Skocz do zawartości

Kto to jest przegryw?


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Analconda napisał:

Zakola, niesymetryczna twarz - oczy uszy.

Straszne. Ludzie z idealną symetrią twarzy wyglądają sztucznie i odpychająco

Cytat

Z przodu szczękę ma nienaganną ale od boku będzie cofnięta.

Gdyż? Zwizualizowaleś sobie tak by Ci pasowało

Cytat

Słabe brwi, czoło mocno nachylone i zaokrąglone (przez to są zakola).

Lepsze czoło cofnięte?

Cytat

Przede wszystkim rażący brak symetrii.

No wiesz. Ludzie o rysach rzeźb Arno Brekera nie istnieją. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Libertyn napisał:

Straszne. Ludzie z idealną symetrią twarzy wyglądają sztucznie i odpychająco

Masz na to jakieś badania? Bo symetria twarzy ma zupełnie przeciwne działanie.

 

8 minut temu, Libertyn napisał:
Cytat

Z przodu szczękę ma nienaganną ale od boku będzie cofnięta.

Gdyż? Zwizualizowaleś sobie tak by Ci pasowało

Gdyż obrazek na to wskazuje. Przypatrz się potem gadaj.

 

Albo lepiej - nie neguj wszystkiego co pisze byle by zanegować - dla zasady tylko najpierw sam sprawdź i się dowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RENGERS napisał:

Bawi mnie fakt jak któryś pisze że seks i związek z przepiękną kobietą to jest wygryw. 

 

Seks jest niesamowitym marnotrawstwem energii życiowej, dostrzegałem to w przeszłości i jawi się to w mojej głowie coraz bardziej, że przyjemność z seksu jest bardzo bardzo płytka i jakby się jej bliżej przyjrzeć to nie jest prawdziwą przyjemnością.

 

Jestem po weekendzie - w piątek ruchałem na randce, koło 2 w nocy ruchałem w agencji, poprawiny zrobiłem dziś ruchając ponownie randkę z piątku i co ? I gówno, czuję się osłabiony, wyżarty z energii witalnej.

 

Życzę wszystkim by wyruchali jakąś piękną niunię i zrozumieli to dziwne zjawisko.

 

Większość jednak ma tak niską samoocenę i świadomość, że pewnie tego nie zauważy, ślepo patrząc w oczy kobiety która rzekomo jest dodatnią wartością w ich życiu.

 

 

Nie bez powodu, podczas niektórych zgrupowań czy też przygotowań, trenerzy zakazują sowim zawodnikom jakichkolwiek kontaktów, bądź spotkań ze swoimi partnerkami. Także jest sporo racji, w tym co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bassfreak napisał:

On jest poniżej przeciętnej, a kobiety  nawet nie chcą przeciętnych. 

A skąd Ty możesz wiedzieć co chcą kobiety w danym momencie? 

Oto chodzi, że babki same nie wiedzą czego chcą teraz. 

A komentarza Analcondy nie skomentuje... Skoro tak wyszukuje braki w innych, to pewnie robi to samo ze sobą. 

4 godziny temu, Libertyn napisał:

No. Co z tym gościem jest nie tak? To taki everyman

Wzięły się i chopoki naczytały, że trzeba mieć równą linię włosów, spojrzenie zabójcy i kij wie co jeszcze. Nawet jeden wynalazł niesymetryczne ucho. I - faktycznie! Ale ja na to nie zwróciłem uwagi. Natomiast zwróciłem uwagę na uśmiech i oczy. Czyli na to, na co zapewne każdy człowiek z normalną samooceną zwróci uwagę. Ale tu trzeba mind setu wynajdującego wady... Takim to porządny psycholog i terapia (może i wieloletnia!) 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, NoName napisał:

Tak to właśnie jest jak się zapcha głowę pierdołami o szczękach, czołach i symetrycznych uszach ?

Dokładnie a później wpadają w kompleksy i depresję. Zamiast coś zrobić ze swoim życiem to oglądają czyjeś żuchwy, kwadratowe szczęki i malzowiny uszne jak jakieś geje xD

 

Wielu facetów na ulicy wygląda jak ten gość i to kolesie l, którzy normalnie często mają żony, dziewczyny i czasem nawet coś poruchają. 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@symun - No dobra, ale zgoli się na łyso, zapuści zarościk (widać, że może) i tą piątkę wyciągnie. A nawet jeśli nie to takich gości na ulicy jest od chuja. Jeśli ten gość to jest 0/10 no to ja jestem wtedy z 1/10, a uważam, że aż tak źle znowu ze mną nie jest.

 

@NoName - akurat dobra szczena to jest mega atut w wyglądzie i tacy kolesie się podobają. Ale z tymi uszami no to już przegina, że się komuś chce na takie pierdoły zwracać uwagę. Odstające - nieodstające to w sumie jedyny parametr jaki znam przez całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware Nie wiem ile gość ma wzrostu, ale jeśli chodzi o kwestie wizualne to dla kobiet największym afrodyzjakiem jest muskularna sylwetka.

Więc jak typ jest wysoki zgolilby się na lyso albo bardzo krótko żeby zakoli nie bylo widać, zapuscilby modną brodę i jakby ostro się dojebal na siłce to nawet i siódemka mógłby być. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, symun napisał:

No ma dużo z próbowaniem życia, bo przecież on nie wie o tym jak to się skończy. Czy nie na tym polega właśnie próbowanie życia, że rzadko wiesz jakie do końca będą konsekwencje ale to robisz, bo "Carpe diem"?

Semantycznie tak ale jeżeli twierdzi, że próbuje życia i idzie w małżeństwo to sory ale nie tędy droga. 

Gorzej wybrać nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackpill_raw możecie sobie gościa na wykopie poczytać, on opisuje te wszystkie blackpillowskie rzeczy, typu kształt twarzy, szczęki, żuchwy, brwi, oczu itp itp xD Przez pewien czas się tego tyle naczytałem, że jak mijałem facetów na ulicy to analizowałem ich twarz pod względem tych cech twarzy. :D 

 

a jeśli chodzi o tego gościa z tematu to pewnie chodzi o #przemcel na wykop 

Edytowane przez Ceranthir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, symun napisał:

Ja Ci powiem tak - normalnie to jest 5/10, ale wg. dzisiejszych standardów kobiet, no to gość jest jednak 4/10, nie więcej.

Pewnie, że jest to gość całkowicie przeciętny okej? Ani super urodziwy ani brzydki. Zwykły.

Nota 5/10 jest całkiem adekwatna jeśli chodzi o samą twarz i ocenę obiektywną, natomiast trzeba wziać pod uwagę, że są gusta i guściki.

I to właściwie one wpływają ostaecznie na to, czy ktoś zyskuje czy traci w czyichś oczach.

 

Ogólnie rzecz mówiąc cała ta dyskusja i nadawanie jakiś punktów w dziesięciostopniowej skali jest dosyć jałowa.

Fajnie dla zoobrazowania sytuacji czasem się podeprzeć takim subiektywnym przykładem, gdzie oceniamy kogoś w tej skali ale co za dużo to.. ?

 

Wiadomo, że bywają przypadki tragiczne, gdzie gościu może mieć faktycznie problem, żeby zainteresować sobą płeć przeciwną.

Tymczasem znaczna część tych, którzy są tak zafiksowani na punkcie szczęk i innych teorii (nie odmawiam im słuszności), że zamiast podciagnąć swoje smv usprawiedliwiają swoją bierną postawę.

I to jest błędne koło, z którego się nie wyjdzie dopóki życie nie dostanie się plaskuna otrzeźwiacza od życia lub jakiegoś oświecenia tej kwestii.

 

3 minuty temu, Ceranthir napisał:

Blackpill_raw możecie sobie gościa na wykopie poczytać, on opisuje te wszystkie blackpillowskie rzeczy, typu kształt twarzy, szczęki, żuchwy, brwi, oczu itp itp xD

Może jakby zamiast czytać o tym nauczył się na przykład czegoś pożytecznego to jego życie zmieniło by się na dużo bardziej udane?  A on spędza życie na analizach i gdybaniu "kurła, gdybym ja miał kwadratową szczękę, to bym, kuuuurła, to bym nie powiem cooo.. ? "

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-awareNo właśnie i myślisz, że on sie przejmował kształtem swojej szczęki ?(ma normalna) Wyjebane miał na takie rzeczy - brał drążek i ćwiczył.

 

A jakby nie ćwiczył tylko marudzil to dzisiaj miałby nadwagę i pierdolil jakieś smuty. 

 

Krótka piłka - chcesz coś osiągnąć to musisz zapierdalać i tyle. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek, @Messer, a szczególnie @RENGERS, pamiętajcie, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Syty głodnego nie bardzo zrozumie. I tak, @RENGERS, masz rację że seks jako cel sam w sobie jest trochę hmm... żałosny, ale powiedz to komuś, kto go nigdy nie uprawiał. Albo uprawiał ostatni raz rok temu czy dwa. No przecież to jest tak, jak byś dwulatkowi próbował wytłumaczyć mechanikę kwantową.

 

@Analconda bez wątpienia masz trochę, podkreślam, trochę, racji. Ładni ludzie mają łatwiej w życiu, nie ma co o to kruszyć kopii. Zarówno pracodawca, jak i partner(ka) więcej wybaczą ładnej osobie. Są z automatu, bezwiednie, przez innych oceniani jako bardziej inteligentni, mądrzy, godni zaufania, niż "przeciętniacy". Efekt aureoli. Żyjemy w społeczeństwie. Więc jeśli już z jakichś dziwnych powodów "ładny ktoś" jest "p-grywem", to będzie miał wyjście z tego stanu 1000-krotnie ułatwione, bo dosłownie otoczenie będzie mu kibicowało w tym, żeby się ogarnął.

 

Z drugiej strony to prawda, że ogarnięcie głowy pozwoli "normikowi", komuś bez jakichś ewidentnych defektów wizualnych, satysfakcjonujące życie romantyczno-seksualne.

 

Z trzeciej - to też prawda, że jest pewien poziom atrakcyjności, z którego ciężko się wybić bez srogiej inwestycji w chirurgię plastyczną.

 

Jest taka hipoteza, że ten cały cyrk z efektem aureoli wokół ładnych ludzi to jest forma zbiorowej, gatunkowej strategii przetrwania - mianowicie, że wspólnota inwestuje w taką osobę więcej, niż w kogoś przeciętnego/brzydkiego. Bo "ładne geny" są bardziej wartościowe z punktu widzenia ewolucji.

 

Analogicznie można analizować women-are-wonderful effect. Tradycyjnie, ewolucyjnie, kobiety były dużo ważniejsze dla przetrwania/ekspansji gatunku, niż mężczyźni. Są więc też automatycznie uprzywilejowane w stosunkach między płciami.

 

A może to wszystko jednak wynik kultury masowej? Kto wie.

Edytowane przez leto
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$ Heh co ciekawe ja WIDZĘ w tym DUŻO sensu XD. Poza tym trzeba ująć też to że ta dziewczyna też może mieć coś z głową. Ilość zwichrowanych kobiet jest wprost proporcjonalna do ilości mężczyzn...

@RENGERS Zacznij może się uczyć wstrzymywania wytrysku... Zmęczenie jest do tego że pozbywasz się spermy, to faceta osłabia. Jacyś jogini indyjscy podobno potrafili panować nad ciałami, wytryskiem i orgazmem i podobno sprawni byli w wieku nawet 80 lat...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto Ja staram się tylko pomóc bratu @Analcondabo chłopak jest młody i ma w sobie duży potencjał, żeby za kilka lat mieć naprawdę zajebiste życie i bardzo dobrze wyglądać.

 

Szkoda, żeby wypełnił sobie głowę jakimiś toksycznymi ideologiami typu blackpill. 

 

Ten facet jest młody i chcę mu trochę pomóc zmienić mentalność. Ja w jego wieku popełniłem sporo błędów, nie miałem nikogo kto by mi pokazał drogowskazy i teraz dopiero w wieku 28 lat ostro pracuje, żeby wykorzystać swój potencjał będąc po kilku życiowych upadkach ten chłopak może tego uniknąć. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dobryziomek napisał:

Ja staram się tylko pomóc bratu @Analconda

Przecież nie jesteś na forum od wczoraj. I Ty wiesz, i ja wiem, że wielu już próbowało, z marnym efektem.

 

Ale, żeby nie było: idea szczytna, popieram ten sentyment, samorozwój zawsze spoko.

Edytowane przez leto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, leto napisał:

mianowicie, że wspólnota inwestuje w taką osobę więcej, niż w kogoś przeciętnego/brzydkiego. Bo "ładne geny" są bardziej wartościowe z punktu widzenia ewolucji.

I tak powinno być - tylko najbardziej wartościowe genetycznie jednostki powinny się rozmnażać.

Myślę, że ktoś 0.67/10 może mieć dziecko ale pod warunkiem, że będzie to dziecko "zrobione" przez chada.

 

13 minut temu, dobryziomek napisał:

Szkoda, żeby wypełnił sobie głowę jakimiś toksycznymi ideologiami typu blackpill.

A co z badaniami naukowymi które potwierdzają moje tezy?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Warto dodać ,że ma dziewczynę za dziewczyną

Czy Ty sam chciałbyś mieć takie SZMATY ?

Bo to na 100% nie są dziewczyny, niech Cię nie zwiedzie jej "ubiór".

Kiedy to wreszcie zrozumiecie?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.