Skocz do zawartości

Poszukiwanie księcia - statystyka jest nieubłagana


Rekomendowane odpowiedzi

To nie tak, piniondze nie są ważne wobec miłości. Ja nie wiem jak on wygląda, może brzydki jest. Gdyby tak @XYZ mógł odwrócić swoje hokus pokus i na podstawie tych kilku słów, które napisał do mnie książe, spróbował odtworzyć jego wygląd  - wtedy kto wie :lol:

 

MiJa

Jakie wymagania - pikny ma być :D

Ty chatę masz i jak dziecka? chcesz to jedyne co tobie trzeba to sperma i facio co ma 2 prawe recę. Coś nareperuje i regips poprawi. :lol:

Pamietaj zegar tyka i sciany ktoś będzie musiał wyremontować.

No i tynk spada - dwuznaczność celowa :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiJa

Jakie wymagania - pikny ma być :D

Ty chatę masz i jak dziecka? chcesz to jedyne co tobie trzeba to sperma i facio co ma 2 prawe recę. Coś nareperuje i regips poprawi. :lol:

Pamietaj zegar tyka i sciany ktoś będzie musiał wyremontować.

No i tynk spada - dwuznaczność celowa :lol:

 

Ale ja nie chcę by moje dziecko było brzydkie, wyjdzie taki Tofik i nie będę miała się czym chwalić przed koleżankami - lepiej nie ryzykować :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę by moje dziecko było brzydkie, wyjdzie taki Tofik i nie będę miała się czym chwalić przed koleżankami - lepiej nie ryzykować :D

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/1097-%C5%BCarty-podszyte-prawd%C4%85-lub-niekoniecznie/page-36

str 36

 

żart nr 2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiJa czy Ty jesteś przeciwna lewactwu?

 

Jeżeli chodzi o propagowany ostatnimi czasy nurt "multi kulti", genderyzm, femininazizm itp. klimaty to tak. Podstaw filozoficznych do poglądów ściśle lewicowych nie znam na tyle aby móc się do nich ustosunkować. Nie odrobiłam do końca pracy domowej :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałam do Ciebie, bo o Twoich zasobach nie wiem nic a on: własna firma, dom, samochód i szuka miłości. :lol:

 

 

 

dom jest.samochód hooy nie ma problemu ale ty 5 stów za mandaty płacisz ewentualnie podjeżdzasz ze swoim prawkiem bo laweta droga.na miłosc trzeba zapracowac niema tak lekko%-)firma...pomyslimy ale i tak hooy wielki i bombelki bo sie rozliczyc z tymi kurwami musze%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Status 'Księcia" w Polsce w odległości większej niż 50km od wielkich miast (Kraków, Warszawa, Poznań, Gdańsk itd) można osiągnąć zarabiając już powyżej

5-6 tysięcy miesięcznie, jeżdżeniem własnym autem o wartości +/- 50 tys. zł i mieszkaniu w domu jednorodzinnym darowanym/odziedziczonym po rodzinie. Szczodry gest, społeczny fejm i umiejetność wydawanie gotówki szczodrą ręką mile widziane...

W dużym mieście już trzeba znacznie więcej.

 

Więc jak widzicie sami, dużo nie trzeba.

 

S.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uwodzi, wmawia, że jest bezpłodny. Znika, gdy zachodzą w ciążę.

Albert R. ze Starachowic to seryjny uwodziciel. Ofiar szuka na portalach społecznościowych i randkowych. Opowiada im, że jest bezpłodny i uczulony na lateks. Ma co najmniej pięcioro dzieci. Trzy jego byłe partnerki opowiedziały reporterce Interwencji swoje historie. Chcą ostrzec inne kobiety. Tylko tyle mogą zrobić, bo Albert R. nie robi nic, za co groziłyby mu konsekwencje karne.

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
Uwodzi, wmawia, że jest bezpłodny. Znika, gdy zachodzą w ciążę.
Albert R. ze Starachowic to seryjny uwodziciel. Ofiar szuka na portalach społecznościowych i randkowych. Opowiada im, że jest bezpłodny i uczulony na lateks. Ma co najmniej pięcioro dzieci. Trzy jego byłe partnerki opowiedziały reporterce Interwencji swoje historie. Chcą ostrzec inne kobiety. Tylko tyle mogą zrobić, bo Albert R. nie robi nic, za co groziłyby mu konsekwencje karne.
 

 

 

Ale jak mu dowalą alimenty to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjny uwodziciel :D  - osobnik dysocjacyjny, na qrwa 100% :lol: .

 

Genialnie powiela swój "kog genetyczny".

A biedne samice "wierzą" takiemu Albercikowi i na spokojnie w dni płodne całą zawartość przyjmują.

Ale sie strasznie nimi przejąłem, aż mi sie płakac chcę ze śmiechu.

To niskim kosztem wielu Albercików już sie pojawiło na tym świecie, tak trzymaj Albert.

Albert Zapładniacz - nie poddawaj się. !!! :lol:

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red przypiął/eła ten temat
  • Mosze Red promuje ten temat
  • 4 miesiące temu...
13 minut temu, Blair napisał:

My przynajmniej mamy szansę 1:1000, Wy nie macie jej w ogóle, dlatego jest to forum.

Nie wiem samico, czy napisałaś to dla beki, czy naprawdę tak czujesz/wydaje ci się. To forum jest po to żeby pomóc samcom:

 

1. Nie brać byle czego, tylko odczekać swoje. Zamiast żenić się w wieku 25-26 lat, odczekać trochę dłużej i nie wpierdalać się w jakieś badziewne układy oparte na zasadach, których nie ogarniamy, więc..:

2. Poznać kobiety, ich psychikę, gierki, testy i cały ten rozpierdol, który mają między uszami oraz to jak możemy to przekształcić na naszą korzyść (a jaka to korzyść, to już wedle uznania).

3. Wejść na odpowiedni poziom w hierarchii społecznej, rozwinąć się jako człowiek by stać się najlepszą wersją siebie. Wtedy dziwnym trafem będą kręcić się wokół nas naprawdę niezłe kobiety i będzie większa szansa, że będą bardziej rozgarnięte intelektualnie (tak wiem wiem,nie czepiajcie się).

4. Wspierać się i dawać dobre rady w ciężkich chwilach np. rozwody, stany przedrozwodowe, zabezpieczanie majątków etc. To nie insomnia albo babska impreza gdzie non-stop jest nieproduktywne i niepraktyczne pierdolenie o chujni z grzybnią. Tu jest konkret.5. Wykorzystać tą szansę. Bo mężczyźni na tym forum pracują na swój sukces, a nie biernie rozkładamy nogi, leżymy, pachniemy i czekamy aż ,,jakiś prawdziwy facet" się na nas pozna. Nikt tu nie ma roszczeniowych stosunków ,,mi się należy, bo mam cycki i cipkę, a jak facet chcę tego ode mnie to musi ...". 

6. Wymieniać się poglądami, rozszerzać swoje horyzonty na temat np.: polityki, ekonomii, historii a nie rozmawiać o tym, jaką kto torebkę sobie kupił, czy selfie z dziubkiem dobrze wyszło, jakiego filtru na insta użyć etc. Że mizogin jestem? A posłuchaj o czym rozmawiają typowe kobiety. Przecież tego po kilku minutach już się nie da słuchać, bo poziom dyskusji (przekrzykiwania się) jest po prostu żenujący.

 

Poza tym:

Moje SMV w wieku 40 lat będzie wyższe, niż tych pięknych lasek z tindera i klubów, które teraz zlewają wszystkich jak leci. A skoro tak, to jak nie mam w ogóle tej szansy? 

To miejsce unikatowe w polskim internecie, bo nigdzie się o tym wprost nie mówi. 

 

 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Temat nie ma poważnego wydźwięku i taka też nie była moja wypowiedź. Poza tym książęta i księżniczki już dawno wyginęły. 

3 godziny temu, manygguh napisał:

To forum jest po to żeby

1. Wiem, po co jest to forum, czytuję je od 3 lat.

2. Wiedziałbyś to, jeśli zajrzał byś do tematu w "przedstaw się". Ale rozumiem, nie miałeś czasu. ;)

3. Nie potrzebnie się zagotowałeś, ja tu w pokojowych intencjach.

3 godziny temu, manygguh napisał:

To miejsce unikatowe w polskim internecie

Wiem, zaznaczyłam to w wątku witającym, szczerość forever. :P

 

 Jeśli chodzi o kwestię związków, to uważam, że wszyscy tu zgromadzeni mają bardzo utrudnione zadanie. Osobiście nie chciałabym się wiązać z osobą, która nie zdaje sobie sprawy z matrixa, a uświadamiając możemy zrobić sobie krzywdę. Z drugiej strony, nawet jeśli osoba zrozumie pewne kwestie, nie wiadomo, czy nie wykorzysta tego przeciwko nam. I koło się zamyka. 

 Wiadomo, że lepiej być samemu niż z byle kim, właśnie na tym opiera się ten cały cyrk. Wszyscy mówią, że jest ok, chociaż jest beznadziejnie. Karuzela dalej się kręci, choć już dawno powinniśmy wysiąść.

 

3 godziny temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Konkretnie do jakich czynów łamiących prawo pozwana się przyznaje?

Nie mam zbyt wiele na sumieniu, więc mogę sobie pozwolić na swobodną wymianę zdań. :) Temat nie jest o mnie, więc nie będę robić offtopu - tak możesz uznać to za odwracanie kota ogonem. ;)

 

ps. ćwiczyłam moją cierpliwość w tym poście, gdyż musiałam go pisać 3 razy ze względu na skróty klawiszowe (albo to z moją klawiaturą jest coś nie tak) i magiczną opcję powiadomień o odpowiedziach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.