Skocz do zawartości

Spieniężaj wszystko


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!.

 

Spieniężaj wszystko to co robisz. 

Działaj, pracuj, kreuj, twórz. Ale oczekuj od tego zapłaty. Masz nawet oczekiwać zapłaty od samego siebie!!!. Jak coś działasz to pracuj tak, żeby to miało wartość w pieniądzu. Nawet pod warunkiem zysku w przyszłości!, Jak czytasz książki to masz przykładać sobie mikrofon do ust i nagrywać to co czytasz. Jak ćwiczysz w domu to nagrywaj jak ćwiczysz i udostępnij to w internecie. No dobra jak walisz w klozecie klocka to sobie odpuść, chociaż?....

Pamiętaj jest znacząca różnica między tym kto nagrywa jak gra w gry komputerowe i to udostępnia innym, a ten kto napierd** zamknięty w pokoju i jedyne co robi to gra w gry.

Ludzie dzielą się na producentów i konsumentów, tych drugich ze względu na ich naturę nazywam robakami.

Masz być jak szwajcarski bankier lub jak Ci których z imienia nie można wymieniać, czyli Ci co przylecieli do nas z kosmosu

Fifty- fifty ma byc Twoim znakiem rozpoznawalnym na powitanie, nie jakieś frajerskie dzień dobry.

Ktoś się pyta Ciebie: pomożesz?, zrobisz coś dla mnie?. A Ty NIE kur**wa od razu TAK lub NIE jak jakiś beciak. Tylko pytasz się ILE?

On odpowiada co Ile? a Ty wtedy patrzysz mu się w oczy i walisz wprost: CO ZA TO DOSTANĘ. I niech kur**wa jego oferta Cię usatysfakcjonuje.

Zobaczysz jak wszyscy nagle zaczną od Ciebie spierd***lać, jak te pasożyty.

Żerują, jak gnidy. 

 

Moja żonka już dawno temu się nauczyła, że owszem zrobię jej masażyk. Ale wieczorem w łóżku mam dostać takiego loda że aż będę kur** stękał.

 

Myślcie o sobie, bo nikt za Was nie będzie tego robił. Macie być egoistami i pępkami świata.

 

 

Edytowane przez 18TillIDie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od wpisu minęło już trochę czasu...

Jakie widzisz wymierne rezultaty tej egoistycznej metody, której w moim mniemaniu brakuje odpowiedniego kamuflażu. 

Przecież można być uprzejmym i stanowczym. 

Prawdziwa dyplomacja to kroplówka uprzejmości i hipokryzji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.