Skocz do zawartości

Chwila prawdy


lupele

Rekomendowane odpowiedzi

Leviatan?

 

Eryk już Ci tłumaczę o co kaman, bo nie masz prawa znać początków tego forum.

 

W sumie początki to nic innego jak przejście ludzi z EE i samczegoruna na to miejsce. Przeszli praktycznie wszyscy Mężczyźni, Kobiety, Dzieci, ulubione zwierzątka futerkowe itd. Pełne dobrodziejstwo inwentarza. O Rezerwacie dla naszych Pań, to nawet nikt nie marzył.

 

I nastąpił moment jatki, gdyż Marek (Chwała Ci za to!) niektórym użytkownikom, którzy nadmiernie korzystali z jego uprzejmości postawił się i słusznie. Należy dorzucić, że wtedy nie było jeszcze naszych Moderatorów. I nastapiła boruta, rozpierducha i ogólnie burdel podsycany przez niektórych byłych użytkowników. Dość, że skończyło się na kilku dożywotnich banach i powołaniu Moderatorów, którzy mieli za zadanie pilnować, by wyżej wymienieni nie powrócili, bo wprowadzali ogólnie chaos i pod płaszczykiem Marka forum chcieli (chyba dwa przypadki) samych siebie wypromować.

 

Oczywiście sprawa zakończyła się definitywnie. Nie było przebacz a od bana nie było odwołania.

 

Kilka osób uniosło się "honorem", bo zobaczyli, że z Markiem skończyła się zabawa w "łapki" i jako, że forum staje się polem rządów "despotycznych i totalitarnych" z wielkim hałasem i obnoszeniem opuścili forum unosząc się hasłem, że już nigdy tu nie powrócą.

 

Tylko nie pamiętam czy Leviatan sam odszedł czy go wyprosili :D

Edytowane przez Arox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako szef tego forum, mam ciężki orzech do zgryzienia Leviatanie/Lupele. Z jednej strony nie dostałeś bana za to, co wyprawiali Saint i ekipa "krokodylistów" (dla mnie nie do "wybaczenia"), tylko za fałszowanie ankiety - dla mnie to złamanie prawa, ale umówmy się że na takie coś patrzył bym w sumie humorystycznie. I teraz pytanie - czy chcesz tu zostać? Jaki cel ma te wyznanie? Tylko szczerze pisz ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanatycznym wyznawcą Marka i popijam jego wodę z wanny po kąpieli.

 

Jak można z mistrzem dyskutować, no pytam? :D

 

Dobra historia. Jestem od niedawna na forum. Dobrze, że przetrwaliście trudne czasy, bo jakość rewelacyjna. Mnie przyciągnęło :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanatycznym wyznawcą Marka i popijam jego wodę z wanny po kąpieli.

 

Jak można z mistrzem dyskutować, no pytam? :D

 

Dobra historia. Jestem od niedawna na forum. Dobrze, że przetrwaliście trudne czasy, bo jakość rewelacyjna. Mnie przyciągnęło :)

Od lat biorę tylko prysznic  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolisz...

 

Leviatan dostał bana Arox. Za fałszowanie wyników ankiety.

 

Ot, pardonsik...  Pomyliły mi się osoby.

 

 

Dobra historia. Jestem od niedawna na forum. Dobrze, że przetrwaliście trudne czasy, bo jakość rewelacyjna. Mnie przyciągnęło :)

 

Trudne czasy to były na początku z rozpierduchą z udziałem NEO i paru innych użytkowników. Tam to się działo. Forum po tej akcji zostało gruntownie przebudowane do formy jaką aktualnie prezentuje.

 

 

A ja się wczytuje :)

Nie myliłem się co do Neo, Enlighteneda, Kleksa, Leona i pierdziela.

Tu mam podobne odczucia.

 

Sprzedasz mi jutro w czasie jazdy co było z tym dokładnie- znaczy się z tymi osobami? Nie chce oficjalnie prać starych brudów a czegoś nie zrozumiałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudne czasy to były na początku z rozpierduchą z udziałem NEO i paru innych użytkowników. Tam to się działo. Forum po tej akcji zostało gruntownie przebudowane do formy jaką aktualnie prezentuje.

 

Ano - działo się. Z NEO to była niezła zabawa. Do wiadomości tych którzy są z nami od niedawna.

 

Ja tylko od pewnego czasu zastanawiam się gdzie jest nasza Sylwia?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 teraz pytanie - czy chcesz tu zostać?

 

Skoro założyłem kolejne konto na którym działam od dłuższego czasu to odpowiedź jest raczej oczywista. 

 

Jaki cel ma te wyznanie? 

 

1) Chęć jasnego postawienia sprawy. Ja to ja.  

2) Strzeliłem na tym forum kilka dobrych myśli. Niech wszyscy wiedzą co to za jeden to wyprodukował. 

3) Brak możliwości wyjazdu na zlot do 3city. Bomba miała być odpalona na zlocie. 

 

Kolejność przypadkowa.  Waga poszczególnych powodów równorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lupele - dla Ciebie pewne rzeczy są oczywiste, a dla mnie niekoniecznie. Pamiętaj że jako założyciel tego forum jestem obserwowany tak, jak obserwowany jest zawsze lider. Moja słabość natychmiast znajdzie odzwierciedlenie w zwiększonym poziomie agresji na forum. Ludzie obserwują i się uczą - wybacza? Czy można sobie pozwolić na więcej? Dlatego mam ciężki orzech do zgryzienia.

 

Dla mnie osobiście jesteś mądry facet, który zrobił głupotkę - ale złamałeś zasady. Ja też je łamałem i pewnie dla beki bym je złamał, gdybym był u kogoś na forum. Ale jako ktoś ustanawiający zasady nie mogę tolerować łamania moich zasad, bo będzie to potraktowane jako słabość. Mam nadzieję że rozumiesz. Dlatego możesz zostać, ale napisz dlaczego złamałeś zasady i przeproś forum, albo napisz że żałujesz. Chodzi mi o pewien akt, który umożliwi mi wyjście z tej sytuacji. Jeśli Ci to pomoże, ja ostatnio też przepraszałem kogoś, kto moim zdaniem na to nie zasłużył - ale są pewne zasady. Tak to kurde widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry za długą cisze ale życie było nieco zbyt zajmujące

 

Dlaczego to zrobiłem? Wpadł mi do głowy taki numer i go zrobiłem. Jak mam byc 100% szczery to kurewsko mocno mnie to bawiło wtedy.

 

Czy  żałuje? Tak, bo pomimo, że zawinąłem mandżur to sam później wróciłem. Zbyt ciekawe to forum. Także z tego miejsca:NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.