Skocz do zawartości

Chad w Merolu wyrywa piękną Panią


Rekomendowane odpowiedzi

Warszawa. Chad w Mercedesie wyrywa piękną Panią spacerującą po chodniku. Przy pierwszym podejściu Pani oznajmia, że ma chłopaka. Kilka minut później (podejście nr 2) zmienia zdanie i zostaje singielką.

 

Podejście nr 1. Od 7:18

 

Podejscie nr 2. Od 10:45

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gość nie jest żadnym chadem. Clickbait.

 

Łeb jak jajo, słaba linia szczęki, fakt nie cofnięta ale bardzo zaokrąglona, mało włosów, wielkie czoło, zły kształt brwi.

 

Koper co mu rośnie bo zarostem chada tego nazwać nie można - lekko poprawia mu szczękę. A chad wygląda zawsze idealnie.

 

On ma tyle wspólnego z chadem co krzesło z krzesłem elektrycznym.

Edytowane przez Analconda
  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Analconda napisał:

Ten gość nie jest żadnym chadem. Clickbait.

 

Łeb jak jajo, słaba linia szczęki, fakt nie cofnięta ale bardzo zaokrąglona, mało włosów, wielkie czoło, zły kształt brwi.


No widzisz? A sobie radzi. Jakim cudem nie-chad może sobie radzić? :D 

Zresztą, w sumie to jest dramat. Powiem więcej, nie dość, że gość nie jest chadem, to jeszcze ma czelność być pewnym siebie! A wiadomo, że to jest domena chadów. 

Bluźnierstwo, naprawdę. Myślę, że jakby poczytał co trzeba, to dowiedziałby się, że on nic nie może i przestał się wychylać poza szereg, bo ma konkurencję w postaci chadów, a on jest jakąś słabą, jajowatą podróbką. Manianę odpierdala koleś, no ja nie wiem jak tak można być nie-chadem i mieć jakąkolwiek czelność odezwać się do kobiety, zgroza. Powinna po policję zadzwonić za napastowanie, ot i co.

  • Like 19
  • Dzięki 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet tego nie oglądałem, nie wiem czy zachowuje się jak debil czy nie, ale jak wykazuje jakąś inicjatywę to trafi w końcu jakąś laskę. 

Dużo ludzi narzeka na kobiety, a żeby polepszyć swoją skuteczność nie zrobili praktycznie nic tylko uciekli w wymówki. 

I żeby nie było, sam twierdzę, że wygląd jest ważny i ułatwia "polowanie", ale charakter też jest ważny. 

W końcu w naszej kulturze to facet ma atakować, a nie czekać na działanie ze strony kobiet. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thyr

No właśnie dlatego się dziwie, że @Analconda wypisuje takie głupoty w tym wątku.

Zrobiłem powyżej grafikę gościa z filmiku, która ładnie się nakłada z karykaturą Ch*da z memów.

 

Jak wspomniał @mph25 koleś z filmu samym wyglądem na milion procent przyciąga kobiety.

Chociaż jak się odezwie to może trochę odpychać za Januszowatość.

Edytowane przez Ksanti
zapomniałem o cenzurze słowa :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ksanti napisał:

Jprdl, @Analconda tyle się o Ch*dach napisałeś a nie potrafisz nawet rozpoznać xD

Jprdl daj se spokój skoro porównujesz gościa z mema do chadów. 

 

Marne prowo lub niewiedza...

Rysy twarzy tego gościa nie są nawet podobne do chada.

Edytowane przez Analconda
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu warte te wasze komentarze, a myślicie że z kobietami się rozmawia o teorii kwantów ?

 

Tak się podbija do kobiet, zwykłe proste teksty,prostolinijność i  pewność siebie.

 

Uczcie się a nie zazdrośćcie  !

 

 

Chodzę po tych jebanych polskich chodnikach we Wrocławiu, Krakowie i przez tydzień nie widziałem ani jednego podejścia ze strony mężczyzn, faceci w tym kraju to narzekające na wszystko pipy :)

 

A jak ja podbijam to się patrzą, obgadują, oceniają, kurwa eksperci.

 

Śmiechu warte !

 

 

 

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 18
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mph25 napisał:


Gość wygląda zajebiście, niski głos, zarost ok - pewny siebie cwaniaczek ale zbyt mocny przygłup.. mimo wszystko lasek będzie miał od chuja i jeszcze troche z takim podejściem

Daj mi takiego merola to nagram identyczny film...

Zastanawia mnie jaki byłby pewny siebie w Tico.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Analconda napisał:

Jprdl daj se spokój skoro porównujesz gościa z mema do chadów. 

 

Marne prowo lub niewiedza...

Rysy twarzy tego gościa nie są nawet podobne do chada.

Gdybyś wyglądał chociaż minimalnie tak jak on to byś nigdy nie pomyślał by założyć takie tematy jakie zakładasz :D (To nie jest pocisk.)

 

Nie napisałem, że jest jakimś modelem z wyglądu a jedynie Ch*dem lite takim ulicznym i mieści się w standardzie karykatury Ch*da.

@Ważniak podał przykłady Ch*dów 10/10, takich, że wyglądają jakby byli zrobieni w komputerze - jednak to już przesadzone lekko.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

Morde ma jak przeciętny facet nie wiem co w nim widzicie.

Pewność siebie daje kasa.

Bo nic w nim szczególnego nie ma , zwija karyny z ulic i tyle jego. Bracia chcą ci pokazać że nie trzeba być 8/10 by bzykac codziennie inne sarny. Koleś wie że jak podbije karynie atencje do maxa to ona ściągnie majty przez głowę. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.