Skocz do zawartości

Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy artykuł na temat obecnie dziejącej się inwazji islamu w Europie.

 

https://kefir2010.wordpress.com/2015/10/21/wojna-domowa-w-niemczech-dantejskie-sceny-na-ulicach-miast-18/

 

Zadziwił mnie ostatni akapit. Nigdy nie czytałem o takiej teorii.

Edytowane przez Adolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie akurat jest w Ickowy deseń. Już tłumaczę.

Za napisanie, że angielska królowa jest (tu wstawiamy właściwe określenia) idzie się do mamra lub płaci kosmiczną grzywnę.

Za napisanie, że to, to i to, no bo ona jest jaszczurką już nie. Zawsze można się zasłonić literacką fikcją lub popieprzeniem autora.

 

I tu tak samo, bzdety o Atlantydzie itd.

 

A to, że "z jakiegoś powodu preferuje ludność ciemną, gruboskórną, nieobytą z technologią. Ludność, która jest zajęta barbarzyńską, wręcz zwierzęcą walką o przetrwanie."

No cóż, debilami najłatwiej rządzić. Zresztą z inteligentnych ludzi też łatwo zrobić debili, wystarczą gimnazja :D

 

Adolfie, byłeś zarówno gliną jak i żołnierzem. Z pewnych rzeczy powinieneś zdawać sobie sprawę ;)

 

Ale artykulik ciekawy, nieco przerysowany, ale to celowy zabieg. Kefir to coś jak Wolna Polska.

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie akurat jest w Ickowy deseń. Już tłumaczę.

Za napisanie, że angielska królowa jest (tu wstawiamy właściwe określenia) idzie się do mamra lub płaci kosmiczną grzywnę.

Za napisanie, że to, to i to, no bo ona jest jaszczurką już nie. Zawsze można się zasłonić literacką fikcją lub popieprzeniem autora.

 

I tu tak samo, bzdety o Atlantydzie itd.

 

A to, że "z jakiegoś powodu preferuje ludność ciemną, gruboskórną, nieobytą z technologią. Ludność, która jest zajęta barbarzyńską, wręcz zwierzęcą walką o przetrwanie."

No cóż, debilami najłatwiej rządzić. Zresztą z inteligentnych ludzi też łatwo zrobić debili, wystarczą gimnazja :D

 

Adolfie, byłeś zarówno gliną jak i żołnierzem. Z pewnych rzeczy powinieneś zdawać sobie sprawę ;)

 

Ale artykulik ciekawy, nieco przerysowany, ale to celowy zabieg. Kefir to coś jak Wolna Polska.

 

Podobno jest krótszy odstęp czasu między teraźniejszością a egipską Kleopatrą niż między Kleopatrą a budowniczymi piramid.

 

 

4000 lat temu łazienki i kanalizacja: https://pl.wikipedia.org/wiki/Cywilizacja_doliny_Indusu#Historia_bada.C5.84

a u nas ?

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mechanizm_z_Antykithiry

 

Mechanizm składa się 37 kół zębatych z brązu, o średnicy od 1 do 17 cm. Koła były napędzane za pomocą korby z boku i poruszały kilkoma wskazówkami.

 

Do czasu XVIII-wiecznych zegarów nie jest znany żaden mechanizm o podobnym stopniu złożoności.

 

Odkrycie mechanizmu kazało zrewidować naszą wiedzę o możliwościach technicznych starożytnych Greków. Umiejętności te pod rządami Rzymian zanikły, ich szczątki przetrwały w o wiele prostszych konstrukcjach Arabów i Bizantyjczyków.

 

 

Piramidy są wszędzie...

Japonia

https://www.google.pl/search?q=Piramidy+z+Yonaguni&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI4vm7j-jxyAIVZXdyCh2TNwNu&biw=1366&bih=636

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wzynałem braciom, że kiedyś chciałem przejść na Islam. I choć dawno się z tej koncepcji wycofałem, to nadal jest kilka rzeczy które mi się w szariacie podobają.

 

Przede wszystkim: Islam=zasady. A przed jakimikolwiek zasadami lemingoza trzęsi paranoicznie tyłkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Dnia 7.11.2015 at 14:15, red napisał:

No tak, żeby Polacy trzymali sie razem na emigracji bylibyśmy siłą potężną, mimo że Januszy od groma, to są mocne jednostki które mógłby być przewodnikiem stada...Niestety, na dzień dzisejszy nie widze takiej możliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.