Skocz do zawartości

Chad w Merolu wyrywa piękną Panią


Rekomendowane odpowiedzi

@NoName aa to w takim razie uszanowanie :) znam paru podobnych gości naturalnie są wyluzowani i biorą co chcą, praktycznie cały czas pozytywnie na śmiechowo co nie znaczy, że nie są konkretni w sytuacjach podbramkowych, a i czasami polecą w tańce z krystynką ale bez przesady.

Edytowane przez bulletproof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ziomuś to jest Tomasz Chic tak zwany "Tom chic" wrzuca filmy na youtubea.

- typ nie pracuje ani trochę a pokazuje bogate życie

- 37 lat

- mefedroniarz jak stąd do Moskwy, długie ciągi narkotykowe w życiu

- konfabulant, oszust, przemocowiec w stosunku do kobiet

- kiedyś odbywał wyrok za kradzieże

- generalnie bajkopisarz i dobry bajerant co widać. Gustuje w młodych dupach 16-20 lat.

 

Czasami oglądam dla beki jego filmy, bo jest śmieszny. Fakt, nie jest to typowy Czad ale to potwierdza ze nie trzeba nim być. Gość to prosty chłop ze spontaniczną bajerą i rezultaty widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Z wyglądu rzeczywiście może być chadlite, na pewno wyżej niż górny normik. Co do proporcji to nie ma popadać w skrajności, źle nie wygląda.

 

Dodatkowo dodaje mu punktów:

- auto,

- gadka na luzie,

- fakt że typ się zatrzymał na środku drogi i nadaje, kto z nas zrobił coś takiego?

 

A babka też niezła. Są dwie możliwości, albo powiedziała że ma, żeby się odp, albo jednak przemyślała że "musi się wyszaleć".

 

Założę się, że gdyby podjechał zwykły normik w przeciętnym aucie i coś tam wydukał to by nic z tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Patol Tomasz Chic trafił nawet do Państwo w państwie. Nie opłacanie mieszkania, które wynajmuje i żądanie od właścicielki lokalu pieniędzy w zamian za wyprowadzkę z niego (wymuszenie). Przyznanie w Państwo w państwie, że jest bez pieniędzy.

Media i Julki uwielbiają przystojnych spłukanych bad-boyów i ich promują, choć wymusza, kłamie, nagania na piramidy finansowe i zrobił dziecko nieletniej, nadal bryluje na YouToube i na ściankach.

https://boop.pl/rozrywka/tomasz-chic-panstwo-w-panstwie-cos-poszlo-ewidentnie-nie-tak

images?q=tbn:ANd9GcQRryhm68-PiaW-skV-shQ

images?q=tbn:ANd9GcTlIsXx-QaBfeAJMw5c_Vy

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elogejter typowe nowobogackie buractwo że słomą wystającą z markowych butów .

Ale dla Julek liczy się bajera.

 

Swoją drogą - nieźle komuś się musi nudzić, że rozkminia takich typów. Dla mnie to spermienie w pierwszych filmikach to żenada lvl max, ale wiadomix - u chada to sklei a normik zarzuty o molestowanie dostanie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniady w uk mowi “ladna buzia “ “ ladna pupa” i u co 3 ma pieroga do przetrzepania . A wy narzekacie na ubogie slownictwo goscia w dobrej furze  .Duza czesc polek jest zahukana i mocno  niedowartosciowana , nawet jak calkiem dobrze wyglada . Ale z takiej chleba raczej nie bedzie bo zjawi sie nastepny odwazny i tez ja przetrzepie po tobie 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, Optimus Prime napisał(a):

fanów serii o karle

Przecież w tym temacie była czysta brutalna prawda opisana.

 

Nie wiem, serio, co do dyskusji ma wnosić filmik z chyba najbardziej znanym polskim youtuberem- pranksterem.

O czym świadczy to , że dostał tych kilka numerów telefonów ( swoją drogą ciekawe czy były prawdziwe).

 

Mając taką bajerę, też pewnie miałbym wyniki .🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

Przecież w tym temacie była czysta brutalna prawda opisana.

 

Nie wiem, serio, co do dyskusji ma wnosić filmik z chyba najbardziej znanym polskim youtuberem- pranksterem.

O czym świadczy to , że dostał tych kilka numerów telefonów ( swoją drogą ciekawe czy były prawdziwe).

 

Mając taką bajerę, też pewnie miałbym wyniki .🤔

Mówcie co chcecie. Możecie mi nie wierzyć i koło ujbasa mi to lata, po prostu ja się otaczam w gronie najsilniejszych którzy mają nieugięte charaktery i nawet jak jest "przeszczep fizjologiczny" to nie jedną pusią trząsł. 

Bajere się ćwiczy i zawsze jest ktoś lepszy... ja np na imprezach zawsze górowałem nad samcami lecz był jeden mój najlepszy brachol i wygrywał tylko na początku pod względem fizyczności i pierwszym wrażeniu lecz to mi dawało kopa i mobilizowało i gdy brałem panny w tańce i ruch wygrywałem z nim w efekcie ;) wybór zawsze jest można czerpać radość z porażek i kuć to na potężny miecz bądź studzić i robić sztylecik który sam rani.

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.