Skocz do zawartości

Umiejętności, dzięki którym, komuś zaimponowaliście


Pancernik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, nowy00 napisał:

II a Ty?

Ja fatalnie gram ale raz grałem na turnieju i zdobyłem IV. Kręciłem kiedyś z babeczką, której syn miał pierwszą z jakimiś plusami i sporo wygrywał na turniejach, więc trochę znam temat z obserwacji. Sam nie potrafię się skupić na odpowiednio długi czas. Młody mówił, że gram mocno nieszablonowo, raz go nawet ograłem, oczywiście on mnie ze 100 razy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

Ale podziękowanie było jak w Brazzers? ?

Niestety nie. Choć też liczyłem, że rzucą się wszystkie na mnie aby uprawiać ze mną dziki i namiętny grupowy seks, ja kontra one 3.... A tu niestety wróciliśmy na oddział do mniej fascynującej prozy życia?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba tylko jedna umiejętność?

Wystarczy mi foto czyjejś osoby, albo dana osoba której będę mógł się przyglądać, duża ściana, kilka puszek sprayu, 3min i.....tadam?

Puszka sprayu panie dzieju.

Farbami na płótnie również potrafię?

Ogólnie większość ma mocną głowę, a ja słabą, też wyróżnienie

Edytowane przez skuti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja się pochwalę - niektóre z moich wierszy (bo oczywiście nie wszystkie) zachwyciły nie byle kogo, bo tłumaczkę wierszy noblisty Josifa Brodskiego, która na poezji zęby zjadła. Jest ona dla mnie autorytetem w tej kwestii, a sam JB to w ogóle gigant (niestety nie żyje, więc się nie wypowie ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.