Skocz do zawartości

Prawilne ziomeczki czyli prawdziwa (wreszcie?) historia powrotu Popka do PL


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Nie interesują mnie za bardzo tego typu postacie, ale obejrzałem dzisiaj poniższe nagranie i wyciągnąłem wnioski, że gość jest atencjuszem ze słabą psychą, uzależnionym od narkotyków, wykorzystywanym przez lafiryndy i innych cwaniaczków.

 

 

Niedawno z braku atencji znowu wytatuował sobie gębę:

 

PopekTatuaz.jpg

 

 

 

Ale i tak uważam, że Popek stoi wyżej niż jego naśladowcy:

1620768505_xrwbqb.jpg

Lsak9kpTURBXy8zMWZmYzg4MWY1ZWUxN2I3ODNjZ

RT6k9kpTURBXy9mMTFjODM2NDNiZmM5M2IwMjk3Y

 

Pociąć sobie mordę aby na kilka dni zaistnieć w mediach?

Ale przynajmniej blizny zostaną na całe życie. Jeden z tych matołów zdążył już się rozmnożyć.

 

Ale mimo wszystko nie narzekam. Dzięki przygłupom życie na tej planecie jest bardziej znośne.

 

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/nastolatkowie-pocieli-sobie-twarze-na-wzor-rapera-popka/mp79hpt

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, cst9191 napisał(a):

Nie interesują mnie za bardzo tego typu postacie, ale obejrzałem dzisiaj poniższe nagranie i wyciągnąłem wnioski, że gość jest atencjuszem ze słabą psychą, uzależnionym od narkotyków, wykorzystywanym przez lafiryndy i innych cwaniaczków.

Popek ostatnio na gromdzie został znokautowany przez jakiegoś francuskiego chuligana.

 

 

 

Z normanem parkiem walka popka skończyła się też na samym początku, bo uszkodził sobie coś w dłoni.

Generalnie jak był w UK, to bardziej wyglądał na twardego gościa, a od jakiegoś czasu widać, że chyba lekko go przemielił ten tryb życia.

 

A twarz wytatuowana tragedia, z tymi czarnymi oczami wygląda jak szop pracz.

 

Ogólnie, jest mi obojętny, nic do niego nie mam tak szczerze mówiąc, heh.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga pierwsze 2 ciosy były ładne, a później odpalił "cepelina" jak na wiejskiej potańcówce zamiast walczyć technicznie i efekt był taki że sam wyłapał usypiacza.

 

Gdybym miał spekulować to Popek nie był gotowy na walkę kondycyjnie i szarżował bo chciał szybko zakończyć walkę.

 

Cóż, nie wyszło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mosze Red napisał(a):

Gdybym miał spekulować to Popek nie był gotowy na walkę kondycyjnie i szarżował bo chciał szybko zakończyć walkę.

 

Na pewno, przy jego masie każdy dobrze trafiony cios mógłby uśpić przeciwnika, natomiast dotlenić taką ilość mięśni już gorzej + rozrywkowy tryb życia, z którym walczy od dawna, też nie służy by szachować lewym

prostym i rozgrywać walki na pełnym dystansie.😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, cst9191 napisał(a):

Ale i tak uważam, że Popek stoi wyżej niż jego naśladowcy:

1620768505_xrwbqb.jpg

 

Ta dziewczyna mieszka niedaleko mnie i to jest mocna rzecz jak ją widzisz jak chodzi o lasce dla niewidomych w tak młodym wieku i to na własne życzenie.

Miałem to szczęście, że byłem nastolatkiem w czasach "bez netu" i to chyba było jednak lepsze bo to, że ktoś jest debilem wiedziała tylko grupa najbliższych - rodzina, znajomi, osiedle.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Perun82 napisał(a):

Wrocław? 

 

Tak. W wakacje ją bardzo często widywałem. Młoda dziewczyna, średniego wzrostu, o lasce.

 

Teraz pytanie - to że ona jest, powiedzmy delikatnie, niezbyt rozgarnięta to jedno ale pytanie czy gdyby nie internet dowiedziałaby się o takim popku i zrobiła z siebie inwalidkę?

I tu nie chodzi o to, że internet zły bo 40 lat temu to my Panie 10 km przez bagna do szkoły chodzilim tylko o to, że internet uwypuklił to co skrajne - skrajną głupotę i podobne.

Ale to nie jest moim zdaniem najgorsze tylko to, że ludzie myślą, że net to jest realne życie. Że te laski ze streamów i insta tak realnie wyglądają cały czas etc.

 

No i przyznam szczerze - za mojego bycia nastolatkiem promowania czegoś takiego w TV (odpowiednika netu wtedy) nie było:

 

 

"Za moich czasów" wszedł "Bar" i "Big Brother" i to był początek tego syfu. Z perspektywy czasu cieszę się, że dorastałem bez tego.

 

Ale widocznie ludzie czegoś takiego chcą, oglądają to i za to płacą. Skoro są dorośli - ok.

Pytanie czy dzieci i nastolatki powinny mieć do tego dostęp bez kontroli - śmiem wątpić.

Tylko czy w dzisiejszych czasach jest jeszcze w ogóle możliwa kontrola nad tym?

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 25.12.2023 o 07:53, cst9191 napisał(a):

gość jest atencjuszem ze słabą psychą, uzależnionym od narkotyków, wykorzystywanym przez lafiryndy i innych cwaniaczków.

https://nczas.info/2024/02/06/nieoficjalnie-popek-probowal-popelnic-samobojstwo-jest-w-szpitalu-psychiatrycznym/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.