Skocz do zawartości

Grimes sprzedaje duszę, bagatela 10 mln $


leto

Rekomendowane odpowiedzi

Grimes, która bodajże ciągle prowadza się z Elonem Muskiem, oferuje na sprzedaż swoją duszę, za - lekką ręką - 10 milionów dolarów.

 

To nie jest żart.

 

Myślałem, że nic mnie nie zaskoczy po akcji ze sprzedażą wody po kąpieli jakiejś tam jutuberki, a tu proszę. To jak tam panowie, robicie zrzutę? iiiiiks deeee

 

02-grimes-2018-press-cr-eli-russell-linn

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta laska Elona Muska, który namalowała sobie pentagram na brzuchu i dziecko nazwała - "xasada4awa" - dosłownie jakoś tak?

 

Nikogo nie zastanawia fakt, że laska jednego z najpopularniejszych kolesi, maluje sobie pentagramy na brzuchu i ma ciężko z głową, ciężej niż nawet ja? :P 

 

Masakra w ogóle tania ta dusza jak za 10 milionów, reasumując pani sprzedaje wartość nieśmiertelną za nominał 10 milionów papierków? :D 

- ciekawe :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to, że Elon jest biznesemen nie oznacza, że nie przyciąga kobiecych drapieżników. Ta laska Johnego to typowa narcystka, on jako empata takie przyciąga :) 

A ta co teraz ma Elon mózg, to już nie wiem, strach się nad tym zastanawiać :P 

 

Ja tam mam swoje podejrzenia, ale zostawię je dla siebie :P 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leto napisał:

no Musk ma jakiś specyficzny gust. Wcześniej się zadawał z Amber Heard, tą laską, która napierdalała Johnny'ego Deppa (bodajże startowała do niego z nożem, jakaś kompletna patologia).

Obczaiłem ją. Przynajmniej bardziej twarzowa od obecnej. Może tacy ludzie są po prostu genialni, ale jednocześnie nieśmiali i to typowi beta providerzy...Sam nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kleofas napisał:

Może tacy ludzie są po prostu genialni, ale jednocześnie nieśmiali i to typowi beta providerzy

Nie wiem, jakoś mi się to nie klei. Np Zucc jest powszechnie uważany za totalnego biznesowego skurwiela, który skutecznie idzie po trupach do celu. Dlaczego miałby nagle przechodzić jakąś magiczną metamorfozę w obecności kobiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeff Bezos od Amazona też jest blupillowym beciakiem - zamienił żonę (czyniąc ją przy okazji najbogatszą kobietą świata) na 50-letnią matkę trójki dzieci.. (Lauren Sanchez)

Jest zatem beciakiem do sześcianu.

Edytowane przez Komti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@letoTylko dlaczego mieliby to robić? Historyjka wpisuje się w główny nurt matriksa. Sanchez powinna udzielić wywiadu, którego streszczenie zawierałoby się w słowach, że są prawdziwi mężczyźni na tym świecie, którzy nie boją się dojrzałej miłości.. ?

Popatrzcie też co wyprawia Keanu Reavees.. Najwyraźniej lubi codziennie świętować dzień Babci.. ?reeves.jpg

Edytowane przez Komti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.