Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lalka napisał:

Wydaje mi się, że powoli wpadam w rutynę z gotowaniem i dania moje się powtarzaj

Wiesz. Też mam takie wrażenie. 

Ostatnio zeszłam z rana do kuchni. Otworzyłam lodówkę i stwierdziłam, że na nic nie mam ochoty. 

Ani na owsiankę, ani smoothie. Ani placuszki owsiane. 

Więc zamknęłam lodówkę z impetem, i powiedziałam do mojego starego, który był w kuchni: "ja śniadania jeść nie będę". "Protestuję. Zamów mi sushi". Powiedział, że jestem pojebana. 

Zrobiłam więc sobie kawę z ekspresu. Z miodem i pianką (moja ulubiona). I wróciłam do pokoju oburzona. 

A on w przeciągu godziny zrobił mi pyszne naleśniki z serem i owocami. :)

 

Obiadów nie jadam, chyba, że mi coś dobrego tato zrobi. To, co uwielbiam najbardziej, czyli mięso. Sałatka ze szpinakiem. Makarony ryżowe z warzywami i mięsem. 

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 4
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JudgeMe napisał:

"ja śniadania jeść nie będę". "Protestuję. Zamów mi sushi".

Chwalisz się, że sprowokowałaś u niego wyrzuty sumienia, pretensjami z ...., bo jestem ciekaw w jakim mieście w porze śniadania w Polsce przywiozą sushi. Poważnie pytam.

 

Często na delegacjach wspieraliśmy się jedzeniem na dowóz i kupić coś przed 10, a często 12/13 to był poważny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jesieni zostało mi sporo własnej kiszonej kapusty. Grzechem byłoby, żeby się zmarnowała więc robię Fuczki

https://www.zlotaproporcja.pl/2016/01/18/fuczki-bieszczadzkie-placki-z-kiszonej-kapusty/

 

Moim ulubionym daniem jest jednak cukinia (lub patison) panierowana i pieczona jak kotlet. Mógłbym jeść w nieograniczonych ilościach.

https://www.przyslijprzepis.pl/przepis/cukinia-panierowana-3

 

Zasadziłem już nasiona na rozsadę.

 

Eru

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.