Skocz do zawartości

Najbardziej odjechane klasyki muzyki


Rekomendowane odpowiedzi

@Mosze Red graty, za przypomnienie tego kawałka! Od razu na myśl przychodzi mi wprawdzie nie klasyk, ale już niedługo...

 

 

 

Gdybym miał gdzieś się przenieść w czasie, to pierwsza myśl, zaraz za Italią 1980 - Japonia 1990! 

 

 

@olderzinho Koncepcja teledysku I wish it would rain down niezrównana!

 

These girls, they were good, they were really good! In comparison to... this. :D  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyki muzyki w pierwszej kolejności kojarzą mi się z rockowymi zespołami i energetycznymi solówkami na gitarze. Oczywiście także muzyka lat 80' i 90' już z dodatkiem popu. W pierwszej kolejności wybiorę utwory spokojniejsze, które w jakiś sposób poprzez swoje brzmienie wprowadzają mnie w stan spokoju.

 

 

 

Z kolei ten utwór dodaję tutaj ponieważ, gdy obejrzałem teledysk po raz pierwszy, byłem pod ogromnym wrażeniem, co zawodowi nurkowie potrafią robić pod wodą na bezdechu. Szczególnie, że ze mnie jest okropny pływak. Bieganie pod powierzchnią lustra wody, po dnie oceanu, sposób w jaki oboje spotykają się po środku, zaparło mi dech w piersi.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Mireille Mathieu również pojawiła się na forumowej tablicy gustów muzycznych, to forumowo i tematycznie zapodam hymn wszystkich kobiet, które po mentalnym i nie tylko wysraniu przez nad boyów, alfów i chadów, próbują wracać do "czułych misiów", których wcześniej olały i w peezdu rzucały :v XD

 

Mireille Mathieu - "Pardonne moi, caprice d'enfant" ("Wybacz mój dziecięcy kaprys")

 

Co nie zmienia faktu, że Mathieu ma fenomenalną barwę głosu i jest bezsprzecznie najlepszym kobiecym głosem Europy II połowy XX wieku.

 

Edytowane przez Maniek92
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.