Skocz do zawartości

Wpadka z majtkami


Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, prod1gybmx said:

Mimo, że historia grubymi nićmi szyta, to całkiem zabawna. ;)

Czemu. Ja kiedyś dziewoi, co mi zapomniała powiedzieć, że za mąż wyszła w trakcie naszych paromiesięcznych zabaw, odesłałem w kartoniku wszyskie pozostawione "trofea" na domowy adres młodej pary. ? Kontakt uciął się momentalnie jak nożem. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, prod1gybmx napisał:

Mimo, że historia grubymi nićmi szyta, to całkiem zabawna. ;)

Możecie wierzyć lub nie ;) Normalnie nie robię takich akcji, bo leży w szufladzie jeszcze parę innych majtek owej pani, no ale na tej części stroju pani zależało :)  A to, że gach w aucie? No miała pecha dziewczyna ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe zagranie. Typowe szukanie konfliktu z twojej strony, albo czegoś pod jakąś dziwaczną satysfakcję.

 

Znalazłeś to wypierdol do śmietnika i koniec sprawy.

 

Nie popieram. To nie jest śmieszne, tylko żałosne.

  • Like 21
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne to fakt, ale myślę że niepotrzebne, gach twojej ex myśli że jego laska jest kurwą, a niekoniecznie tak być musi...

 

Sprawiłeś cierpienie mężczyźnie.

 

W sumie podejrzewam bez urazy do Ciebie ziomuś ( Still) nieprzepracowanie frustracji z powodu ex dziewczyny, żony.

 

Przepraszam że tak napisałem, mogę się mylić.

Edytowane przez RENGERS
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RealLife napisał:

To się musiała ex tłumaczyć gęsto nowemu bolcowi

Na początku roku, kupiłem sobie bilet na stand up. Co najlepsze, okazało się, że pani również kupiła dwie wejściówki. Dwa rzędy dalej ?

4 minuty temu, RENGERS napisał:

a niekoniecznie tak być musi...

Uwierz mi, święta to ona nie jest. Dlatego ją kopnąłem w tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

bo leży w szufladzie jeszcze parę innych majtek owej pani,

Po co?

3 minuty temu, ntech napisał:

Ja bym jeszcze sklepał na nie, oddał takie poklejone i przeprosił oddając że "chyba jeszcze nie wyschły".

Co byś uzyskał takim zachowaniem? To przygnębiające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RENGERS napisał:

Sprawiłeś cierpienie mężczyźnie.

Jak kocha - wybaczy...

 

Pytacie się co osiągnął @Still? Poprawił sobie i niektórym z nas humor. Nie bądźmy tacy święci... Czasami miło odjebać coś takiego.

 

To co czekamy na temat w "Świeżakowni" pt: "Jakiś koleś dał mojej myszce gacie - co myśleć?"

 

 

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Boromir napisał:

to nie widziałeś w aucie, że z kimś jedzie ?

Nie widziałem. Gdybym zobaczył, odpuścił bym. Nigdy na siłę, nie szukam dram.

17 minut temu, Stefan Batory napisał:

Po co?

A wiesz, czasami sobie nakładam damskie stringi.... Czuje się wtedy bardzooo męsko ?

 

Najzwyczajnie, moje małe trofeum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa dni w świezakowni:

Cześć, jestem tu nowy, zarejestrowałem się, bo mam pewien problem. Ostatnio z kobietą stoimy autem i podjeżdża jakiś gach. Wysiada z auta i z uśmiechem na ustach wręcza mojej kobiecie majtki i mówi, że zostawiła. Oczywiście zjebalem ją, a ona tradycyjnie tłumaczy się, że to nie tak, że to kiedyś jej zginęły. 

 

Kurwa, co robić? Uwierzylibyscie?

 

P.S. Bracia jak znam życie każdy z nas tutaj za chuja by nie uwierzył i gremialnie padłoby: wali cię w rogi!!! A tym razem naprawdę byłaby to niewinna historia.

 

Patrzcie jakie życie pisze scenariusze ?

  • Like 3
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Still napisał:

Nie widziałem. Gdybym zobaczył, odpuścił bym. Nigdy na siłę, nie szukam dram.

A wiesz, czasami sobie nakładam damskie stringi.... Czuje się wtedy bardzooo męsko ?

 

Najzwyczajnie, moje małe trofeum.

Dziękuję za wyjaśnienie. Ja się nie znam, nigdy nie kolekcjonowałem damskiej bielizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Still napisał:

Nie bulwersuj się tak bo, Ci ciśnienie podskoczy :)

 

Widzę, że babskie taktyki stosujesz. Dobrze tym tematem się przedstawiłeś i już cię traktuję z przymrużeniem oka.

 

Razem 32 polubienia tematu w tym momencie, który powinien trafić na ścianę hańby. Czas chyba na przerwę z mojej strony. Szkoda strzępić ryja.

Edytowane przez mac
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.