Skocz do zawartości

Chad w Merolu wyrywa piękną Panią


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Rnext napisał:

Jeśli to dla niego treść życia, to voila, proszę bardzo, tylko dlaczego mam wrażenie, że niektórzy by się chcieli z nim zamienić?.

Ruszyło mnie to zdanie. I swojego rodzaju paradoks w mojej głowie wystąpił. W pierwszych chwilach zazdrościłem temu gościowi, a jak się zastanowiłem czy zamieniłbym się z nim na życia, to się wzdrygnąłem i za wszelką cenę nie chciałbym się jednak stać głupkowatym bad boyem.

Cóż, może właśnie kwestia leży w tym, żeby sobie zadawać właściwe pytania? ?

Edytowane przez Carl93m
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej faceci chcieliby mieć podobny wygląd i naturalne pewne siebie podejście do kobiet - nie cwaniacko-głupkowate jak na filmie, tylko bez lęku, naturalnie zagadujesz bez drżącego głosu, niepewności w oczach czy przeżywania 15 minut przed zagadaniem "jak to zrobić, a jak mnie spławi, a jak ma chłopaka, a jak mnie wyśmieje, a jak zrobie z siebie głupka, itd" po prostu walisz prosto z mostu bez lęku, stresu, naturalnie (trochę ala cwaniacko) i masz w dvpie co się stanie - ja mu tego zazdroszczę i wyglądu (poniekąd) a nie jego życia i pewnie jedzenia śniegu częściej niż święty mikołaj na wielkanoc.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, sid napisał:

Niby tak, ale zobaczcie, że gość na oko podchodzi pod 40-tkę, a ta laska co się z nią witał, to z 20-parę. Zobaczcie jaka jest siła takiego gościa, z 15 lat młodsze dupy podrywać.

A to wielkie halo mając 40 podrywać 20-stki ? Choć najlepiej nie przyznawać się do 40 bo to może być taka bariera psychologiczna. I nie trzeba mieć nawet połowy takiego mercedesa, wystarczy pokazać im troszkę monety. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MaxMen napisał:

A to wielkie halo mając 40 podrywać 20-stki ? Choć najlepiej nie przyznawać się do 40 bo to może być taka bariera psychologiczna. I nie trzeba mieć nawet połowy takiego mercedesa, wystarczy pokazać im troszkę monety. 

Ja się nad tym pokazywaniem kasy zastanawiam. W jaki sposób? Jak chcesz zaliczyć tylko, to coś tam można pokozaczyć, ale pewnie trzeba i tak uważać, żeby Cię panna np. nie chciała wrobić w dziecko. A jak chcesz na związek, to już w ogóle nie wiem czy pokazywać. Z drugiej strony to naturalne, że to je zwabia do faceta. 

 

Z drugiej strony jak im jasno nie mówię, czym się zajmuję itp. to uciekają, mają mnie za bezrobotnego przegrywa. I jak tu to wypośrodkować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, skuti napisał:

To może ktoś ruszy z telefonem na miasto i nagra filmiki jak to się powinno robić

Ale co, podrywać laski bujając się po dzielnicy autem?

 

Może nie podrywać w ten sposób? Wiem, szokujący pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Analconda napisał:

Chad to facet 10/10 - idealna szczęka, oczy, nos, brwi, kształt czaszki. Do tego jeszcze reszta ciała. Chad to zestaw wszystkich cech co rzadko się zdarza. 

 

Mało jest takich jednostek. Wystarczy, że nie masz jakiejś cechy (zbyt widoczne) i już jesteś 9 a nie chad. A to jest duża różnica.

Aż się dziwię Analconda, że jeszcze z Encyklopedii Britannica do ciebie nie zadzwonili...  Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek inny na świecie był w stanie lepiej im przygotować definicję tego, co kryje się pod hasłem CHAD ?

 

A tak BTW chłopaki, nie szkoda wam życia, żeby szczegółowo analizować zachowanie jakiegoś typa? Żeby jeszcze coś tam sensownego robił/mówił, ale gość pitoli jak potłuczony, a sytuacja z kobietą, może być ustawką, jak to w internetach bywa. Ja chyba przez 3 minuty filmu byłem w stanie przebrnąć a i tak mam poczucie absolutnie zmarnowanego czasu.... 

Edytowane przez Tyson
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ustawka, ale jeśli nie to gość ma mega luzik w gadce. Poza tym moim zdaniem jest bardzo przystojny, nawet jeśli nie stał koło jakiegoś czada. Poza tym dla mnie ta czadowa definicja jest trochę po chuju, np. uważam, że niektórzy wyglądają aż prześmiesznie i nienaturalnie. Np. ten gość jest spoko ze zdjęcia od @Ksanti, ten drugi mięśniak. To jest dla mnie gość z zajebistym wyglądem. Może to ryło nie jest takie czadowe, piękne, wymuskane, ale zajebiście męskie.

 

Taki to jakby się spuścił babce do japy to by jej samej testosteron podskoczył.

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być to ustawka - chociaż nie zdziwiłbym się, gdyby była. Może tu mocno grać survivor bias (błąd przeżywalności). Może raz na ruską dekadę mu się udało kogoś tak poderwać (mimo że próbował pińcet razy) i się pochwalił na YT a Wy takie wielkie halo. W sumie to jest efekt na szerszą skalę, trzebaby tu wziąć pod uwagę wszystkich Sebixów bujających się furkami po okolicy. Ilość udanych podrywów tego typu podzielić przez ilość Sebixów pomnożoną przez średnią ilość prób każdego Sebixa. Do tego jeszcze skorygować o czynnik, ile % tych udanych podrywów zostało opublikowanych na YT.

7 minut temu, self-aware napisał:

mega luzik w gadce

Ten typ luzu wywołują środki psychoaktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto Na krysztale można bardzo szybko zjeść zęby. ? Paru ziomków u mnie się już o tym przekonało. Generalnie nie polecam, najgorsze scierwo.

 

A co do goscia, to swój do swojego ciągnie. Raczej takim sposobem bycia nie wyrwie jakieś bizneswoman. 

Edytowane przez prod1gybmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to taka ciekawostka - a może wcale nie ciekawostka, ale psychiatrzy to nie są tylko od leczenia świrów :D Mam znajomego obracającego się w tym towarzystwie (towarzystwie psychiatrów) i naprawdę bardzo wielu ich klientów to są prawnicy, dyrektorzy, czy jacyś tam ludzie z mediów, którzy potrzebują właśnie "farmakologicznej pewności siebie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jakby to był chad, to zanim by skończył pytanie o adres laska już byłaby przy aucie i pokazywała mu drogę. 

 

Po drugie, skąd wiadomo że ma chłopaka? Bo tak powiedziała? Litości.  Po drugim podjechaniu mogła uznać, ale się frajerzyna napalił. Może powozi moją księżniczkowatą pupę przez tydzień albo dwa za kilka uśmiechów. W sumie korona mi z głowy nie spadnie, a on sobie potem zwali i każdy dostanie to na co zasługuje.  

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie porobiony??? Mam kumpla w jego stylu tylko bardziej się oszczędza i ajkju ma sporo wyższe. Na karyny i blachary czyli co najmniej połowę kobiet tacy goście działają jak magnes. Stara szkoła (skóra, fura i komóra) w najnowszym wydaniu. 

Jakby wygładził gadkę i założył gajer to każda jego. Tak to działa. Wiem bo sam mam taką pewność siebie w gadce i zachowaniu gdy chcę i to bez wciągania kresek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Analconda napisał:

Ten gość nie jest żadnym chadem. Clickbait.

 

Łeb jak jajo, słaba linia szczęki, fakt nie cofnięta ale bardzo zaokrąglona, mało włosów, wielkie czoło, zły kształt brwi.

 

Koper co mu rośnie bo zarostem chada tego nazwać nie można - lekko poprawia mu szczękę. A chad wygląda zawsze idealnie.

 

On ma tyle wspólnego z chadem co krzesło z krzesłem elektrycznym.

Wiesz co czasem czytam co Ty piszesz na forum czy na czacie pod live Marka i oczom nie wierzę. 

 

Piszesz takie bzdury że czasem myślę czy to serio chcesz być kontrowersyjny czy tylko udajesz. Czad to przede wszystkim charakter nie wygląd. Co z tego, że masz idealne czoło, szczękę, włosy, brwi jak jesteś pizda i nie zagadujesz kobiet. 

 

Bycie Chadem czy Bad Boy mi się zawsze kojarzyło z charakterem. Pewność siebie, poczucie humoru, bajerka, dystans. A Ty piszesz jak ktoś nie na idealnej szczęki, czoła to nie Chad ??

 

Powiem Ci tak. Ten gość z filmu ok może ma infantylny podryw, trochę przekoloryzowany. Natomiast uwierz na 20 lasek z ulicy minimum 10 poleci na te teksty. Gość ma dystans, poczucie humoru a przede wszystkim nie boi się i to go wyróżnia. Podjeżdża, zagaduje jedzie dalej na wyjebce. 

 

Piszesz totalne bzdury o idealnej szczęce, czole i innych rzeczach to nie jest najistotniejsze. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dobrze wygląda, jest przystojny, a wy się spieracie o słowo w tytule tematu czy jest to legendarny chad czy nie. Nie to jest głównym celem. Ustawka czy nie, ale fajną bajerę kręcił. Z pewnością siebie, z realnymi emocjami, bez jąkania i płynnie, zwrócił na siebie pozytywną uwagę, rozpoczął nową znajomość i o to w tym chodzi.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A on przypadkiem nie pracował kiedyś jako męski kurw w Hiszpanii (sic !)? Czy to tylko plotki złych, zawistnych języków?

 

Nie wykluczałbym całkowicie ustawki. Do dziś pamiętam sytuację sprzed kilku lat, gdzie we Wrocławiu, naprzeciw Sofitela, k. sklepu z alko, niedaleko Mañany, stał łysy typ z "chadowskim" ryjem, posturą, kilkudniowym zarostem i w (jak sądzę) dobrej marynarce, koło Astona Martina. Zagadywał do przechodzących lasek w podobnym stylu, był BEZ WYJĄTKU zlewany przez wszystkie, ignorowany bez odpowiedzi. Obserwowałem go w sumie jakieś dobre pół godziny, stałem w kolejce do bankomatu, a potem spaliłem ze dwie fajki czekając na znajomych, więc próba statystyczna IMO wiarygodna. Możemy tu mieć do czynienia z prawdą czasu i prawdą ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.