Skocz do zawartości

Są już pierwsze podpalenia masztów 5G w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, ntech said:

Wróciłeś do starej Nokii ?

Jakoś z rok temu przerzuciłem się prywatnym na 6310i i nie cierpiałem specjalnie. To był jednak jeden z dwóch telefonów, gdy mnie firma uszczęśliwiła srajfonem wróciłem do czegoś z Androidem.

A na poważnie jeśli państwo zacznie wymagać jak w Chinach od wszystkich instalacji apek śledzących, wprowadzi system punktowy to trzeba będzie wrócić do 6310. Wtedy pewnie telefoniczni ludyci dostaną państwowe telefony z przydziału. 

1 hour ago, Libertyn said:

To nie komuna by takie rzeczy były możliwe. 

Są, na moim za*upiu położono światłowód. Specjalnie nawet abonentów nie szukali (musiałem się dopraszać o podłączenie) bo kasa była z Unii.

Aha kanalizy nie mam ale 300MB/s jest :). Jak w PRL, liczy się centralne planowanie i lokalne wpływy (na mojej ulicy urzędnicy nie mieszkają to i kanalizy nie ma).

 

https://www.portalsamorzadowy.pl/spoleczenstwo-informacyjne/szerokopasmowy-internet-w-kazdej-wsi-i-kazdej-szkole-przed-nami-dluga-droga,108661.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianin

Niestety, czy to korona czy 5G albo cokolwiek innego, mnie zawsze fascynuje ta pewność wypowiedzi czy to na necie czy w realu, że "tak jest i tak" a kto podważa lub śmie cokolwiek powiedzieć na nową religię, to foliarz ;) 

Każdy, kto się troszczy o swoje bezpieczeństwo czy zdrowie to foliarz - no cóż, lepiej nasrać i wierzyć przekupnym aktorzynom, politykom czy doktorom w TV, a następnie wziąć przypisany lęk od doktora, który za przypisywane odpowiednich marek leków, dostaje premie i lata na Malediwy ;)  (Swoją drogą niezły sposób na przekupstwo tak pięknego zawodu, przepisuj te i te leki i miej dodatkowe profity ? ) 

Od razu daję link by nie brzęczeli, brzęczki :P - 

https://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/559121,lekarze-spotykaja-sie-z-producentami-lekow-i-biora-prezenty.html (pierwszy lepszy link)

 

"– Różne rzeczy widziałam w firmach, gdy ludzie robili plan – opowiada Katarzyna. – Czasem warto było nawet zainwestować własną kasę. Załóżmy, że plan to 600 opakowań jakiegoś leku, a za 640 możesz zgarnąć premię. Szacujesz pod koniec cyklu, że sprzeda ci się 620 opakowań i możesz dać spokój, bo masz plan z górką, ale wiesz, że możesz wygarnąć więcej kasy. Znaczy, że musisz „kupić” te brakujące 20 paczek. Więc dogadujesz się z lekarzem albo z farmaceutą, płacisz za te paczki około 500 zł, a na twoje konto wpływa 10, czasem 15 tys. zł. To jest sytuacja idealna, ale są też gorsze – wtedy, kiedy musisz zainwestować swoje pieniądze, żeby nie wylecieć z roboty. To jest zdecydowanie częstsza sytuacja."

 

Mam tu na myśli taką magiczna pewność siebie nieorganiczną w swojej prostocie :) 

 

To, że system nawet czyta nasze posty to dla mnie ani dla Ciebie żadna nowość, oczywiście że czytają, każda taka moja wypowiedź czy Twoja to wystawianie się na jawny odstrzał, tym bardziej że nie trzeba ludzi zamontowanych w ścianach jak to było za czasów ZSSR tylko to co piszemy jest oceniane. Ty w ogóle jako Jutuber jesteś na czornej liście, więc podziwiam za odwagę. Teraz są algorytmy więc, jest nieustanny monitoring, jednak wątpię by takimi żuczkami się interesował system. 

 

Ja tam i tak nikogo nie chcę przekonywać, wyrosłem z tego to po pierwsze po drugie, już 8 lat temu czytałem, że obywatele chyba w USA są zaznaczani w trzech różnych kolorach i system ocenia jak są groźni dla establishmentu.  Podejrzewam, że każdy w Polsce kto czyta "5" książek na rok, jest już podkreślony na liście bo większość i tak nie szuka informacji. Po trzecie zawsze mówię by ludzie szukali własnej prawdy. Po czwarte, ja mam sumienie czyste, jak się pomylę to się przyznam. Po piąte masz rację w swoim poście ale kto tak naprawdę będzie szukał informacji i odnajdzie poziom swej ignorancji? No właśnie. 

 

Także cóż, można się ze mnie śmiać czy z Ciebie ale z tego, że jesteśmy coraz słabsi jako mężczyźni i mamy ilość plemników na poziomie 70 latka we wieku 27 lat sprawia, że nie powinniśmy mieć ubawy po pachy tylko się zastanowić co robimy nie tak a to czy ja czy to jesteśmy nazywani foliarzami powinno być ostatnim czym anonimowa jednostka powinna się przejmować, lepiej zająć się własnymi jajkami niż takimi foliarzami jak my ;) - znaczy ludźmi, którzy nie wierzą w te wszystkie oficjalne wersje, tylko starają się mieć własne wnioski, które oczywiście mogą być mylne.

 

@Boromir Ale z Ciebie "foliarz" bracie.

 

P.S Dzięki za linki :) 

 

P.S 2 Drogi systemie, nie zaprzątajcie sobie głowy mną - wasz szatan :) 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

?

 

Nie kompromituj się, słoneczko. Na jakiś onet się przenieś z takimi wrzutkami, jak nie masz nic konkretnego do napisania :)

 

Spokojnie kolego, w końcu jesteś wielorakim specjalistą. Na pewno nam tu wyjaśnisz o co chodzi z tym 5G, jak już mi wyjaśniałeś kredyty w bankowości korporacyjnej, otolaryngologię, modę męską i analne penetracje.

A w słoneczko się z tobą nie będę bawił, co już dziś w innym wątku ci tłumaczyłem. Jestem w stu procentach heteroseksualny.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KonkretnyKonar napisał:

Spokojnie kolego, w końcu jesteś wielorakim specjalistą

@Imbryk - parafrazując - you see what he did here? :)

 

Drogi... Ekhm, Konkretny Konarze. Wytłumaczę jeden raz i ostatni przystępnym i zrozumiałym językiem.

 

To jest męskie forum. Jak posiadasz przekonanie, że się na czymś nie znam i bardzo chcesz to wyartykułować, to możesz to zrobić w bardzo prosty sposób i wypunktować mnie w odpowiednich działach, w dowolnej wybranej przez siebie dziedzinie. Kto wie, może dowiem się czegoś nowego jak już wiele razy na tym zacnym forum bywało (dawniej, trzeba przyznać). 

 

Póki co tego nie robisz, tylko jak - wybacz - jebana panienka - snujesz się po tematach i próbujesz podszczypywać zadając w swoim mniemaniu błyskotliwe pytania, ironizować (kulawo) i coś tam sugerować, w zasadzie niczego konkretnego nikomu ani w żadnym temacie nie pisząc. 

 

Co prowadzi mnie ponownie do apelu, który dla odmiany napiszę ostatni raz - nie kompromituj się i ogarnij się. 

 

Peace. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, SzatanKrieger said:

Załóżmy, że plan to 600 opakowań jakiegoś leku, a za 640 możesz zgarnąć premię.

Najbardziej przesrane mają ci lekarze, którzy leczą choroby przewlekłe sodą oczyszczoną, jodem, MMSem, DMSO i innymi prostymi związkami mineralnymi. Albo jak dr Gerson nowotwory - lewatywą z kawy. Wprawdzie pacjent szybko wydobrzeje, jak mój klubowy kolega z nowotworu jelita grubego, ale zysk marny :( Ewentualnie zarobię ja, całe 2€, choć to, czy wpompujemy Lavazzę, czy Segafredo podejrzewam, że ma tu drugorzędne znaczenie :) 

 

I to jest właśnie kwestia sumienia, wartości, postawy. A że ogromna większość populacji to tchórzliwe skur...yny, to mamy, co mamy. Regres cywilizacyjny.

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do brata @tytuschrypus uważam, że nie ma sensu atakować go - jak ma jakieś cele uwagi niech się nimi podzieli, jak nie to sami to możemy ocenić. 

Poza tym bardzo sobie cenię sceptyków tego co ja uważam, za prawdę. Nie jestem bogiem wiedzy i prawdy, dlatego jak się mylę to z pewnością chciałbym być poprawionym, byle w kulturalnym tonie jak to zrobił @Obliteraror przykładowo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SzatanKrieger napisał:

 

@Boromir Ale z Ciebie "foliarz" bracie.

Czemu nie zapytano społeczeństwa o instalację 5G i nie zaczęto debaty publicznej na ten temat ? Dlaczego nie podaje się norm promieniowania, dlaczego nie można zrobić niezapowiedzianych kontroli anten ?

Weź sobie router wi-fi i przeczytaj sobie instrukcję obsługi ale nie tą po Polsku.

 

 

 

 

Acha i jeszcze dlaczego ludzi głośno mówiących o tym ucisza się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tytuschrypus napisał:

@Imbryk - parafrazując - you see what he did here? :)

Kolegami się podpierasz??

2 minuty temu, tytuschrypus napisał:

 

Drogi... Ekhm, Konkretny Konarze. Wytłumaczę jeden raz i ostatni przystępnym i zrozumiałym językiem.

Kolego, twój mentorski ton spływa po mnie jak po kaczce. Pracuję w korpo od 25 lat i nauczyłem się ignorować bufonów.

2 minuty temu, tytuschrypus napisał:

 

To jest męskie forum. Jak posiadasz przekonanie, że się na czymś nie znam i bardzo chcesz to wyartykułować, to możesz to zrobić w bardzo prosty sposób i wypunktować mnie w odpowiednich działach, w dowolnej wybranej przez siebie dziedzinie. Kto wie, może dowiem się czegoś nowego jak już wiele razy na tym zacnym forum bywało (dawniej, trzeba przyznać). 

 

Póki co tego nie robisz, tylko jak - wybacz - jebana panienka - snujesz się po tematach i próbujesz podszczypywać zadając w swoim mniemaniu błyskotliwe pytania, ironizować (kulawo) i coś tam sugerować, w zasadzie niczego konkretnego nikomu ani w żadnym temacie nie pisząc. 

Kilkukrotnie z tobą dyskutowałem i do niczego to nie prowadziło poza twoją konkluzją, że wiesz lepiej bo jesteś specjalistą w dyskutowanej dziedzinie.

2 minuty temu, tytuschrypus napisał:

 

 

 

Peace. 

Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Boromir said:

Czemu nie zapytano społeczeństwa o instalację 5G i nie zaczęto debaty publicznej na ten temat ?

Mój wspomniany przyjaciel z nowotworem, dziś cieszący się dobrym zdrowiem, powiedział - gdybym nie wziął spraw w swoje ręce i sam się nie doedukował - już bym nie żył.

 

I polecam Ci to wziąć pod rozwagę. Nie pytaj o zgodę, nie proś, nie czekaj, aż zrobią coś inni dla Ciebie. Bierz, co Ci się należy, a jak nie dają, to walcz! Mężczyznę poznaje się między innymi po tym, że zakreśla swoje granice.

 

Życie w czystym, niezdemolowanym otoczeniu, gdzie masz swoje prawa jako człowiek, a nie jak rzecz - to jest TO, CO CI SIĘ NALEŻY. Ale jak oddasz, nie będziesz tego bronił, to te skurwysyny to wszystko zabiorą. Zdemontują wszystko, od fabryk począwszy, przez środowisko naturalne, a na mózgu twojej kobiety skończywszy. Na koniec zaprowadzą swoje prawa i INTERNET RZECZY :D  

 

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma połączenia 5G ,a covid czy inny sars bo takie coś nie zostało nigdy wyizolowane. Dla wierzących może i istnieje, nie wiem. To raz. Dwa ,oddziaływanie milimetrowych fal o częstotliwości 60 GHz na organizm człowieka NA PEWNO nie jest zdrowe. Jeśli jest inaczej proszę mnie przekonać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Imbryk napisał:

Ile GHz ma 5G?

Różnie, w dużych miastach ma być od 27Ghz, do nawet 100Ghz czyli fale milimetrowe ii to przede wszystkimi tymi częstotliwościami bym się przejmował. Póki co, zostały uruchomione jakieś dwie niższe częstotliwości.

Nie ma żadnych badań nad wpływem częstotliwości na ciało ludzkie. Liczy się kasa, anie życie i zdrowie zwykłego śmiertelnika.

Edytowane przez Leniwiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, KonkretnyKonar napisał:

Pracuję w korpo od 25 lat i nauczyłem się ignorować bufonów.

Pracujesz w korpo od 25 lat i dalej musisz męczyć się z bufonami? Może czas zmienić branżę lub korpo na coś mniejszego. 

 

17 minut temu, KonkretnyKonar napisał:

Kilkukrotnie z tobą dyskutowałem i do niczego to nie prowadziło poza twoją konkluzją, że wiesz lepiej bo jesteś specjalistą w dyskutowanej dziedzinie.

Jak panienka. Nie w kilku, tylko w jednym i nie dyskutowałeś, bo nie używałeś żadnych argumentów i nie dyskutowałeś z tym co pisałem, tylko zadałeś kilka w swoim mniemaniu podchwytliwych i błyskotliwych pytań odnośnie tego jak unikam płacenia swoich zobowiązań i że to niemożliwe. A w innym zapytałeś, czy jestem lekarzem, kompletnie nie odnosząc się do tego co w nim pisałem. 

 

Dość o tym, bo się śmietnik na forum robi, no ale skoro zarzucasz publicznie, odpisuję publicznie. Tyle.

 

Przepraszam pozostałych dyskutantów za te wtręty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja proponuję otworzyć nowy dział "UBITA GLEBA" z sekcjami:

 

- fechtunek na argumenty

- napierdalanka na gołe słowa

- pojedynki na wycieczki personalne

- popisy oratorskie, czyli banda łysego trzech na jednego

 

Wyzwany zakłada wątek i zbiera swoich sekundantów ;) 

 

Wy będziecie stawać w szranki, a my, razem z Paniami, będziemy dawać laury i bić brawo.  Oczywiście do pierwszej juchy, żeby nikt ostatecznie nie poległ, bo szkoda człowieka. 

 

@Mosze Red @Patton inni admini no i @Marek Kotoński , co Wy na to?

 

Będzie jak w starożytnym Rzymie :) 

Edytowane przez absolutarianin
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, właśnie sobie coś uświadomiłem. Musk wypuszcza jakieś satelity, instalują maszty 5g, które trzeba rozmieszczać bodajże co 200 metrów.

Przecież to jest tyle żelastwa, że to się w pale nie mieści. Przecież gdyby jacyś ludzie pracowali przy produkcji, to by się ktoś w końcu domyślił, że to idzie w miliony

i pewnie by sobie ktoś zadał pytanie, ale po kij tego aż tyle, gdzie to wszystko wyląduje.. A może to, że Chiny są tak odizolowane i znalazła się tam

duża część światowej produkcji to nie przypadek? Może właśnie dlatego, cała ta produkcja się tam znalazła, żeby świat się nie dowiedział, co się tam wyprawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, StatusQuo napisał:

Wiecie co, właśnie sobie coś uświadomiłem. Musk wypuszcza jakieś satelity, instalują maszty 5g, które trzeba rozmieszczać bodajże co 200 metrów.

Przecież to jest tyle żelastwa, że to się w pale nie mieści. Przecież gdyby jacyś ludzie pracowali przy produkcji, to by się ktoś w końcu domyślił, że to idzie w miliony

i pewnie by sobie ktoś zadał pytanie, ale po kij tego aż tyle, gdzie to wszystko wyląduje.. A może to, że Chiny są tak odizolowane i znalazła się tam

duża część światowej produkcji to nie przypadek? Może właśnie dlatego, cała ta produkcja się tam znalazła, żeby świat się nie dowiedział, co się tam wyprawia?

Mam podobne podejrzenia co do Chin, z jakichś powodów nałożyli większe cło na Australię, gdy tamta chciała dochodzenia w sprawie Covida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

Trwa wojna idei, wojna wartości, niestety trzeba się opowiedzieć po którejś stronie, by pozostać mężczyzną. Możesz się opowiedzieć po stronie foliarzy, amiszy z przedpotopową nokią, jak ja, albo po stronie tych, gdzie stoi współczesne ZOMO z czaszkami Punishera, czy naszywkami BlackWater. Dwie strony barykady już widać.

Jest jeszcze trzecia strona. Stoi i czeka, z kaftanem bezpieczeństwa, haloperidolem i klonazepamem.

 

: )

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.