Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pancernik

Umiejętności, dzięki którym, komuś zaimponowaliście

Recommended Posts

Teraz, nowy00 napisał:

II a Ty?

Ja fatalnie gram ale raz grałem na turnieju i zdobyłem IV. Kręciłem kiedyś z babeczką, której syn miał pierwszą z jakimiś plusami i sporo wygrywał na turniejach, więc trochę znam temat z obserwacji. Sam nie potrafię się skupić na odpowiednio długi czas. Młody mówił, że gram mocno nieszablonowo, raz go nawet ograłem, oczywiście on mnie ze 100 razy😂

11 godzin temu, Tyson napisał:

Zyskalem  + 100 do zajebistości w oczach milusich pielęgniarek

Ale podziękowanie było jak w Brazzers? 😆

• Haha 1

6 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

Ale podziękowanie było jak w Brazzers? 😆

Niestety nie. Choć też liczyłem, że rzucą się wszystkie na mnie aby uprawiać ze mną dziki i namiętny grupowy seks, ja kontra one 3.... A tu niestety wróciliśmy na oddział do mniej fascynującej prozy życia😆

• Haha 1

3 godziny temu, bassfreak napisał:

Przez większość życia imponuję sobie samemu tendencją do rozpierdalania każdej sprawy która na początku ma pozytywną przyszłość.

Musisz być moim zaginionym bratem.😂 Zbyt wiele nas łączy drogi @bassfreak.

#No homo.😂

• Thanks 1
  • Haha 1

Posted (edited)

W sumie to chyba tylko jedna umiejętność😀

Wystarczy mi foto czyjejś osoby, albo dana osoba której będę mógł się przyglądać, duża ściana, kilka puszek sprayu, 3min i.....tadam😀

Puszka sprayu panie dzieju.

Farbami na płótnie również potrafię😀

Ogólnie większość ma mocną głowę, a ja słabą, też wyróżnienie

Edited by skuti

A to i ja się pochwalę - niektóre z moich wierszy (bo oczywiście nie wszystkie) zachwyciły nie byle kogo, bo tłumaczkę wierszy noblisty Josifa Brodskiego, która na poezji zęby zjadła. Jest ona dla mnie autorytetem w tej kwestii, a sam JB to w ogóle gigant (niestety nie żyje, więc się nie wypowie ;)).