Skocz do zawartości

Chad w Merolu wyrywa piękną Panią


Rekomendowane odpowiedzi

@RENGERS ma dobrą bajerę i fakt to działa zajebiście na kobiety, o czym się też przekonałem. To jak podbija, godne naśladowania

 

Tylko jaki to poziom mentalny, nafurany nieźle, neurony wypalone przez koko i inne takie. Naszych braci stać na więcej, nie tędy droga. Żaden z niego chad ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, NoName napisał:

Męska zakazana morda, niski głos, duża pewność siebie. Bardziej bad boy niż chad. Laski lecą na takich. 

Chociaż tak teraz myślę, że słowo Ch*d w zasadzie można rozumieć na 2 sposoby i może przez to jest brak zgodności w komentarzach.

 

1. Wymuskany na perfekt od linijki oraz symetryczna gładka twarz - model

Screen-Shot-2014-11-16-at-10.28.31-PM.pn

 

2. Męski, silny, testosteronowiec - bad boy

chad-thundercock.jpg?w=640

 

Obydwoje posiadają wysokie powodzenie wśród samic z natury.

Typ z filmiku według mnie jest Ch*dem lite w wersji 2.

 

Ktoś wspomniał o dobrych social skillach ale dobry wygląd to też masa znajomych z automatu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chadeusz napisał:

Podejście nr 1. Od 7:1

Jak się ma pieniądze i status społeczny i stoi się na portfelu, jest się wtedy bardzo przystojnym i atrakcyjnym.

26 minut temu, BumTrarara napisał:

Facet jest jutuberem, a panna pewnie jest opłacona. ?

 

Może być to prawdą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę, że chłop tworzy materiał na swój kanał. Typ ekstrawertyczny, być może dwubiegun w fazie manii, nie potrafi się zatrzymać. Świadomość bycia aktorem pierwszego planu we własnoręcznie wyreżyserowanym filmie daje mu  kopa do działania. A to że scenariusz i dialogi kiepskie? Kogo to obchodzi? Chyba nie Patryka Vegę ;)

Innymi słowy - gra pod publiczkę. A to, że gra ta przynosi rezultaty (chociażby w postaci klikalności i tej dyskusji) , to już zupełnie inna sprawa. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ksanti napisał:

Typ z filmiku według mnie jest Ch*dem lite w wersji 2.

 

5 godzin temu, Ksanti napisał:

Chociaż tak teraz myślę, że słowo Ch*d w zasadzie można rozumieć na 2 sposoby

Chad to facet 10/10 - idealna szczęka, oczy, nos, brwi, kształt czaszki. Do tego jeszcze reszta ciała. Chad to zestaw wszystkich cech co rzadko się zdarza. 

 

Mało jest takich jednostek. Wystarczy, że nie masz jakiejś cechy (zbyt widoczne) i już jesteś 9 a nie chad. A to jest duża różnica.

 

Po za tym nie mieszaj chada z badboyem.

Badboy może być nawet 1/10 nie ma to znaczenia.

 

Prędzej chad będzie badboyem niż odwrotne. (Testosteron)

 

Typ z filmiku obok chada nie stał. 

Głos, zachowanie to co innego - ale też z czegoś wynika. Może to badboy.

Działa na kobiety podobnie jak chad ale dopiero po poznaniu go. Chad wystarczy, że idzie obok i kobiecie już mokro.

 

A gość z filmu jak wspomniałem ma zbyt okrągłą szczękę, niewidoczne kości policzkowe, łuk brwiowy też nie taki, oczy to samo.

Nos ma, szczękę ma też niezłą ale to za mało. 

 

Chadem się rodzisz badboyem zostajesz.

Edytowane przez Analconda
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki januszowy chad z osiedla, a raczej badboy. Ja myślę, że badboy, jak ten, ma większe sukcesy, niż chad, czyli model Armaniego. Osobowość badboya, luzaka itp. jest dużo więcej warta, niż twarz i rzeźba sama w sobie. Co z tego, że gość wygląda jak model z okładki, jeśli nie ma odpowiedniego charakteru? Znam niejednego przystojnego gościa, który z charakteru jest mameją, nieśmiałym i nie ma sukcesów z kobietami. 

 

Ten z filmiku może i ma strasznie proste te teksty, gęba też dosyć śmieszna w sumie, ale wewnętrzna postawa godna podziwu. Niejedną Karynę wyrwie, ale może i panie na wyższym poziomie czasem. Bo działa, ma pewność siebie i ma wywalone na to co ktoś powie, czy pomyśli. Myślę, że pewność siebie można wyćwiczyć na sporym poziomie przynajmniej i nauczyć się takiej postawy, pozbyć kompleksów. Nie każdy jest z natury ekstrawertykiem, ale wewnętrzną siłę i przynajmniej od czasu do czasu taki nastrój jak ten gość może mieć pewnie każdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sid napisał:

on jest naturalnie socjalny - do każdej płci. Ma wiele znajomych mężczyzn i kobiet. To jest czysty naturszczyk. PUA uczy trochę aby takiego udawać, ale to nie wychodzi naturalnie u kogoś kto taki po prostu nie jest. Ludzie mają różną osobowość, to nie kwestia samooceny. 

"Socjalności" da się "nauczyć" oczywiście nie siedząc przed kompem w 4 ścianach.

 

9 godzin temu, BumTrarara napisał:

Facet jest jutuberem, a panna pewnie jest opłacona. ?

 

Też tak może być.

 

Ktoś z Braci z dobrym autem chętny zrobić podobny eksperyment?

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sid napisał:

Ja myślę, że nie, a to za sprawą Tindera i portali. Czad na Tinderach ma masę lasek, wiele chętnych jest na kopulacje. Ten musi jednak zagadywać i bajerować na ulicy, na Tinderze aż takiego brania by moim zdaniem nie miał choć też nie byłoby słabo.

No pewnie, ale ja wolałbym mieć branie w realu, niż na portalach. Tak chad z netu, który ma słaby charakter, coś tam by bzykał z randek przez net, ale kobiety by nim szybko traciły zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że niektórzy z was ostro odlecieli,  idealna linia szczęki, idealne oczy, idealna głowa, idealne mięśnie, idealny nos, idealne usta, idealny głos, idealny zarost - kurwa.. często niektórzy z was piszą tu dyrdymały że to chady wyrywają panienki że to chady rządzą kobietami i że to chady odbierają  kobiety - ludzie, takich ludzi z opisem w/w to jest kurła z 0.5% z wszystkich mężczyzn, gość z filmiku jest mocno powyżej przeciętnej i według mnie jest to chad ale taki prawdziwy jakich można spotkać na ulicy, a nie idealny jak z obrazka którego sobie możecie zobaczyć raz na 5 lat żeby miał wszystkie cechy chada bo jak nie to mu spada punktacja na 9/10 i już nie jest chadem.. hahahahahaha  "No sorry ziomuś, prawie byłbyś chadem ale brew Ci spyerdala trochę na dół no i niestety, lipa..  jesteś tylko powyżej przeciętnej podziękuj staremu za geny, elo"      

Edytowane przez mph25
  • Like 10
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Messer napisał:

Bluźnierstwo, naprawdę. Myślę, że jakby poczytał co trzeba, to dowiedziałby się, że on nic nie może i przestał się wychylać poza szereg, bo ma konkurencję w postaci chadów, a on jest jakąś słabą, jajowatą podróbką. Manianę odpierdala koleś, no ja nie wiem jak tak można być nie-chadem i mieć jakąkolwiek czelność odezwać się do kobiety, zgroza. Powinna po policję zadzwonić za napastowanie, ot i co.

Piękna ironia na zdupyteorie o czadach!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik idealnie ukazuje ile do rzeczywistości mają się snute często tutaj teorie. One są z grubsza prawdziwe, ale jak to w życiu bywa są wyjątki od reguły.

 

Choć moim zdaniem facet z filmiku jak najbardziej ma znamiona tego mitu czego czada. Twarz może nie kwadratowa zgodnie z wyliczeniami forumowy mi, ale nie nalana, kości zarysowane, ogólnie wyraz męski, nie taki cukierkowy Justin Bieber.

 

Natomiast śmieszny padł tutaj zarzut, że "wysokie czoło" i to go całkowicie skreśla z bycia czadem. Kurwa co??? ? Wielu lysyh zupełnie facetów nakrywa czapką gogusiów ze słynną gęstą zaczeską na kozaka zaporoskiego. Linia włosów ma się do "chadyzmu" tyle co krzesło kuchenne do krzesła elektrycznego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, leto napisał:

Hahaha jaki mistrz podrywu. "Subtelnie pani wygląda, pięknie".

 

Nie no, kołcze PUA przy nim wymiękają.

 

Dokładnie.
Osiedlowy patus z IQ na poziomie taboreta w pożyczonym od kolegi dilera samochodzie jedzie w miasto robić wieś. Koniec.

Nie mylmy pewności siebie z byciem pospolitym przygłupem. Debil zachowuje się jak debil, nie dlatego że ma pewność siebie, tylko dlatego że nie wie, że jest debilem.

A że wyrwał na te żenujące teksty jakąś typiarę, która przed chwilą miała chłopaka... to raczej świadczy tylko o niej, a nie o jego zajebistej skuteczności.

Szczerze mówiąc nawet kijem bym nie tknął laski, która by poleciała na takiego pajaca jak ten na filmie i chyba nawet takiej nie znam. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Analconda napisał:

A gość z filmu jak wspomniałem ma zbyt okrągłą szczękę, niewidoczne kości policzkowe, łuk brwiowy też nie taki, oczy to samo.

Nos ma, szczękę ma też niezłą ale to za mało. 

 

Przypomniało mi się, że ostatnio oglądałem w telewizji "Szczęki II". Taki film o rekinach. Dobre kino. Polecam.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kruszyć kopii o to czy kolo ma twarz mniej lub bardziej pi razy circa w tamburyn, czy nie. Każdy ma swoje, nędzne bo nędzne życie, jaźń i świadomość. To się wraz ze zniknięciem świadomości skończy. Nic nikomu z jego bezcelowego bujania się po mieście "Mietkiem" czy z przypadkowych "gwiazdeczek" spadających wprost na jego kutangę. Jeśli to dla niego treść życia, to voila, proszę bardzo, tylko dlaczego mam wrażenie, że niektórzy by się chcieli z nim zamienić? Niepotrzebnie u obcych ludzi szukacie doznań które, jak się Wam wydaje, sami chcielibyście mieć. Idźcie po własne panowie. Każdy ma tak samo przejebane, choć na różne sposoby. Pękacie przed zrobieniem czegoś dla siebie? No to pamiętajcie, że cokolwiek nie zrobicie, przestanie się kiedyś kompletnie liczyć. 

Oho, powiało czarnym optymizmem...

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.