Skocz do zawartości

Chyba wyszedłem na idiotę


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Tyson napisał:

kolega ma zdrowy męski charakter, a nie jest pizdą, która nie umie wziąć odpowiedzialności za swoje słowa czy czyny,.

 

@Netowy

To dla mnie wielki kompelement, doceniam.

 

Pewnie trochę to dla mnie kompromitujące, ale jakoś mam wyjebane na to i co sobie ona pomyśli. Uważam, że dla własnego spokoju dobrze zrobiłem i postawiłem sprawę jasno. Inaczej trul bym się jeszcze długo pytaniami "czego ona chce". Nie to nie i dla mnie to finisz sprawy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest to, że się zapytałeś. Problem jest to, że musiałeś się zapytać. 

 

Sprawa była tak oczywista, że wychodzą Twoje braki w orientacji rzeczywistości. To była zero jedynkowa sytuacja. Nic więcej nie będę dodawał bo już wyjaśnilem to w poprzednich postach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem kilka rzeczy

1. Koniec z robieniem sobie nadziei wobec zajętych dup

2. Nie idealizować we łbie żadnej z nich

3. Mając wątpliwości najlepiej zapytać u źródła

4. Nie dawać się żadnej atencjuszce wsadzić na orbitę. 

Tych zasad się będę trzymał :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciałem zrobić małego update' bo może niektórzy są ciekawi. 

Myślałem, że po wyjaśnieniu wszystkiego będę miał od panny spokój.. 

Spokój potrwał jeden, dwa dni i zaczęło się na nowo. Intensywność spojrzeń bez zmian, a nawet czesysza niż przed tym jak z nią pogadałem (wtedy mnie olewała :))

Potrafi bezczelnie przejść obok i mi spojrzeć w twarz (ja oczywiście pełen ignor bez nawiązywania kontaktu wzrokowego), albo łazi co chwilę i patrzy czy ja nie patrzę, na przemian z dniami gdzie emanuje wyrazem  twarzy "mam w Ciebie wyjebane". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.