Skocz do zawartości

Dowolne kreowanie zaufania ?


Szejk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Szejk jest kobietą to zdziwiłbym się gdyby pokazała jaja i się ujawniła ;) Ja bym jednak wolał, żeby nie był kobietą bo w takim przypadku, być może nasze odpowiedzi czegoś by go nauczyły. Gdyby był kobietą to i tak jakoś by sobie to zracjonalizował - na pewno mamy jakieś swoje zamknięte tematy, gdzie brechtamy z bab i rozkminiamy jak je zniszczyć psychicznie przez zarządzanie ich zaufaniem, a w otwartych tematach udajemy szlachetnych rycerzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja już to przerabiałem. W pewnym momencie gdy na blogu onetowym stawałem się znany (główna strona onetu, wylogowania z poczty linki do mnie itd.), stałem się ofiarą hejterów weekendowych, oraz jednego, co od ośmiu lat nie umie mi przebaczyć przegranej w rankingu. To nie musi być kobieta, a stajemy się znani - i szukają na nas haka, by później opisywać nas jako hujków i oszustów. Jeszcze nie wiecie ile znane forum z zacięciem ideologicznym przyciąga wariatów - i będzie ten proces narastał. Jesteśmy najlepsi w polskim necie, taka jest prawda. Nie patrzcie na ilość komci czy ludzi, patrzcie na potencjał. Arnold też był mały kiedyś, a jak pięknie na kreatynce się wyrobił  :lol:

 

Wielu ludzi wkurwia że trzymamy się razem, mamy jedną wizję i nie kłócimy się, nie wyzywamy jak na innych forach. Sami widzicie jakie jest to miejsce, jakie w sumie zgodne i dające siłę. Tu pulsuje życie, i będzie wielu którzy zechcą je zgasić, że się tak filozoficznie wyrażę. Dlatego musimy mieć oczy z tyłu głowy, to nie żart.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora rozwiać Wasze wątpliwości, byłem szczerze zaskoczony kiedy zobaczyłem że jestem "kobietą" i mam na imię "Ola?".

​Nasza dyskusją odbiegła od właściwego tematu który mnie interesuję.

Bardzo Was Szanuję i Wasz wkład w tą wirtualną społeczność, czy w takim razie są tutaj jakieś tematy tabu?  Jeżeli byłbym wcześniej uprzedzony w tej kwestii nie zadałbym tego typu pytań.

z drugiej strony cytując @Pikaczu 

"wiec na chuj sie chcesz wpisywac w ramy forum gdzie...

Cześc ma problem z poderwaniem kobiety
znajda sie kwiatki niestabilne emocjonalnie
Czasami sa i kiciambry na papierach
Reszta ma w chuju stałe zwiazki(za prawde powiadam wam do czasu az bedzie ta własciwa)
a reszta została przekrecona przez baby i dopiero zakumali ze cos tu jest kurwa nie teges w tym życiu
no i sa tacy którzy zaczynaja zabawe i kumaja jak żaby oco tu chodzi w tym burdelu

no i sa nie liczni w stałym zwiazku,no ja to jestem gosc to co innego dopiero zaczynam swoja niekończaca sie podróż%-)



jak jeszcze prostych kwestii nie rozumiesz z wielka ochota pierdolne jak młotkiem swój promyczek pół boskosci%-)"

 Chcę czerpać wiedzę z waszych doświadczeń i chętnie pomogę/doradzę w kwestiach w których czuję się mocny, o tym później.

Dziękuję, tym którzy odpowiedzieli w formie publicznej jak i prywatnej.


W trosce o wizerunek Naszego forum możemy usunąć ten temat bo odnoszę wrażenie że poszedł w inną stronę ( argumentum ad personam )

Również przypominam że to była tylko teoria i proste założenie kalkulacyjne. 

Pozdrawiam 
Szejk

PS: Również muzyczna nagroda : 

Edytowane przez Szejk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szejku waniliowy jeżeli wolisz takie porównanie.

 

O co ci kaman bo nie kumam jak żaba?

 

Ja także przeczytałem kilka razy i za ch........j nie załapałem o co kaman.?

Całkowity brak spójności, i weź Adolf spisz z tego protokół :lol: .

 

 

Nasępna poszlaka, że po drugiej stronie samica "Ola" napiernicza w klawiaturkę.

I do tego wszystkiego mam dziwne wrażenie , że po "kresce do nocha" to robi. :D

"Oluś" - znowu jedno zdanie , które sugeruje nam że jesteś samicą.

Ale nie mam zamiaru tobie podpowiadać :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.