Skocz do zawartości

Chad w Merolu wyrywa piękną Panią


Rekomendowane odpowiedzi

Wy bijecie pianę w necie czy facet jest chadem czy badboyem, a on cieszy się życiem :)

 

Moja pierwsza zasada podrywu - niech kobieta wie, że podrywasz. Druga - nie przejmuj się niepowodzeniami. Widzę, że wiele facetów robi jakieś dziwne podejścia bojąc się odrzucenia, skutkiem czego i tak są odrzucani... 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2020 o 22:23, mph25 napisał:

@Analconda

Gość wygląda zajebiście, niski głos, zarost ok - pewny siebie cwaniaczek ale zbyt mocny przygłup.. mimo wszystko lasek będzie miał od chuja i jeszcze troche z takim podejściem.

Może jest głupi, ale zazdrościć podejścia.
Zauważyłem, że głupi ludzie naprawdę potrafią być szczęśliwi bo nie rozważają tyle.

A tu widzimy faceta fure ma okey mercedesik, wysoki, niski głos, dominujący, jedzie na miasto z buta i z hukiem.
I to laski kręci, a dla takiej karyny "dresiary" tego typu facet jest wystarczający - nie musi być prawnikiem czy innym tam IT.
Dodać mu troszkę inteligencji, dać jakiś biznes  do rąk i przeruchałby całą Warszawę.

 

1 godzinę temu, horseman napisał:

Moja pierwsza zasada podrywu - niech kobieta wie, że podrywasz. Druga - nie przejmuj się niepowodzeniami. Widzę, że wiele facetów robi jakieś dziwne podejścia bojąc się odrzucenia, skutkiem czego i tak są odrzucani..

Wyjaśnisz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyobrażam sobie, aby człowiek bez jakiejkolwiek głębi, ogłady i  o twarzy nieskalanej większa refleksja, nie wspominając o inteligencji był w stanie choćby na chwilę przyciągnąć kobietę wyuczoną w  wymienionych wyżej profesjach, nie mówiac o utrzymaniu jej na stałe. Przecież to totalny troglodyta 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rommel napisał:

nie wyobrażam sobie, aby człowiek bez jakiejkolwiek głębi, ogłady i  o twarzy nieskalanej większa refleksja, nie wspominając o inteligencji był w stanie choćby na chwilę przyciągnąć kobietę wyuczoną w  wymienionych wyżej profesjach, nie mówiac o utrzymaniu jej na stałe. Przecież to totalny troglodyta 

No pokazać się z takim w towarzystwie, to pewnie byłby dla niej obciach. Czy przedstawić rodzicom z dobrego domu haha. To byłoby śmieszne. Ale zaciągnąć do łóżka to by taką pewnie mógł.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rommel napisał:

nie wyobrażam sobie, aby człowiek bez jakiejkolwiek głębi, ogłady i  o twarzy nieskalanej większa refleksja, nie wspominając o inteligencji był w stanie choćby na chwilę przyciągnąć kobietę wyuczoną w  wymienionych wyżej profesjach, nie mówiac o utrzymaniu jej na stałe. Przecież to totalny troglodyta 

Jak mówi ludowe przysłowie: Co CHAD wyrucha, to BECIAK na starość przygrucha.

?

  • Haha 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie sobie truc głowy jakimiś chadami.

Jak ktos jest brzydki i nie ma silnej woli mocy, to nie będzie miał pięknej kobiety

Jak ktoś przystojny i nie ma woli mocy, będzie miał średniawkę.

Jak ktoś przystojny i ma wolę mocy, bedzie miał najlepsze laski

Jak ktoś brzydki i ma wolę mocy bedzie miał średniawki.

A jak ktos ma dużo hajsu, to bedzie miał co zechce :) 

Oczywiscie w sferze materialnej, bo do duchowego spełnienia to wiadmo, ze droga daleka i nie ułatwiaja jej dostatecznie mocno żadne pieniądze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rommel napisał:

nie wyobrażam sobie, aby człowiek bez jakiejkolwiek głębi, ogłady i  o twarzy nieskalanej większa refleksja, nie wspominając o inteligencji był w stanie choćby na chwilę przyciągnąć kobietę wyuczoną w  wymienionych wyżej profesjach, nie mówiac o utrzymaniu jej na stałe. Przecież to totalny troglodyta 

 

Przeciwieństwa się przyciągają :) Koleżanka robi doktorat, a jej boy robi w firmie przeprowadzkowej. No lubi szorstkich, roześmianych pozytywnych kolesi. "Ckliwych intelektualistów" ma w robocie, a większość z nich nie ma odwagi by zagadać nawet w sprawie służbowej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No lubi szorstkich, roześmianych pozytywnych kolesi. 

Ok, dam temu wiarę, jak najbardziej. Ja mowie tutaj o tym konkretnym gościu z filmiku- taki typ nie przyciągnie inteligentnej ogarniętej, dobrej dziewczyny, co najwyżej jemu podobne lafiryny :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, horseman napisał:

 

Przeciwieństwa się przyciągają :) Koleżanka robi doktorat, a jej boy robi w firmie przeprowadzkowej. No lubi szorstkich, roześmianych pozytywnych kolesi. "Ckliwych intelektualistów" ma w robocie, a większość z nich nie ma odwagi by zagadać nawet w sprawie służbowej... 

O kurde... ale ten jej bad boy to taki, którego czoło jest nieskażone myślą i jedyne, co w życiu przeczytał, to rozkład autobusu, czy normalny, inteligentny facet, który po prostu lubi przenosić szafy? 

Bo jeśli to pierwsze, to o czym oni rozmawiają?

Edytowane przez KrólowaŁabędzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

O kurde... ale ten jej bad boy to taki, którego czoło jest nieskażone myślą i jedyne, co w życiu przeczytał, to rozkład autobusu, czy normalny, inteligentny facet, który po prostu lubi przenosić szafy? 

Bo jeśli to pierwsze, to o czym oni rozmawiają?

 

Jest "beztroski". Skończył technikum. Pracował "trochę tu, trochę tu". Ona pracuje w jakimś laboratorium, robi doktorat z jakieś tam chemii. Większość ludzi (w tym ja) nie rozumie na czym polega jej praca... 

 

O czym rozmawiają? Jak Ci minął dzień, co ciekawego w pracy, o znajomych, o tym co zjedzą na obiad, jaki serial obejrzeć, gdzie pojechać na wakacje.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od typa, przecież dobrze wygląda, taki gangsterek a i fajnie zagadał. Przecież nie trzeba jakiś super tekstów wymyślać, najważniejszy jest luz. 

Czy wy naprawdę myślicie że kobiety to są jakieś intelektualistki które trzeba obrzucić jakimś błyskotliwym tekstem? Własnie one mają dość takich dziwaków którzy wymyślają jakieś litanie. 

Gość moim zdaniem na plus...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlacKnight Gość podobno był ćpunem więc mu parę komórek przepaliło hahaha. Miałem taką akcje z kolegą z dzieciństwa. Wpadł w towarzystwo artystyczne bo z liceum plastycznego. O coś się pokłóciłem z nim pod koniec liceum i na 5 lat się nie odzywaliśmy. Potem odnowiliśmy przez FB kontakt i jak go spotkałem to aż się zdziwiłem jakiego luzu nabrał. Tyle że to zasługa grzybów, lsd i trawy (teraz jest czysty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

Co wy chcecie od typa, przecież dobrze wygląda, taki gangsterek a i fajnie zagadał.

Odważył się, przełamał i zagadał z pewnym siebie głosem. Zaryzykował nie obawiając się zlewki. Coś próbuje bajerować, a jak wiadomo trening czyni mistrza. Możliwe iż na początku swojego zagajania dostał kilka zlewek, ale z czasem wejdzie mu w nawyk zagadywanie i nie będzie wpadał w depreche po otrzymanym koszu. Podchodzi do tego na luzie. Jak dla mnie, jego akcja na plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bulletproof napisał:

@NoName Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. To nie żaden mefedron tylko pozytywne nastawienie do życia i totalna wyjebka, bo po co się napinać jak guma w majtach, nie lepiej się cieszyć każdego dnia z małych rzeczy?

Kolego napisałem to pół żartem pół serio :) "Chad" z filmiku to ćpunek i ma jakieś powiązania z ludźmi z narkobiznesu to jest akurat fakt. Wystarczy pooglądać jego filmiki. Co nie znaczy, że jest takim wyluzowany gościem tylko dlatego, że bierze. Może jest taki naturalnie. Nie wiem, nie znam go.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.