, a po środku są Kosiniak-Kamysz, Hołownia, Duda, Trzaskowski. Oczywiście istnieje wolność do własnych poglądów, ale uważam, że najbardziej merytorycznym kandydatem, przedstawiającym najzdrowsze spojrzenie na rzeczywistość jest Krzysztof Bosak. I to nie jest kwestia własnych predylekcji, a fakt. Uważam również, że ideowa prawica powinna rządzić, co jest dobre dla gospodarki, a lewica sprawdziłaby się świetnie w roli merytorycznej opozycji, aczkolwiek póki co lewica niestety merytoryczna nie jest.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta sama para Kaloszy co swego czasu Kukiz i jego JOWY :D Konfa obrosła w większy tłuszczyk, to trzeba jej go jakoś oderwać, tak jak było to z Korwinem te kilka lat temu. Ot takie "opcyje" nadane po to, żeby zabrać trochę %%ów i podłożyć tym samym nogę prawej stronie. Komu Hołownia zabierze głosy, PiSowi? Oni maja swój żelazny elektorat, tak jak i PO czy reszta bandy czworga. Jedynie nowe opcje polityczne mogą na tym stracić, czyli taki Tanajno, KONFA itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://telewizjarepublika.pl/kto-finansuje-szymona-holownie-ujawniono-nazwiska,95884.html

https://www.glosgminny.pl/george-soros-morawiecki-holownia-do-jednej-bramki-grali/

https://wiadomosci.onet.pl/opinie/jak-poszlismy-tropem-tygodnika-sieci-i-trafilismy-na-zwiazki-morawieckiego-z-sorosem/4vgh3tf

Coraz to nowe konie, ale ta sama stajnia, ten sam trener...

Quote

 

Pan będzie przystojny, i zawsze uprzejmy

i zanim odejdzie, już przyjdzie kolejny

a klatka będzie wygodna i ciepła...

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, goryl said:

Uważam również, że ideowa prawica powinna rządzić, co jest dobre dla gospodarki, a lewica sprawdziłaby się świetnie w roli merytorycznej opozycji, aczkolwiek póki co lewica niestety merytoryczna nie jest.

Ideowa prawica pierwsze co by zrobiła, to wlazła głęboko w dupę kk i zajęła się tak istotnymi problemami jak aborcja i pokrewne, a nie gospodarką. Ideowa lewica z kolei zajęła by się tak istotnymi problemami jak śluby gejów, a nie gospodarką. 

 

Hołownia to wydmuszka z ukrytą opcją kościelną co bardziej liberalnych hierarchów. 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie żony zapytałem, bo planuje. I usłyszałem, że nie jest politykiem i nie jest partyjny, to zrobi nowe otwarcie. Na moją ripostę, że od lat jest umocowany w systemie 3RP i żył w nim jak pączek w maśle, jako "lagodny katoik koncesjonowany" dla lemingów z Miasteczka Wilanów, strzeliła focha.

 

: )

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołownia to niczyje dzieło, chłopak postanowił, że będzie prezydentem i startuje, każdy z nas tak może. Lech Wałęsa też obalił sam imperium, wstał powiedział, że obali to obalił. 

 

Najlepszym prezydentem byłby zdecydowanie Petru bo przystojny. Warto pamiętać, że sam zrezygnował z kredytu we frankach ale innych namawiał - uczciwy człowiek z niego. Dodatkowo narobił długów i zostawił je kobietom w partii, ale on przystojny to może i mu można wybaczyć - prawdziwy rasowy bad boy i panie go za to kochają/ły.

 

No i po świętach jest święto 6 króli. 

 

P.S Jak widzę, jakie pacynki nami rządzą i jacy słabi ludzie to są, to aż nie ma sił płakać.

 

Ich moralność jest na poziomie minusowym a skoro jawnie kłamią, to nie wiem jak normalny człowiek może zagłosować na jawnego kłamcę. 

 

Co do Pana Hołowni, to jaki ma program? Identyko jak Palikot? No to wiecie z której stajni startuje pan Hołownia :D 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.