Skocz do zawartości

Dziewczyna w związku zakłada konto na portalu randkowym


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przeglądając dzisiaj profile na jednym z najpopularniejszych serwisów do poznawania innych osób, trafiłem na profil dziewczyny którą kojarzę. Jest w związku, nawet na tym portalu o tym wspomina, ale już jej zdjęcia są dosyć odważne (eksponowanie biustu i tyłka - choć nie w jakiś ordynarny sposób). 

 

Co o tym sądzicie drodzy Bracia? Czego ona szuka na tym portalu? Czy macie podobne doświadczenia z własnego podwórka?

 

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) 

 

- założyła konto z ciekawości

- sprawdza, czy nie ma tam faceta jej najlepszej przyjaciółki

- szuka nowych znajomych, ot tak, żeby wybrać się na kawę, albo do kina

- to nie jej konto

- założyła konto z nudów

- szuka faceta dla koleżanki

- pisze artykuł o portalach randkowych

 

...i w ogóle to nic nie znaczy, a wy wszyscy wyolbrzymiacie, bo jej miś jest najważniejszy, i przecież miała mu o tym powiedzieć!

  • Like 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baelish napisał:

;) 

 

- założyła konto z ciekawości

- sprawdza, czy nie ma tam faceta jej najlepszej przyjaciółki

- szuka nowych znajomych, ot tak, żeby wybrać się na kawę, albo do kina

- to nie jej konto

- założyła konto z nudów

- szuka faceta dla koleżanki

- pisze artykuł o portalach randkowych

 

...i w ogóle to nic nie znaczy, a wy wszyscy wyolbrzymiacie, bo jej miś jest najważniejszy, i przecież miała mu o tym powiedzieć!

W pierwszej chwili uwierzyłem, że piszesz to na serio, nie rób tak, zawału prawie dostałem. ??

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, cst9191 napisał:

Czego ona szuka na tym portalu?

Jest to źle postawione pytanie. Powinno ono brzmieć: dlaczego założyła konto na tym portalu? A odpowiedź na to pytanie jest taka: miś ją zaniedbuje ostatnio, nie ma dla niej czasu, robi na 3 zmiany, żeby mogli się wybudować za miastem i żeby mogli spłacić samochód, którym ją podwozi od czasu do czasu na zakupy lub do fryzjera. Podły cham zupełnie o nią się nie troszczy, ona czuje się samotna siedząc w domu całymi dniami. To wszystko jego wina. Ona musiała;)

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Patton napisał:

Trafiłem kiedyś na Badoo na konto znajomej mężatki, no i dla sprawdzenia jej reakcji, napisałem do niej. I jaki był efekt? Usunęła konto z prędkością światła ?

Przez chwilę też mnie korciło. Ale stwierdziłem nie mój cyrk nie moje małpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Anonim84 napisał:

Co trzeba mieć w głowie, żeby będąc mężatką zakładać sobie konto ze zdjęciami? To one nie wiedzą, że ktoś znajomy może je zobaczyć? ;)

Przynajmniej coś się zacznie dziać...w jej życiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy gdzie mieszkam żyje sobie pewna młódka. Jakieś 17lat. Blondyna, powiem szczerze, piękna dziewczyna. Na fb pod zdjęciem ma chyba ponad 400 likeów. Ma zdjęcie przy zachodzie słońca. I jakieś moralizatorskie, życiowe cytaty, jakieś "interpretacje osobowości, lustrzane odbicia wnętrza" i inne dyrdymały.

Podczas jednej z przejażdżek rowerowej spotkałem ją w na drodze polnej, z kolesiem z tatuażami w starej beemce 3?

A na fb ma zdjęcie ze swoim partnerem życiowym. Sęk w tym, że to nie ten z bmw?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Brat Jan napisał:

Przynajmniej coś się zacznie dziać...w jej życiu...

Nie tylko w jej życiu. :(

8 minut temu, skuti napisał:

W okolicy gdzie mieszkam żyje sobie pewna młódka. Jakieś 17lat. Blondyna, powiem szczerze, piękna dziewczyna. Na fb pod zdjęciem ma chyba ponad 400 likeów. Ma zdjęcie przy zachodzie słońca. I jakieś moralizatorskie, życiowe cytaty, jakieś "interpretacje osobowości, lustrzane odbicia wnętrza" i inne dyrdymały.

Podczas jednej z przejażdżek rowerowej spotkałem ją w na drodze polnej, z kolesiem z tatuażami w starej beemce 3?

A na fb ma zdjęcie ze swoim partnerem życiowym. Sęk w tym, że to nie ten z bmw?

No tak, teoria z cytatów sobie, a życie sobie. 

 

Rozwala mnie jak robią z siebie takie święte, jak to ona nie kocha dzieci, rodziny i kotków, a później rypią się z kim popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Anonim84 napisał:

 

 

Rozwala mnie jak robią z siebie takie święte, jak to ona nie kocha dzieci, rodziny i kotków, a później rypią się z kim popadnie.

To zasłona dymna . Cytaty są wprost proporcjonalne do syfu za uszami. Znałem taka jedna co po 5min rozmowy z nieznajomym krzyczała że ma chłopaka. I co, po nieco dłuższej znajomości rozdawała telefony. 

Edytowane przez thyr
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, skuti napisał:

Podczas jednej z przejażdżek rowerowej spotkałem ją w na drodze polnej, z kolesiem z tatuażami w starej beemce 3?

Oj tam spotkała się kolegą na zadupiu bo pogadać chciała, a nie tam zaraz żeby mu ciągnąć czy coś xD

 

Wydziarany typ w starym bmw. Klasyka.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.