Skocz do zawartości

GROMDA czyli walki bokserskie na gołe pięści


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.08.2020 o 20:41, Tyson napisał:

W poprzedniej edycji też była taka dysproporcja. Gość z Ukrainy miał przeciętny wzrost i 83 kg, a facet z nim walczący ze 2 metry wzrostu i 120 kg wagi i wygrał Ukrainiec. Na szczęście nie rozmiary walczą, tylko ludzie. 

Ten dwumetrowy gość o którym mówisz to mój znajomy, opowiadał po walce ze tutaj właśnie wychodzi klimat bitki na gołe pięści. Mianowicie po pierwszym ciosie nic już nie widział , kość policzkowa pękła na kilkanaście fragmentów, drugi i trzeci cios już nawet nie bolał. Nie czuł ich po prostu. Wiedział tylko że mu głowa odskakuje. Skończyło się płytką w twarzy czy tam dwoma , i śmiechem że zamiast do lekarza będzie chodził do mechanika.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, $Szarak$ napisał:

@Tyson Uważam galę za fajna

Fajna. Nieźle się to ogląda. 

 

8 minut temu, $Szarak$ napisał:

Sądzę jednak, że Tyson wygra bez problemu z finalista dzisiejszym. Wiadomo, że to sport i się wszystko może wydarzyć, ale mam takie przeczucie.

Myślę, że wszystko się może zdarzyć. Też miałem przeczucie, że Maximus wygra a nic z tego nie wyszło ;) Trochę mi go szkoda, bo miał chłop pecha, ale to taka formuła walki, że wszystko się może zdarzyć.

Ja osobiście absolutnie nie skreślałbym Kubiszyna, bo to jest kawał zawodnika a jego  taktyka na tą galę, była bardzo efektywna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@Tyson Oczywiście, że oglądam. Już ja wykupiłem nawet. 

Co do Kubiszyna, oglądałem całą walkę jego z Łazarem. Łazar według mnie mocny jest i dali fajna walkę. Wcześniej pisałem chyba, że będzie dominacja a teraz myślę, że jednak nadal Tyson wygra, ale nie łatwo i szybko. Wejda do ringu wypoczęci itd. 

Zresztą wszystko jutro się okaże. 

Ogólnie oglądałem ważenie i ci co biorą udział w turnieju ważyli do tych 110kg chyba. Tak jakoś zwróciłem na to uwagę. Najczęściej od 95-105kg. Ale to też spoko. Niby najlepiej są zapowiadane walki bycKow 2 metry/130kg, ale zdecydowanie lepiej ogląda się te około 100kg. Więcej tlenu zazwyczaj i dynamiki.

Walczy kolega Tysona - Denis. Ciekawy jestem, jak sobie poradzi. 

Pamiętam, że będzie walczył Vasyl a on już chyba walczył w turnieju ogólnie. Wygrał ze sporo większym gościem w dobrym stylu.?

Chciałbym zobaczyć walkę Tyson - Maximus. Ale tak na świeżo, że wchodzą do ringu. Nie zmęczeni poprzednimi pojedynkami itd.

 

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, $Szarak$ napisał:

Co do Kubiszyna, oglądałem całą walkę jego z Łazarem. Łazar według mnie mocny jest i dali fajna walkę. Wcześniej pisałem chyba, że będzie dominacja a teraz myślę, że jednak nadal Tyson wygra, ale nie łatwo i szybko. Wejda do ringu wypoczęci itd. 

Zresztą wszystko jutro się okaże. 

Tyson, to ulicznik, silny steryd, z eksplozywnym stylem i kowadłem w łapie. Może trafić i znokautować każdego, w każdej sekundzie walki, bo to klient, który nic nie kalkuluje, tylko każdym ciosem próbuje urwać głowę, a ma czym ją urwać. Myślę, że istotne będzie jak będzie przygotowany kondycyjnie, bo podobno ostatnio odpoczywał pod celą ? A jak Kubiszyn przetrzyma jego napór, może być ciekawie.  

 

Z kolei Don Diego, to jest spore doświadczenie, świetna wydolność fizyczna i  dobry strateg. Parę jego akcji było znakomicie przemyślanych, typu obniżanie pozycji nadstawianie głowy tak aby przeciwnik palnął w czoło i połamał na nim ręce. Nie skreślałbym go, bo on umie i przyjąć cios i pójśc na wymianę i zmienić nagle taktykę. Z Żółtaszkiem uważałem, że polegnie szybko a ostetecznie wygrał. Więc szacun. 

 

W tej formule, jest 50/50 wg. mnie. Tak jak piszesz, jutro wszystko się wyjaśni. I chętnie to obejrzę live. Choć oczywiście priorytetem na ten weekend, jest dla mnie gala w Londynie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jeszcze za bardzo w temacie, ale od wczoraj wiem że coś takiego istnieje.

 

Jutro wykupuje dostęp i będę oglądał.

 

Wreszcie coś Konkretnego a nie te bijatyki w klatkach z których większość to przytulanie w parterze :) (nie umniejszając niczego tym zawodnikom ale po prostu jakoś mnie to nie kręciło nigdy)

 

Pozytywnie jestem nastawiony na tą nową formułę walk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walki na gołe pieści to jest to czego brakuje w tym całym rynku sztuk walki. Potężny Mati Bór trafił w dobry biznes. Gromda odbierze widzów temu Shame MMA za chwile. 

Trzeba być w chooy twardym, żeby brać w tym udział a najlepsze że walka trwa do KO to masz emocje gwarantowane, a nie jakieś punkciki z dupy. 
 

Żaden klub nie nauczy sztuk walki tak jak ulica tak naprawdę. Tyson wygra bo jest mocnym świrem i dodatkowo z kibicowskiego klimatu a tam się ludzie w tańcu nie pier€&@ą. Choć ten Don Diego to też dobry świr.
 

2 dyszki za taką rozrywkę to jest jak za darmo. Ja cisne bekę z tych lasek co musza to oglądać, albo chociaż udawać że oglądają. Niektóre dobre, jak obczajałem insta to zwykłe premium panie do towarzystwa pod przykrywką influencerki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2020 o 15:41, thyr napisał:

Spokojne czekam aż wrócimy do ery gladiatorów i historia zatoczy koło . Wszędzie będą lataly odcięte członki ku uciesze gawiedzi. 

Z tego co pamiętam w Rosji niby to tylko ankietowali coś ale sprawdzali opinie czy ludzie by poszli na to. Jakieś tam reality na wyspie. Podpisać trzeba było że może zaistnieć ryzyko uszczerbku na zdrowiu czy gwałtu. 

Gdzieś to bardzo dawno czytałem nie wiem czy tu czy gdzieś indziej. 

Igrzyska śmierci w przyszłości? Kto wie. Tam fajnie pokazana "śmietanka" ludzi ich fryzury i inne debilizmy z dobrobytu i z nudów gdzie reszta dystryktów przymiera głodem. 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tyson @fikakowo @Morskiczlowiek @Marcin Szyszka

Ogólnie to jest jeszcze tego więcej. Gromda, Wotore, Genesis i jeszcze jakaś tam była na zasadach k1 chyba.

Gromda - kozak jest według mnie. Nie ma parteru i to według mnie bardzo dobrze. Borek znany jest dość dobrze w sieci i ogólnie chyba gale organizuje więc wie co w trawie piszczy. Fajnie wypromowane i uczestników też dobieraja ok. W sumie oni nie musieli się uczyć na własnych błędach.

 

Wotore było wcześniej wiec na ich błędach.

Wotore - fajny klimat. Pierwsza gala wypychanie itd to trochę był niesmak. Ten parter jakoś po prostu średnio mi się ogląda, noi ogólnie ludzie, narzekali na ostatnią galę.

 

Genesis - fajna. Podzieleni są tam chyba na kategorie wagowe. Kilku zawodników dość medialnych noi sam organizator znany - duże doświadczenie w organizacji gal. PPV AŻ 4 DYCHY! 

 

Według mnie gromda najlepiej wypada. Tanie bardzo PPV, fajnie wypromowana i walki też wyglądają ok. Sam Tyson, jak cała gale wypromował. Wywiady jego niektóre po 400k wyświetleń itd.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2020 o 14:17, EricCantona napisał:

Ciekawostka, czy może zbyt wielki hardcore?

Polecam obejrzeć przykładową walkę, zwykły gość po jednym, góra dwóch strzałach, by leżał.

 

 

W dniu 29.05.2020 o 14:17, EricCantona napisał:

Co sądzicie koledzy o nowej formule walk,

Ja jestem tradycjonalista, taki system walk jest dużo lepszy.

 

 

W dniu 29.05.2020 o 14:17, EricCantona napisał:

Co sądzicie koledzy o nowej formule walk

Wejściówka zajebista, koksy, kasa, laski, które widać, że lubią takich. Sceneria jak w nocnym klubie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Ogólnie to jest jeszcze tego więcej. Gromda, Wotore, Genesis

Oglądam wszystkie ? Ale ja jestem fantykiem, jak tylko mam czas i możłiwośc, to patrzę na boks, K1, MMA i odmiany w tym te z gołymi pięściami. 

 

6 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Gromda - kozak jest według mnie.

Mnie też się podoba. Mały ring, nie ma klinczu. nie można kopać więc nie utrzymasz gościa na dystans kopnięciami. Dobrze się ogląda takie mordopranie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, $Szarak$ napisał:

 Dobra nie miałem racji. Nie spodziewałem się, że Kubiszyn taki dzik. Tyson sie spompował. Denis przegrał - elana przegrała to można spać spokojnie. ?

Rewelacja ten finał. To się oglądało. Kibicowałem Mateuszowi i super się cieszę. Wspaniały fight. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, $Szarak$ napisał:

@Tyson Ogólnie tyson, jak i denis towar bity mocno jest pewnie.

 

Doświadczenie to jednak doświadczenie. Im dłużej trwa walka, tym bardziej rosną szansę doświadczonego sportowca. Nie byłbym sobą, gdybym nie kibicował sportowcom. Zwłaszcza, że Tyson pyszczył coś do Kubiszyna i chciałem żeby utarł mu nosa. 

Wasyl jest niezły. 7 kg więcej mięśni i widać, że chłop ma coraz lepsze gabaryty na ten turniej. Ma duże szanse na wygraną, choć oczywiście zobaczymy z kim będzie finał. 

Edytowane przez Tyson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.