Skocz do zawartości

Do autora Mareczka K


1926

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, piszę chaotycznie bo ręce drżą mi ze strachu. Jakby co, moją ostatnią wolą jest byście gdy już odejdę za pięć godzin, byli mili i grzeczni na forum, oraz słuchali moderatorów. Do najmilszych po śmierci zapukam w okno czy skrobnę pazurem w nocy po stopie, żeby dać znać że dalsze życie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mój drogi Marku masz tak zacne imię a przesladujesz mnie albo uwierzysz we mnie i mojego ducha albo giń. Masz 24 godziny na usuniecie tych bzdetów.Pozdrawiam i ja tu jestem od łechtania a nie ty ;)

Pozdrawiam

 

Zara ci konto usuniemy konusie. I co nam zrobisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, piszę chaotycznie bo ręce drżą mi ze strachu. Jakby co, moją ostatnią wolą jest byście gdy już odejdę za pięć godzin, byli mili i grzeczni na forum, oraz słuchali moderatorów. Do najmilszych po śmierci zapukam w okno czy skrobnę pazurem w nocy po stopie, żeby dać znać że dalsze życie istnieje.

 

 

Ej, jeszcze chwila została....  Oddaj mi ostatnią wola Evande! Obiecuję się nią odpowiednio zająć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów hop może go już dopadł, a nim zrobił swoje wycisnął z Marka na torturach dane logowania do forum i się podszywa :ph34r:

 

Moja teoria ma mocne podstawy, zobacz wczorajszy wpis już po czasie ultimatum że Marek przestaje pisać felietony, w ten sposób długo ni zauważymy jego zniknięcia :ph34r:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.