Skocz do zawartości

Do autora Mareczka K


1926

Rekomendowane odpowiedzi

 (śpioch, matrioszka, nielegalny, nielegał itp.) - szpieg, który został zwerbowany i przeszkolony (lub funkcjonariusz/żołnierz nielegalny), jednak nie rozpoczyna swojej działalności, czekając nawet kilka-kilkanaście lat na polecenie służbowe lub rozkaz bojowy instytucji, która go zwerbowała lub w której pełni służbę

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 (śpioch, matrioszka, nielegalny, nielegał itp.) - szpieg, który został zwerbowany i przeszkolony (lub funkcjonariusz/żołnierz nielegalny), jednak nie rozpoczyna swojej działalności, czekając nawet kilka-kilkanaście lat na polecenie służbowe lub rozkaz bojowy instytucji, która go zwerbowała lub w której pełni służbę

 

 

Aaaa..... Rozumiem już, dzięki za wytłumaczenie :P

 

Myślę, że takich śpioszków bedzie kilkanaście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze samica mu sie wbiła na komp i drze łacha.?

Wiecie, chłop w czerwcu wlazł na forum i do dziś czyta. Podejrzliwa baba przejęła stery i ośmiesza swego samca w oczach braci. Mozliwe...

moja tez sie patrzy na mnie co ja tak klikam i klikam...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mój drogi Marku masz tak zacne imię a przesladujesz mnie albo uwierzysz we mnie i mojego ducha albo giń. Masz 24 godziny na usuniecie tych bzdetów.Pozdrawiam i ja tu jestem od łechtania a nie ty ;)

Pozdrawiam

Witam szanownego Pana. Z chęcią i życzliwością zastanowię się nad Pańskimi sugestiami, jeśli tylko wytłumaczy mi Pan co mam dokładnie usunąć i dlaczego.

 

Pozdrawiam mocno i wieczornie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera zostało 5 godzin... Ktoś tu grozi smiercią... A zapomniałem że jesteśmy w internecie tu każdy grozi śmiercią. Jak ktoś na prawdę chce zabijać to sie nie pierdoli za przeproszeniem więc ty sam sie o coś boisz i próbujesz zastraszyć. Mały pies głośno szczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.