Skocz do zawartości

Wpadka z majtkami


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Still napisał:

Chłopie masz coś do mnie? Zapraszam na priv. Ale nie, niech inni zobaczą, jak mu dopierdalam ;) W końcu, twoja reputacja, na to Ci nie pozwala :) Wybierasz męskie podejście :)

Napisałeś temat. Odpowiedziałem. Nie muszę z tobą na priv dyskutować, bo tego w ogóle z nikim nie robię. Nie wiem, kto tutaj kim jest.

 

Resztę zostawię bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Still said:

Chłopie masz coś do mnie? Zapraszam na priv. Ale nie, niech inni zobaczą, jak mu dopierdalam ;) W końcu, twoja reputacja, na to Ci nie pozwala :) Wybierasz męskie podejście :)

Uuuu... jestem tu od niedawna ale widzę, że mamy tutaj prawdziwego KOZAKA. No chłopie już się boję ? Tylko powiedz mi po co temat założyłeś skoro nie chcesz znać opinii innych osób na ten temat? Szukasz tylko poklasku? Po co?

Edytowane przez Kaertose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minutes ago, Still said:

A regulamin znasz? Nie cytujemy całości?

 

Znam, odnoszę się do twojej całej KRÓTKIEJ wypowiedzi. Jeżeli moderacja uzna to za stosowne i mnie ukarze punktami ostrzeżeń za spam, to przyjmę to na klatę i tyle.

2 minutes ago, Obliteraror said:

widzę to po tej zabawnej agresywności : ))

Jedyny kto wykazał się tutaj zabawną agresją akurat to @Still ten sam @Still który woli zgrywać twardziela a nie wejść w polemikę, przyjąć krytykę na klatę i stosownie odpowiedzieć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Obliteraror napisał:

@arch, widzę to po tej zabawnej agresywności : ))

@arch jak Lenin, wiecznie żywy. To jest materiał na porządną pracę z psychologii. Myślę też, że gość mógłby trafić do księgi rekordów Guinessa w kategorii: "Liczba ponownych wejść do miejsca, w którym jesteś persona non grata" ?

Edytowane przez Tyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko może z małym rankingiem, bo już się po prostu należy takowy stworzyć. W kategorii najczęściej poruszane zjawiska na forum arch vs czad zażarta walka o pierwszą lokatę, druga lokata na razie kwadratowa szczęka, ale ostatnio sensacyjnie do czołówki dobija zimny prysznic

1. Arch - cytowane 156788 razy

2. Czad - 147623

3. Kwadratowa szczena - 567

4. Zimne prysznice - 130

 

?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Tyson napisał:

@arch jak Lenin, wiecznie żywy. To jest materiał na porządną pracę z psychologii. ?

Nie jestem tak długo na tym forum żeby poznać tego słynnego użytkownika. Widzę jednak, że każdego nowego kto nie zgadza się z waszym tokiem działania/myślenia wrzucacie do worka z nickiem "Arch". W tym wypadku to wy poprzez działanie takie jak w tym temacie i popieraniu zachowania założyciela tematu, przeczycie ideom które to forum ma przekazywać co zauważyli też inni użytkownicy ale panowie są tak w siebie zapatrzeni, że szukają atencji na siłę. Tylko nie wiem po co? Co daje trzymanie bielizny eks u siebie albo robienie takich akcji jak we wspomnianym temacie? Raczej jest wynikiem niedojrzałości i nieprzepracowania pewnych spraw w swoim życiu aniżeli bycia samcem alfa na którego się kreujecie. 

Edytowane przez Nokates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pancernik napisał:

Bez terminu Borderline, ta lista jest niepełna

Prawda Brachu, ale temat borderek diagnozowanych na szybko na forum ostatnio jakby przycichł ? no i warto zwrócić uwagę jak szybko "majtki" zdobyły popularność, to może być hit wakacji na forum ?

Edytowane przez Kim Un Jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Nokates napisał:

Widzę jednak, że każdego nowego kto nie zgadza się z waszym tokiem działania/myślenia wrzucacie do worka z nickiem "Arch".

Mylisz się. 

Arcz ma specyficzny sposób pisania, którego nie sposób pomylić. 

I to nie jest tak, że powodem jest niezgadzanie się z nim. Ja powiem, że często pisał z sensem, jednak jeżeli się z nim nie zgadzasz to zaczyna się robić agresywny i jechać personalnie.

 

Zazwyczaj ciśnie po inteligencji oponenta ale nie zawsze.

Jak uda Ci się z nim nie zgodzić zobaczysz o co chodzi. ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Nokates napisał:

Widzę jednak, że każdego nowego kto nie zgadza się z waszym tokiem działania/myślenia wrzucacie do worka z nickiem "Arch".

Kolego, ja sobie dyskutuje o archu, który jest bytem realnym, a nie o każdym nowym. Tu akurat nie oceniałem nowego użytkownika, tylko pisałem o archu. 

 

Co do tego ostatniego: Jeżeli gość co chwilę zakłąda nowe konto i ustala tematy pt. "jak być rentierem mając 3 mieszkania"  albo snuje swoje teorie  dlaczego kobiety w pewnym wieku są nieatrakcyjne seksualnie, to nie jest trudno znaleźć pewną powtarzalność. Zwłaszcza, gdy ktoś pisze w kółko to samo, tym samym językiem, ma ten sam sposób argumentacji i ten sam sposób wkurwiania się, gdy ktoś się z nim nie zgadza. Naprawdę nie trzeba mieć doktoratu z atrofizyki, żeby go rozpoznać. 

 

18 minut temu, Nokates napisał:

W tym wypadku to wy poprzez działanie takie jak w tym temacie i popieraniu zachowania założyciela tematu, przeczycie ideom które to forum ma przekazywać

Założyciel tematu sobie coś zrobił. Jednym się to podoba, innym nie. To jest forum, tu się ścierają poglądy. Idea forum nie polega chyba na tym, że wszyscy mamy mieć ten sam sposób myślenia i zawsze się zgadzać. Emocje by wtedy były jak na grzybobraniu!!!!

 

18 minut temu, Nokates napisał:

Raczej jest wynikiem niedojrzałości i nieprzepracowania pewnych spraw w swoim życiu aniżeli bycia samcem alfa na którego się kreujecie. 

Po co  uogólniać? Piszesz do całego forum? Jak nie, to oznacz o kogo ci chodzi. 

18 minut temu, Nokates napisał:

panowie są tak w siebie zapatrzeni, że szukają atencji na siłę.

A co cię to obchodzi? Nie masz ochoty, to nie dawaj im tej atencji. Wkurzają cię, to ich nie czytaj. Wolna wola. Po co robić dramy? To chyba nie jest zbyt męskie...

 

 

Edytowane przez Tyson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kaertose napisał:

Uuuu... jestem tu od niedawna ale widzę, że mamy tutaj prawdziwego KOZAKA. No chłopie już się boję ? Tylko powiedz mi po co temat założyłeś skoro nie chcesz znać opinii innych osób na ten temat? Szukasz tylko poklasku? Po co?

Zauważyłem niezdrową tendencję na forum - kółeczko wzajemnej adoracji. Merytoryka zeszła na drugi plan.

1 godzinę temu, Nokates napisał:

Nie jestem tak długo na tym forum żeby poznać tego słynnego użytkownika. Widzę jednak, że każdego nowego kto nie zgadza się z waszym tokiem działania/myślenia wrzucacie do worka z nickiem "Arch".

 

Dobrze prawisz. Jako nowy użytkownik jesteś zdystansowany i widzisz co się dzieje, oczywiście potwierdziło się to o czym pisałeś i od razy pojawił się głos oburzenia:

Godzinę temu, Tyson napisał:

Kolego, ja sobie dyskutuje o archu, który jest bytem realnym, a nie o każdym nowym. Tu akurat nie oceniałem nowego użytkownika, tylko pisałem o archu. 

 

Mam w lufie to czy @Kaertose to jakiś mityczny arcz czy nie. Interesuje mnie to czy dobrze prawi i ma racje. W zasadzie to powinniście być wdzięczni każdemu kto przedstawia odmienny punkt widzenia i konfrontuje Waszą wiedzę, poglądy i zachowanie.

 

Lajki można sobie włożyć między majtki o których pisze autor tematu. Jeszcze kiedyś jak czytałem forum, to może miały sens i coś odzwierciedlały. Jeżeli ktoś dostaje tyle lajków za taki wysryw, a ktoś kto dzieli się swoja cenną wiedzą i doświadczeniem dostaje ich co najwyżej 2, to wiadomo co to wszystko znaczy.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, laissez faire napisał:

Zauważyłem niezdrową tendencję na forum - kółeczko wzajemnej adoracji. Merytoryka zeszła na drugi plan.

 

Wow, tak strasznie ci się nie podoba na tym forum, że musiałeś się godzinę temu zarejestrować aby to opisać. BTW Jak do kogoś przychodzisz w gości pierwszy raz, to też zaczynasz od komentarzy pt. "Ależ paskudny wystrój!! I dodatkowo Pani domu szkaradna!!!?

 

51 minut temu, laissez faire napisał:

Jeżeli ktoś dostaje tyle lajków za taki wysryw, a ktoś kto dzieli się swoja cenną wiedzą i doświadczeniem dostaje ich co najwyżej 2, to wiadomo co to wszystko znaczy.

Może pisanie ludziom jak można żyć życiem rentiera z 3 mieszkań albo jak to trzeba zaliczać divy po 150 zł nikogo nie obchodzi i stąd niektórzy otrzymują mniej lajków, niż ich zdaniem zasługują.

 

Mnie też średnio bawi historia @Still. Ale po kiego grzyba mam to komentować? Oczywiście mogę, ale czy muszę? Czy ja jestem z Wysokiej Komisji do spraw oceny zajebistości wpisów na forum? ?

 

 

Edytowane przez Tyson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tyson napisał:

Wow, tak strasznie ci się nie podoba na tym forum, że musiałeś się godzinę temu zarejestrować aby to opisać. BTW Jak do kogoś przychodzisz w gości pierwszy raz, to też zaczynasz od komentarzy pt. "Ależ chujowy wystrój!! I dodatkowo Pani domu szkaradna!!!?

A kto Ty? Gospodarz? Nigdzie nie napisałem, że chujowy wystrój. Cenię to forum jak żadne inne polskojęzyczne.

 

2 minuty temu, Tyson napisał:

Może pisanie ludziom jak można żyć życiem rentiera z 3 mieszkań albo jak to trzeba zaliczać divy po 150 zł nikogo nie obchodzi i stąd niektórzy otrzymują mniej lajków, niż ich zdaniem zasługują.

 

Mnie też średnio bawi historia @Still. Ale po kiego grzyba mam to komentować? Czy ja jestem z wysokiej komisji do spraw oceny zajebistości wpisów na forum?

No to się zdecyduj. Czyli jak pisze @Still, to po kiego grzyba komentować, a jak pisze mityczny arcz, to problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, laissez faire napisał:

A kto Ty? Gospodarz?

To samo pytanie można zadać tobie. 

32 minuty temu, laissez faire napisał:

No to się zdecyduj. Czyli jak pisze @Still, to po kiego grzyba komentować, a jak pisze mityczny arcz, to problem?

Dokładnie tak.  Takie są moje standardy oceny co mam a czego nie mam ochoty komentować ? Jeżeli pisze coś użytkownik realny, który udziela się w tematach i miałem okazję zapoznać się z jego wkładem, traktuję go inaczej niż gościa, który założył dopiero co konto i pisze z pozycji wielkiego znawcy tematu i forum. Być może dlatego zapala mi się czerowna lampka, bo jednak większość ludzi ma taki nawyk, że jak gdzieś wchodzi, to najpierw się rozgląda, a dopiero potem rządzi. Ci, którzy się do tego nie stosują, z reguły są trollami. Znikają szybciej niż się pojawiają. 

 

Edit: Ja pitolę i znów gadałem z archem. Gość jest jak mityczny stwór, odetniesz głowę, wyrastają 3 nowe?

Edytowane przez Tyson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, maroon napisał:

Czemu. Ja kiedyś dziewoi, co mi zapomniała powiedzieć, że za mąż wyszła w trakcie naszych paromiesięcznych zabaw, odesłałem w kartoniku wszyskie pozostawione "trofea" na domowy adres młodej pary. ? Kontakt uciął się momentalnie jak nożem. :)

Mi po jednej bylej pozostało dużo rzeczy. Jak już bylo po wszystkim spakowałem do pudła i wyrzuciłem. Szmat kobiety mają pod dostatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.