Skocz do zawartości

Dowolne kreowanie zaufania ?


Szejk

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia,

ostatnim czasem czytając wątek manipulacji chciałem zapytać Was o opinie.


1.Załóżmy że jest sobie facet, bardzo młody, ambitny,przystojny który z czasem w swoim środowisku staję się celem wielu kobiet, w jaki sposób może się zabezpieczyć przed złymi decyzjami(skutkami) w relacji ?


2.Załóżmy również że ten samiec chciałbym wejść w relacje z kobietą (dla określonej korzyści, nie tylko seksu) np: w celu pomocy nabycia konkretnych umiejętności oraz pomnożenia zasobów dzięki której może wykorzystać samicę. W jaki sposób określić granicę tej relacji ?

Np: dać nadzieje ślubem ale bez zobowiązań prawnych, mam na myśli intercyzę lub ślub z intercyzą oraz brak dzieci?

3. W jaki sposób możemy wykreować zaufanie samicy do nas a po cichu robić swoje i w jaki sposób samica może być najlepszy sposób przez nas wyeksploatowana w relacji ?
 

4. Czy w jakiś sposób możemy zarządzać zaufaniem ? (Pytanie dla doświadczonych)

Pytania nie miały mieć wydźwięku negatywnego, liczę na odpowiedź

Liczę na całą Loże Samców

Pozdrawiam
Szejk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie miałem na myśli "takich" intencji bardziej interesuję mnie w jaki sposób mogę się zabezpieczyć przed w/w sytuacjami. Zastanawiają mnie też  skutki takiej negatywnej manipulacji. Wybaczcie, liczę na Wasze opinie.

Edytowane przez Szejk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu. Powiem Ci jedno. Czy chcesz być taki jak typowa Księżniczka, o których piszemy tu na forum? Twoje pytania mogłaby zadać taka typowa panienka, która chce zmanipulować faceta. A w zasadzie raczej by nie zadała bo one mają to we krwi. Chcesz się wybić i pomnożyć zasoby wykorzystując jakąś lalę? Słyszałeś o czymś takim jak honor? Równie dobrze mógłbyś dawać dupy.

Ogarnij się bo z takimi pytaniami to trochę zły adres.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie miałem na myśli "takich" intencji bardziej interesuję mnie w jaki sposób mogę się zabezpieczyć przed w/w sytuacjami. Zastanawiają mnie też  skutki takiej negatywnej manipulacji. Wybaczcie, liczę na Wasze opinie.

Ubrałeś to w troche cieplejszą forme, ale sens i cel pozostał ten sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przepraszam ale nie miałem na myśli "takich" intencji bardziej interesuję mnie w jaki sposób mogę się zabezpieczyć przed w/w sytuacjami. Zastanawiają mnie też  skutki takiej negatywnej manipulacji. Wybaczcie, liczę na Wasze opinie.

 

Jak się możesz zabezpieczyć przed manipulacją kobiet, wejść w relację na własnych warunkach? Znajdziesz na forum w wielu wątkach wystarczy czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Załóżmy że jest sobie facet, bardzo młody, ambitny,przystojny który z czasem w swoim środowisku staję się celem wielu kobiet, w jaki sposób może się zabezpieczyć przed złymi decyzjami(skutkami) w relacji ?

Na samym początku przestać kłamać. Komukolwiek. W tym i sobie. Bardzo pomaga.

 

2.Załóżmy również że ten samiec chciałbym wejść w relacje z kobietą (dla określonej korzyści, nie tylko seksu) np: w celu pomocy nabycia konkretnych umiejętności oraz pomnożenia zasobów dzięki której może wykorzystać samicę. W jaki sposób określić granicę tej relacji ?

Po pierwszą wskazówkę patrz wyżej. Po drugie to podejście że za kilka miłych słówek miałbyś całą stertę korzyści jest błędne z założenia. Bazuje ono na kłamstwie, więc prędzej czy później zebrałbyś 'życiowy wpierdol'.

 

Np: dać nadzieje ślubem ale bez zobowiązań prawnych, mam na myśli intercyzę lub ślub z intercyzą oraz brak dzieci?

Słowo nie szmata, gęba nie cholewa. Generalnie jak mam styczność z ludźmi o takim podejściu to separuję ich ze swojego życia. W ostateczności mówię im co o nich myślę. Do sytuacji żeby poszło na noże i siekiery na szczęście jeszcze nie doszło.

Poczytaj sobie o ludziach którzy nie kierowali się w życiu żadnymi zasadami. I przygotuj się na niezbyt miłą lekturę.

 

4. Czy w jakiś sposób możemy zarządzać zaufaniem ? (Pytanie dla doświadczonych)

W żaden. O ile chcesz mieć czyste konto. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki, jestem z was dumny, pokazaliście klasę  ^_^  Nie jesteśmy pierdolonymi żigolakami i oszustami, tylko zdrową emocjonalnie, ostrą lecz uczciwą ekipą, która nie musi być nieuczciwa by dostać to, za co frajerzy bulą wszystkim co mają. TO LUBIĘ :lol:

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystać to bardzo brzydkie słowo. Proponuję raczej współpracę lub wzajemną korzyść.

Osobiście najpierw oceniam ile mogę dać a potem ewentualnie czy chcę coś w zamian.  

A co do manipulacji…

„Ten który walczy z potworami winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich”

                                                                                                           F.Nietzsche

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nieodparte wrażenie, że to kobieta. Mężczyzna by nie wymyślił tylu manipulacji ile jest w pierwszym poście a już na pewno nie młody atrakcyjny. Chciałem napisać jakie jest  podejście młodego, atrakcyjne ale zrezygnowałem bo według mnie jest to albo prowokacja, albo wyrafinowany wywiad.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nieodparte wrażenie, że to kobieta. Mężczyzna by nie wymyślił tylu manipulacji ile jest w pierwszym poście a już na pewno nie młody atrakcyjny. Chciałem napisać jakie jest  podejście młodego, atrakcyjne ale zrezygnowałem bo według mnie jest to albo prowokacja, albo wyrafinowany wywiad.

Bravo Bravo Bravo Maestro - to żeś wyłapał, "chłopaki" zreszta także :D .

Nie wiem dlaczego ale zawtra ja siadł przy poscie i pierwsza myśl jaka mi przyszła do mego zakutego "technicznego" łba:

Co to qrwa za pytania, toż to pewnie samice siedzą po drugiej stronie łącza i próbują "wybadac" grunt.

Takich pytań nie zadałby dojrzały osobnik płci męskiej - prawowitej i nadrzędnej ;) .

No i cały misterny plan towarzyszki (ek) w pizdu - ( oczywiście zakładam "paranoicznie", że Szejk to samica (e) ).

Manipulacja to domena DAM !!!!!!!! - koniec kropka.

 

Brachy i jeszcze do was, jesteście naprawdę wielcy, powaga. Mnie wczoraj zatkało i nie wiedziałem nawet jak miałbym zacząć :o .

 

 

Ja może odpowiem na punkt 2: (ale u mnie jest dla seksu)

Otóz ja jej wcale nie wykorzystuje, oboje mamy z tej znajomosci przyjemność ale to i tak ONA więcej na tym korzysta. To Ja ja wozę, kupie jakis ciuch, pokaze duże miasto - wyrwę ją czasem z tej zapyziałej dziuru. Ogólnie opłacam wszystko. A co mam w zamian - tylko seks i z reguły miłą atmosferę. ;)

Jednak jesli mi sie rozmaży o naszej wspólnej przyszłości ( po moim rozwodzie itd.) , to nie wyprowadzam jej z błędu, po co psuć tak miłą atmosferę i zakończać wcześniej związek. Jak samicy to sprawia przyjemność - to niech sobie marzy , marzenia nic nie kosztują :D

Houk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia,

ostatnim czasem czytając wątek manipulacji chciałem zapytać Was o opinie.

1.Załóżmy że jest sobie facet, bardzo młody, ambitny,przystojny który z czasem w swoim środowisku staję się celem wielu kobiet, w jaki sposób może się zabezpieczyć przed złymi decyzjami(skutkami) w relacji ?

2.Załóżmy również że ten samiec chciałbym wejść w relacje z kobietą (dla określonej korzyści, nie tylko seksu) np: w celu pomocy nabycia konkretnych umiejętności oraz pomnożenia zasobów dzięki której może wykorzystać samicę. W jaki sposób określić granicę tej relacji ?

Np: dać nadzieje ślubem ale bez zobowiązań prawnych, mam na myśli intercyzę lub ślub z intercyzą oraz brak dzieci?

3. W jaki sposób możemy wykreować zaufanie samicy do nas a po cichu robić swoje i w jaki sposób samica może być najlepszy sposób przez nas wyeksploatowana w relacji ?

 

4. Czy w jakiś sposób możemy zarządzać zaufaniem ? (Pytanie dla doświadczonych)

Pytania nie miały mieć wydźwięku negatywnego, liczę na odpowiedź

Liczę na całą Loże Samców

Pozdrawiam

Szejk

 

Jeżeli ja sie zastanawiałem oco tu kaman to szejk jest na bank kobitą%-)

Droga nastolatko.zrób mu lache i bedzie twój.przynajmniej na jakiś czas,jak bedzie chciał zostawic to z połyku przejdz na głębokie gardło(no na mnie to działało)%-)

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem wątek.

 

Szejk, droga Koleżanko - bo za fakt ten jestem w stanie się założyć o symboliczne 2 zł do wózka w hipermarkecie - nie byłoby bardziej fair gdybyś

zarejestrowała się od razu jako kobieta i zadała te pytania w rezerwacie? Owszem, dostałabyś burę - bo w tym miejscu roszczeniowe i cwane księżniczki

oraz ich życiowa postawa (manipuluję i wymagam) nie mają wysokich notowań - ale i dostałabyś konkretne odpowiedzi.

 

Teoretycznie powinienem dodać, co Cię zdradza jako kobietę ale wybacz, nie będę ułatwiał Ci pewnych rzeczy.

 

A więc jak Ci na imię? Magda? Kasia? Ania? Zmień nick, przywitaj się i zadaj pytanie w rezerwacie - nie przejmuj się, przez druty i wifi

nikt Cię tutaj nie pogryzie.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.