Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
leto

Grimes sprzedaje duszę, bagatela 10 mln $

Recommended Posts

Grimes, która bodajże ciągle prowadza się z Elonem Muskiem, oferuje na sprzedaż swoją duszę, za - lekką ręką - 10 milionów dolarów.

To nie jest żart.

Myślałem, że nic mnie nie zaskoczy po akcji ze sprzedażą wody po kąpieli jakiejś tam jutuberki, a tu proszę. To jak tam panowie, robicie zrzutę? iiiiiks deeee

02-grimes-2018-press-cr-eli-russell-linn

• Haha 1
  • Sad 1

@leto przepraszam tu chodzi o dupę czy duszę? 😆  Tak, czy siak w obu wariantach towar mocno przepłacony. 

• Like 1
  • Haha 4

Nie, nie przejęzyczyłem się. Duszę.

W sumie to chyba diabły robią w handlu duszami, to jak tam @SzatanKrieger, zainteresowany? ;)

• Haha 1

Haha Dobry marketing, nie jest zły. Mówią o niej na całym świecie i jeszcze pewnie 10+ mln $ przytuli. Ciekawi mnie tylko jak ona dogaduje się w związku z Muskiem, bo nomen omen Musk wydaje się być z innej planety niż ona, wydaje mi się że ona to taka borderka na sterydach.

• Like 1

To jest ta laska Elona Muska, który namalowała sobie pentagram na brzuchu i dziecko nazwała - "xasada4awa" - dosłownie jakoś tak?

Nikogo nie zastanawia fakt, że laska jednego z najpopularniejszych kolesi, maluje sobie pentagramy na brzuchu i ma ciężko z głową, ciężej niż nawet ja? :P 

Masakra w ogóle tania ta dusza jak za 10 milionów, reasumując pani sprzedaje wartość nieśmiertelną za nominał 10 milionów papierków? :D 

- ciekawe :P 

Biedny Elon. 

Duży Musk i jednocześnie mały Musk.

Wziąć sobie zaburzoną alternatywkę, to trzeba mieć nadzieję w życiu !

• Like 1

Zastanawiam się jak gość, który stworzył tak wielką firmę może być w związku z kimś takim. To dla mnie niewyobrażalne. Świat głupieje...

1 minutę temu, RENGERS napisał:

Wziąć sobie zaburzoną alternatywkę, to trzeba mieć nadzieję w życiu !

Zuckerberg też rucha paszteta. Może jakieś fetysze?

@Kleofas no Musk ma jakiś specyficzny gust. Wcześniej się zadawał z Amber Heard, tą laską, która napierdalała Johnny'ego Deppa (bodajże startowała do niego z nożem, jakaś kompletna patologia).

• Like 1
  • Haha 2

Posted (edited)

Bo to, że Elon jest biznesemen nie oznacza, że nie przyciąga kobiecych drapieżników. Ta laska Johnego to typowa narcystka, on jako empata takie przyciąga :) 

A ta co teraz ma Elon mózg, to już nie wiem, strach się nad tym zastanawiać :P 

Ja tam mam swoje podejrzenia, ale zostawię je dla siebie :P 

Edited by SzatanKrieger

2 minuty temu, leto napisał:

no Musk ma jakiś specyficzny gust. Wcześniej się zadawał z Amber Heard, tą laską, która napierdalała Johnny'ego Deppa (bodajże startowała do niego z nożem, jakaś kompletna patologia).

Obczaiłem ją. Przynajmniej bardziej twarzowa od obecnej. Może tacy ludzie są po prostu genialni, ale jednocześnie nieśmiali i to typowi beta providerzy...Sam nie wiem. 

18 minut temu, SzatanKrieger napisał:

dziecko nazwała - "xasada4awa"

Yyyy nooo na to wychodzi. X Æ A-12.

• Sad 1

23 minuty temu, Kleofas napisał:

Może tacy ludzie są po prostu genialni, ale jednocześnie nieśmiali i to typowi beta providerzy

Nie wiem, jakoś mi się to nie klei. Np Zucc jest powszechnie uważany za totalnego biznesowego skurwiela, który skutecznie idzie po trupach do celu. Dlaczego miałby nagle przechodzić jakąś magiczną metamorfozę w obecności kobiety?

Kto bogatemu zabroni... jego "baba" - jego problemy ....

• Like 1

Ludzie są pojebani, to żadna nowość.

• Haha 1

Posted (edited)

Tymczasem taką fajną Grimmie jakiś frustrat odstrzelił na koncercie. Ludzie są pojebani.

Edited by absolutarianin

Też się dziwię. Do takiego gościa jak Musk powinny ustawiać się kolejki chętnych, życia na wybór by mu nie wystarczyło.

Posted (edited)

Jeff Bezos od Amazona też jest blupillowym beciakiem - zamienił żonę (czyniąc ją przy okazji najbogatszą kobietą świata) na 50-letnią matkę trójki dzieci.. (Lauren Sanchez)

Jest zatem beciakiem do sześcianu.

Edited by Komti

Slawni ludzie często mają coś nie tegez pod kopułą a zwłaszcza wokalistki.

Normalny człowiek nie zniesie bycia celebrytą.

@Komti rzuciłem na szybko okiem, co o sprawach Bezosa twierdzi wikipedia. No powiem tak: prawnicy Bezosa się ładnie spisali, temat z Sanchez wyczyszczony elegancko :D

Posted (edited)

@letoTylko dlaczego mieliby to robić? Historyjka wpisuje się w główny nurt matriksa. Sanchez powinna udzielić wywiadu, którego streszczenie zawierałoby się w słowach, że są prawdziwi mężczyźni na tym świecie, którzy nie boją się dojrzałej miłości.. 😉

Popatrzcie też co wyprawia Keanu Reavees.. Najwyraźniej lubi codziennie świętować dzień Babci.. 😉reeves.jpg

Edited by Komti

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Ja tam mam swoje podejrzenia, ale zostawię je dla siebie :P 

Podziel się.