Skocz do zawartości

Witajcie Panowie


TasteThePain

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku mojej wypowiedzi chciałbym was wszystkich serdecznie pozdrowić. Mam 23 lata, studiuję,uprawiam sporty, jestem wielkim fanem RHCP(patrz nick) i Motorheadu. Bardzo interesuje mnie podświadomość oraz relacje damsko-męskie.

Zarejestrowałem sie dopiero dzisiaj, choć śledzę materiały od Marka juz od roku. Bardzo lubię Twoję felietony, są bardzo wartościowe i dzięki Tobie i książce "Obudź w sobie olbrzyma", w grudniu 2014 roku wyprowadziłem się od swojej dziewczyny i zacząłem powoli układać swoje życie na nowo. W dużej mierze Twoje felietony pomogły mi bez żadnych kompleksów podjąć taką decyzję mimo ogromnej presji ze strony kobiety, rodziców, otoczenia, uczelni, a także "zatrutego" umysłu. Chciałbym się zmienić, to na pewno. Wiem, że jest tu masa doświadczonych, mądrych ludzi, dlatego liczę, że będę mógł udać się z wami w intelektualną wędrówkę , co zaowocuję samorealizacją, byciem szczęśliwym. Moim celem jest spotkanie się z samym sobą. Znaleźć swoje miejsce na ziemii i być spełnionym. Bardzo chętnię będę się udzielał w róźnych tematach, bo wybór jest spory, a dyskusji gorące i na poziomie. Już nie mogę się doczekać wymiany poglądów z wami. Wiem, że mam dużo do nadrobienia, ale z czasem się wyrobię. Dziękuję za wszystko.

Życzę wam, abyście dali każdemu dniu, szansę stania się najpiękniejszym w całym waszym życiu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.