Skocz do zawartości

Wideorejestrator - 400zł w błoto


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia, kilka miesięcy temu kupiłem do samochodu wideorejestrator czeskiej firmy TrueCam. I tu od razu pojawiają się problemy:

 

-kilka dni temu chciałem przejrzeć nagranie pewnej sytuacji drogowej - okazuje się, że najnowsze nagrania pochodzą sprzed trzech dni... Mimo że kamerka niby nagrywała.

-Nagrywanie w pętli nie działa. Ustawiłem kamerkę tak by nagrywała 3 minutowe nagrania, a te stare miały być nadpisywane przez nowsze. Trzeba ręcznie usuwać nagrania, bo cały czas wypierdala komunikat: Card Full.

-Ustawienia same się zmieniają. Po uruchomieniu silnika, kamerka często się wyłącza, muszę ją uruchamiać ręcznie. Wcześniej nie było problemu. Balans bieli(czy jak to się nazywa) potrafi ustawić się samoistnie na bardzo jasny i nic nie widać na nagraniu. Trzeba ustawiać ręcznie.

Aha, to nie wszystko. jedno z nagrań, gdy sprawdzałem na komputerze ważyło ponad 2gb, a pozostałe(prawidłowe 3-minutowe) ważyły po 300mb. 

 

Próbowałem znaleźć odpowiedzi na moje pytania w internecie, ale tam nic nie ma. Wszędzie tylko wyniki zachwalające tę kamerkę. Kilka negatywnych komentarzy na stronach typu ceneo, ale nic poza tym. 

 

Czy ktoś z Was miał do czynienia z kamerką samochodową tej firmy? Polecacie coś innego? Nie potrzebuję zbędnych dodatków. Kamera powinna sama nagrywać, a stare nagrania nadpisywać. Nic więcej mi nie potrzeba.

 

Ogółem dziękuję że mogłem się wypowiedzieć. Przepraszam że to powiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Boromir napisał:

Są też innej produkcji, dużo tańsze, po co ci była aż taka droga kamera ?

Droższa = lepsza. Przynajmniej tak myślałem.

Choć z drugiej strony, te 400zł to raczej przeciętna cena. Są kamerki znacznie droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem poniżej 200pln kamerkę w lusterku + kamera cofania, nagrała parę ciekawych rzeczy. Niestety zegar nie jest dokładny, parę razy zamiast zapętlania urządzenie przestało nagrywać wyświetlając komunikat o zapełnionej pamięci, poza tym ujdzie.

 

Cóż przykro mi, trzeba reklamować. 

Na "pocieszenie dodam iż nowy smartwatch padł mi po niecałym miesiącu użytkowania od tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.