Skocz do zawartości

Seksbomby to niewypały?


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, leto napisał:

Ale wiesz, na atrakcyjność wbrew pozorom nie składają się wyłącznie twarz, tyłek i cycki. Nie ujmując oczywiście nic Twojej ex - zapewne była ładna i stąd Ci się takie skojarzenie zrodziło w głowie, że ładna=zaburzona. Osoby z osobowością z pogranicza, wysokim narcyzmem oraz - szczególnie - z wysoką psychopatią mają często modyfikator +1, jak nie +2 do atrakcyjności, bo mają specyficzną aurę, która przyciąga płeć przeciwną.

 

O to też mi chodzi, to nie była kwestia tego że była mega ładna i atrakcyjna ale właśnie ta aura że nie szło od niej odejść czy odmówić już nie mówiąc o tym że była inteligenta co też często zdarza się u borderek. Ona by zbajerowała nawet największego redpillowca.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, bassfreak said:

O to też mi chodzi, to nie była kwestia tego że była mega ładna i atrakcyjna ale właśnie ta aura że nie szło od niej odejść czy odmówić już nie mówiąc o tym że była inteligenta co też często zdarza się u borderek. Ona by zbajerowała nawet największego redpillowca.

O, to, to właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego nie ma reguły. Jednak w rozmowie jakie prowadziłem z takimi naprawdę super atrakcyjnymi kobietami to były one wyjątkowe mile. Taka sytuacja się nie wydarzyła w pogawędkach jakby to powiedzieć paniach, których typ mi nie odpowiadał. Z pewnością taka superbomba musi się mniej starać gdyż atencje od facetów ma ogromną. Dotyczy się to realnego życia, a jeśli zakłada konto na jakimś portalu spolecznosciowym otrzymuje mnóstwo likeow itp. Miałem jedną randkę z taka łaska 7/10 czy też 8/10 to jak doszło już do konsumpcji seksu to rzeczywiście leżała i pachniała. Odniosłem wrażenie iż jak ma wygląd wtedy starać się nie warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pamiętajmy że często niemiłe dziewczyny we wczesnych latach mogły być obiektem "wyrywania dla jaj" ku uciesze tłumu. Wtedy taka osoba niechętnie i nieufnie podchodzi do zawiązywania nowych znajomości.
Ja sam tego doświadczyłem. W gimnazjum byłem mocno średni z wyglądu ale nadrabiałem charyzmą. No i pewna typiara mnie bajerowała dla beki. A ja - chłopak z zerowym doświadczeniem - łykałem wszystko jak pelikan.
Wiecie co było najgorsze w tym? Że jeszcze nawet na studiach, jak już się znakomicie wyrobiłem pod względem atrakcyjności, to jak jakaś laska mnie bajerowała (tym razem na serio) to myślałem że znowu kolejna robi sobie jaja. Ileż to ja tak zacnych dup zlałem... Ech...

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 4.06.2020 o 10:29, nowy00 napisał:

Co do tego nie ma reguły. Jednak w rozmowie jakie prowadziłem z takimi naprawdę super atrakcyjnymi kobietami to były one wyjątkowe mile. 

Pewnie bierze się to stąd, że tych seksbomb zwykli faceci się boją. A nie boją się jedynie cwaniaki, przelotni ruchacze i tym podobni kolesie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.