Skocz do zawartości

Protesty w USA po zabiciu zatrzymanego przez policjanta


Trevor

Rekomendowane odpowiedzi

@Baca1980 pozostaje kwestia czy to zmyślone na potrzeby mema, czy ma potwierdzeni w faktach. Nawet jeśli ma, to duszenie człowieka kolanem, to i tak nie usprawiedliwia zachowania policjanta, mogli go obezwładnić w znacznie mniej drastyczny sposób, bez narażenia życia zatrzymanego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/4/2020 at 6:12 PM, Kespert said:

I ciekawy wątek z FB dotyczący kolejnej wersji podejścia do statystyki (nie podejmę się przetłumaczenia):

tweet

On 6/5/2020 at 1:31 PM, fikakowo said:

Tutaj filmik wyjaśniający tą całą gówno prawde o rasizmie w USA.  Całe szczęście, że mówi to czarny.

W obu przypadkach, rozmówcy są murzynami i żaden lewak nie ośmieli się ich nazwać rasistą. Chcę zobaczyć jak to samo mówi biały...

 

Larry Elder wyjaśnia zjawisko samotnym macierzyństwem wśród 75% murzynów. To samo od lat postuluje Ann Coulter, (m.in. w Guilty: Liberal "Victims" and Their Assault on America) podsumowując "Samotne macierzyństwo jest jak farma dla przyszłych przestępców i wyrzutków społecznych". Było nawet o tym na forum (Brzydka prawda o samotnym macierzyństwie). Wciąż jednak lewackie media, tak jak Rubin w wywiadzie z Elderem, wciskają ludziom bezpodstawny kit i jak widać są tacy co w to wierzą; w Stanach, w Poznaniu a nawet na tym forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wrotycz napisał:

Nie odniosłeś się. Twierzdiłeś i twierdzisz, że jest to główny powód.

 

Skoro cierpisz na analfabetyzm wtórny, to rozegrajmy to inaczej.

 

Udowodnij, że przestępczość wśród czarnej społeczności USA jest na takim samym poziomie wśród każdej klasy społecznej, od najuboższej do najbogatszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz to będzie pewnie wysoka kara dla tego co dusił bo postawili mu zarzut morderstwa 3 stopnia i zabójstwa drugiego stopnia, za pierwszy grozi 25 lat + 40k USD, za drugi 20 lat i 20k USD. Nie jestem pewien czy w Minnesocie się wyroki za poszczególne zarzuty sumuje (nie chciało mi się szukać), czy odsiaduje się najwyższy jeśli dotyczyły jednego zdarzenia, tak czy siak jako główny sprawca dostanie jakiś pokazowy wyrok.

 

Natomiast trzech pozostałych oskarżyli o podżeganie do morderstwa drugiego stopnia, za co grozi do 10 lat i 20k USD.  

 

Gdybym miał zgadywać, to pozostali dostaną zróżnicowane wyroki, pewnie sędzia złagodzi dla tego najmłodszego, który ma dopiero 26 lat i najkrócej służył w policji, a dowali tym starszym, ewentualnie oprze się na zwierzchności, czyli ci z wyższym stopniem dostaną więcej, a ten z niższym jako podwładny mniej. 

 

Tak czy siak, stawiam że dość szybko wyjdą, bo przestępstwa stanowe mają dość szerokie widełki dla zwolnień warunkowych, natomiast federalne są znacznie surowiej karane. Młody dostanie np. sentencję trzy do sześciu, z możliwością zwolnienia po odbyciu połowy kary, czyli w praktyce za dobre sprawowanie puszczą go za półtora roku, no ale życie zmarnowane.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biali zaczynają publicznie klękać przed czarnymi.

 

Nie wiem ilu z Was zna rosyjski, ale obczajcie to. Jeden z rosyjskich vlogerów mieszkających na codzień w stanach na grał to. Jak nie rozumiecie, to poprzewijajcie kadry i sami zobaczie:

 

 

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2020 o 20:34, wrotycz napisał:

W obu przypadkach, rozmówcy są murzynami i żaden lewak nie ośmieli się ich nazwać rasistą. Chcę zobaczyć jak to samo mówi biały...

 

Larry Elder wyjaśnia zjawisko samotnym macierzyństwem wśród 75% murzynów. To samo od lat postuluje Ann Coulter, (m.in. w Guilty: Liberal "Victims" and Their Assault on America) podsumowując "Samotne macierzyństwo jest jak farma dla przyszłych przestępców i wyrzutków społecznych". Było nawet o tym na forum (Brzydka prawda o samotnym macierzyństwie). Wciąż jednak lewackie media, tak jak Rubin w wywiadzie z Elderem, wciskają ludziom bezpodstawny kit i jak widać są tacy co w to wierzą; w Stanach, w Poznaniu a nawet na tym forum.

 

Właśnie bardzo dobrze, że mówi o tym czarny a nie biały, bo zaraz byłby posądzony o rasizm. A skoro czarny nie stoi po stronie czarnych i wypowiada się negatywnie o Black lives matter to coś musi w tym być. Co dokładnie uważasz za bezpodstawny kit? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, manygguh napisał:

Biali zaczynają publicznie klękać przed czarnymi.

 

Nie wiem ilu z Was zna rosyjski, ale obczajcie to. Jeden z rosyjskich vlogerów mieszkających na codzień w stanach na grał to. Jak nie rozumiecie, to poprzewijajcie kadry i sami zobaczie:

 

 

 

Jest to porażające, co ci ludzie mają w głowach, żeby klękać i przepraszać nie za swoje czyny. 

 

Znalazłem źródło tego materiału i najlepsze jest to, że gość o pochodzeniu latynoskim, (co sprawia, że jest trochę ciemniejszy), namawia do klękania i przepraszania za ,,białe przywileje" przez 2 godziny i ci ludzie to robią. To co, to teraz biali będą niewolnikami czarnych przez jakiś czas, żeby wyrównać krzywdy?

 

 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2020 o 09:31, nowy00 napisał:

Tutaj leżeli w Poznaniu:

Ciekawe, czy ci kretyni leżeli i klękali, jak zamordowano polskiego kierowcę na niemieckim jarmarku albo dwie skandynawskie turystki w Maroku. Banda skretyniałych lemingów.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Obliteraror napisał:

Ciekawe, czy ci kretyni leżeli i klękali, jak zamordowano polskiego kierowcę na niemieckim jarmarku albo dwie skandynawskie turystki w Maroku. Banda skretyniałych lemingów.

Nie. W innych sytuacjach jak zabijali Polaków za granicą również nie leżeli na ziemi...

1591373646_j3hd0w_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/6/2020 at 9:23 PM, MG-42 said:

Ciekawe czy jakby murzyn białego zabił to też by takie protesty były i czy by było to tak nagłośnione?

Pytanie jest równie retoryczne, jak pytanie, czy AfroAmerykanie protestują przeciwko właścicielom przedsiębiorstw, które przewoziły niewolników do USA...

Więc pozwolę sobie tylko zacytować Malcolma X:

EZ27mWzWoAIjKAF?format=jpg&name=900x900

 

Nagonka na Ice Cube (rapera) za jeden tweet (gdyby to napisał biały...):

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, fikakowo said:

Co dokładnie uważasz za bezpodstawny kit? 

Chyba nie zrozumiałem. Gdzie ja powiedziałem, że to bezpodstawny kit? I co niby miałem na myśli, bo nie kumam a żabą nie jestem.

 

 

13 hours ago, Yeti said:

W Minneapolis chca rozwiazac policje

Sami neo-demokraci i zieloni, trudno się spodziewać rozsądku po takiej menażerii.

 

6 hours ago, Kespert said:

Pytanie jest równie retoryczne, jak pytanie, czy AfroAmerykanie protestują przeciwko właścicielom przedsiębiorstw, które przewoziły niewolników do USA...

 

We Thought They Were White

 

Szkoda że gość już nie żyje ale dobrze się słucha:

Professor Tony Martin - The Jevvish Slave Trade of Africans

 

Oczywiście, że nie wiedzą. Co ich to zresztą obchodzi? Ważne, żeby dostać zasiłek, mieszkanie za friko (m.in. section 8 i temu podobne programy) i się rozmnażać... czy nie o to chodzi w życiu przez wielkie Ż?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2020 o 20:34, wrotycz napisał:

W obu przypadkach, rozmówcy są murzynami i żaden lewak nie ośmieli się ich nazwać rasistą. Chcę zobaczyć jak to samo mówi biały...

 

Larry Elder wyjaśnia zjawisko samotnym macierzyństwem wśród 75% murzynów. To samo od lat postuluje Ann Coulter, (m.in. w Guilty: Liberal "Victims" and Their Assault on America) podsumowując "Samotne macierzyństwo jest jak farma dla przyszłych przestępców i wyrzutków społecznych". Było nawet o tym na forum (Brzydka prawda o samotnym macierzyństwie). Wciąż jednak lewackie media, tak jak Rubin w wywiadzie z Elderem, wciskają ludziom bezpodstawny kit i jak widać są tacy co w to wierzą; w Stanach, w Poznaniu a nawet na tym forum.

 

 

Godzinę temu, wrotycz napisał:

Chyba nie zrozumiałem. Gdzie ja powiedziałem, że to bezpodstawny kit? I co niby miałem na myśli, bo nie kumam a żabą nie jestem.

Tutaj. Chciałbym się dowiedzieć co jest tym bezpodstawnym kitem. Bezpodstawne wmawianie ludziom, że w Usa jest  rasizm?

17 minut temu, fikakowo napisał:

 

Tutaj. Chciałbym się dowiedzieć co jest tym bezpodstawnym kitem. Bezpodstawne wmawianie ludziom, że w Usa jest  rasizm jak Rubin czy to co powiedział Elder?

 

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, fikakowo said:

Chciałbym się dowiedzieć co jest tym bezpodstawnym kitem. Bezpodstawne wmawianie ludziom, że w USA jest  rasizm?

Brawo. Cieszę się, że się rozumiemy.

Mit o rasizmie jest dokładnie tym - mitem. Bezpodstawnym, bo nie ma podstaw w rzeczywistości, i kitem, to już chyba zrozumiałe.

Tak naprawdę, ludzie się boją być posądzeni o rasizm i jako biały masz co między 33% a 200% większą szansę być postrzelony i 33% a 100%+ większą szansę być zastrzelony przez policję niż będąc czarny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomnik Winstona Churchilla w Wielkiej Brytani został również zdewastowany. Wandale przekreślili nazwisko historycznej postaci, a zastąpili je napisem ,,był rasistą". Z tyłu pomnika napisali: BLM, skrót t.j Black Lives Matter:

https://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/winston-churchill-racist-graffiti-statue-blm-protest-westminster-a9553476.html?utm_term=Autofeed&utm_medium=Social&utm_source=Twitter#Echobox=1591557168

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Afroamerykanka w USA protestuje, że właściciele sklepów stoją z bronią i gotowi są ich bronić przed rabunkiem. Ciekawsze cytaty:

- sprowadzę na nich policję, czy mają prawo mieć broń

- oni są z Maroka, nie są tu legalnie, to nie są afrykanie

- bronią tego chińskiego nic nie wartego szajsu w swoich sklepach

- mają broń i gotowi są zabijac czarnych ludzi, by bronić tych chińskich podróbek

- prosi policję by rozbroiła właścicieli sklepów, a następnie oskarża ich że są tchórzami, bo nie chcą jej pomóc

- pełno rasistowskich wrzutów przeciwko Azjatom, Muzułmanom, a nawet Afrykanom z "niewłaściwych" krajów Afryki

 

Gdy się tego słucha, to aż nie chce się wierzyć, jaki poziom nienawiści jest tu zaprezentowany - bo nie chcą się dać obrabować...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.