Skocz do zawartości

Janusze w beemwe


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Tacritan napisał:

Tak, mam taki kolor.

Moja wersja tylko nie bardzo nadaje się do tłuczenia kilometrów, to T5R i do tego trochę dłubnięte. Ponad 320 kucy i quattro. Generalnie samochodem tym ciężko jest jeździć "wolno", do tego świetnie się prowadzi... 

Me likey. W nowym już by trzeba było swapować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zrozumieć tego podziwu dla nimieckiej motoryzacji ? Czy to zostało z czasów jak niemiaszki kawalerię czołgami rozjeżdżali? ?

 

Są tysiące fajnych fur, to nie, na wiosce beta musi być ? Kompleksy każdą dziurą wyłażą, taka prawda. 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Still napisał:

Najlepiej 2.2 170 KM. Silniczek M54B22 ?

Taka dygresja mnie naszła. Warto rozważyć silnik M54B25 :) Koszty eksploatacji niemal te same (ewentualnie OC może być trochę droższe). To poszerzy wybór egzemplarzy. Te dwadzieścia parę kunia robi robotę, a spalanie niemal takie samo. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tacritan napisał:

do poziomu szyb bagażnik wypełniony jest JBL'em, ale pewnie trumna zmieści się na dachu

Mają urok te kanciaki, mi tam się podobają. Zresztą, nowe Volvo stylistycznie mi się podobają zajebiście, no ale te silniczki i ta nieadekwatna cena... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maroon napisał:

Nie mogę zrozumieć tego podziwu dla nimieckiej motoryzacji ?

 

Odkąd wymienili nam służbowe fury z peżotów na skody lub vw jest zdecydowanie lepiej. Peżot 508 zdecydowanie przegrywa z superbem. Asystenci robią robotę, samo jedzie, można skupić się na oglądaniu jutuba?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maroon napisał:

A to nie jest tak, że januszki pokupowały szroty za pińcet plus i inne socjale i panami życia się czują? Jeszcze parę lat temu nie było takiej masakry na drogach jak obecnie. 

To są zazwyczaj ludzie, którzy złapali okazję pracy gdzieś u niemca albo holnedra albo gdzieś w uk na jakiś krótki okres czasu i myślą że są nie wiadomo kto pan prezes your highness sebix IV 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ułanów to szkoda byśmy jako Polacy powielali szkodliwy mit. Swoją drogą ułani gdy atakowali piechotę to Niemcy zazwyczaj albo uciekali albo byli wybijani przez naszych do czasu pojawienia się wsparcia. Co więcej w założeniach taktycznych ułani byli również wyposażeni w miny, broń przeciwpancerną i granaty. 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Szarże_kawalerii_polskiej_na_niemieckie_czołgi

 

A dla tych co nie lubią czytać:

 

 

Co do tematu. To ja również zaobserwowałem ,że najbardziej agresywnie jeżdżą osoby w słabszych wersjach silnikowych zresztą podobnie jak handlowcy. Być może po części by zarobić na droższe auto wymagany jest większy poziom dyscypliny i zorganizowania. Tańsze auta poza możliwością rozrabiania to też super narzędzie do taniego przemieszczania jak i szlifowania techniki jazdy.

 

 

Co do samych BMW to starsze modele dobrze znoszą doładowanie, teraz są również szybkie automaty. Są to klocki z których można poskładać auto mogące być szybsze w określonej sytuacji od motocykla.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, KonkretnyKonar said:

Peżot 508 zdecydowanie przegrywa z superbem

Avensis też się nie umywa do Superb'a w komforcie zawieszenia i głośności na autostradzie. Męczy tylko składanie lusterek gdy się jedzie przez wioskę i się blachary auta czepiają. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Orybazy napisał:

Avensis też się nie umywa do Superb'a w komforcie zawieszenia i głośności na autostradzie. Męczy tylko składanie lusterek gdy się jedzie przez wioskę i się blachary auta czepiają. 

Avensis to miał już trzy lifty. To samochód z innej epoki. Jeździłem jeden dzień zastępczym - masakra.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.