Skocz do zawartości

Matura - matematyka


Fury King

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia. Dziś mój pierwszy dzień przygotowań do egzaminu maturalnego z matematyki. Za dużo słuchania pana Marka i zapisałem się na egzamin. Jak zdawałem maturę, nie było obowiązku zdawania z matematyki, więc chcę ją zdać teraz. Rozpocząłem od wyrażeń algebraicznych. Miazga, jakie to jest niesamowite. Może wychodzi mi jedno zadanie na kilka, ale muszę przyznać, wow! Matematyka jest niesamowita. Panie Marku niech Pan tak do tego podejdzie. Rozumiem, że humanistyczne przedmioty ma Pan w jednym palcu, obcy Pan ogarnie, a do matematyki niech Pan podejdzie z zachwytem nad pięknem liczb. Rozwiązując zadania, uświadamiam sobie, że to jest to, co jest wpisane w męską naturę. Zawsze chodziłem po najprostszej humanistycznej linii oporu. Będę musiał przyznać, że błądziłem. Z pozdrowieniami dla braci, niech ten egzamin będzie przełomem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.