Skocz do zawartości

Pedofil? Czy zdesperowany incel?


Mironal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem, że @Marek Kotoński niechętnie chcesz widzieć Spysińskiego na forum, aczkolwiek przeglądając yt do poduszki trafiłem na ten o to film z dość ciekawym tytułem. Właściwie interesuje mnie ten sam facet. 
Po obejrzeniu filmu - mam nadzieję, że dość dokładnym (aczkolwiek przyznam, że czuję się zmęczony) - mam wrażenie, że nałożenie łatki pedofila jest troszkę na wyrost. 



Pedofilia – rodzaj parafilii: stan, w którym głównym lub wyłącznym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania. ~ Wikipedia. 

I to mnie zastanawia. Stawiałbym tu bardziej na próbę inicjacji seksualnej z nieletnimi spowodowanej brakiem zainteresowania wśród płci przeciwnej w zbliżonym wieku czy nawet młodszych (społecznie akceptowalnej różnicy wieku) - Pysiu coś wspomina o tym, że gość ma 50 lat. W każdym razie gościowi ewidentnie współczuję bo wygląda strasznie i nawet przykro mi się robi z myślą, że gość z frustracji bierze się za małolaty licząc, że chociaż tutaj coś zdziała. W każdym razie uświadomiłem sobie, iż moje życie to jednak nie jest jakiś dramat ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy widzę materiał Pana Spysińskiego, przypomina mi się jak z materiału o tym że kobiety niekiedy udają depresję by coś tym osiągnąć, zrobił materiał wiadomo jaki... 

 

...więc gdy widzę jego materiał, subiektywnie uważam, że ma on tyle wspólnego z prawdą, co krzesło z krzesłem elektrycznym.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 temat jest niesłychanie delikatny, po 2 Spysiński w tym temacie porusza się jak słoń w składzie porcelany.

Mam poważne uwagi co do obiektywizmu tego Youtubera, widząc choćby jak manipulował w materiale na temat Marka.

Wiele rzeczy pominął czy to z powodu ignorancji czy też zrobił to świadomie w jakimś celu.

 

Nie jest autorytetem w tej kwestii a jedyne co zrobił to oczernił tego brzydkiego człowieka w swoim materiale.

Nie słyszałem w filmiku aby on został za coś skazany i choć faktycznie na tych wyrywkach, których kontekstu nie znamy zachowuje się dziwnie, to nie znaczy, że jest pedo.

 

Na pewno nie tylko na Tiktoku ale i na innych apkach jest wielu, którzy polują na takie dziewczyny.

Rodzice muszą uświadamiać małolatów, żeby uważali, pokazywać im co i jak, żeby potem nie było przykrości.

 

Post napisałem z dużą dozą ostrożności, bowiem to, że na tiktoku są małolatki nie oznacza wcale, że z taką rozmawiał.

Dziewczyny często kłamią co do wieku i potrafią go zaniżać/zawyżać, a, że młoda dziewczyna potrafi wyglądać na 18 to kolejny problem naszych czasów.

 

Kończąc, uważam, że oczernił człowieka, który faktycznie zachowywał się w sposób zdecydowanie dziwny.

Może być tak jak mówi Spysińki, równie dobrze może nie być, nie on to powinen oceniać.

Bardziej wygląda mi to na próbę błyśnięcia na fali popularności dwóch dokumentów dt. pedofilii, które ostatnio wyszły.

 

Celebryci byli? Księża byli? Uderzę w gości z Tiktoka!

I samego zjawiska nie bronię, bo jest obrzydliwe i winne być karane znacznie surowiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii filmu na temat Marka - widziałem przed tym zanim w ogóle dowiedziałem się o tym forum. Obejrzałem film Marka i mimo, że nie zagłębiałem się w jego kanał jak i działalność to zrozumiałem produkcję bo sam kiedyś próbowałem usilnie wyleczyć z depresji dziewczynę, która mi się podobała. W każdym razie zgadzam się z Markiem - nawet próbowałem to wyjaśnić pod filmem Spysińskiego na podstawie swoich doświadczeń aczkolwiek poleciał atak głównie ze strony żeńskiej części jego widzów. 


 

2 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

 

Dziewczyny często kłamią co do wieku i potrafią go zaniżać/zawyżać, a, że młoda dziewczyna potrafi wyglądać na 18 to kolejny problem naszych czasów.

 

Tym bardziej, że dziewczyny widoczne na filmie nie wyglądają na przedszkolaki. 

Zrobiłem szybki research.
Facet to Buddy Haynes i ma 28 lat - Spysiński mówi o "50-latku". Afera z nim wybuchła w momencie kiedy miał 26/27 lat i nie dotyczyła ona samej pedofilii co seksualnych zamiarów wobec nieletnich, a w USA wiadomo z tym seksem różnie (w niektórych stanach dozwolony po ukończeniu 18 lat). I tego Spysiu nie sprawdził. W sumie sam jego film jest bez sensu ponieważ zwraca się on do omawianego osobnika właściwie bezpośrednio - czego on i tak nie zobaczy bo jest Amerykaninem, chociaż wiadomo - wyświetletnia i atencja git. Fakt, tamtejsze władze ruszyły temat bo jednak podrywał 15 czy 16 latki czego robić nie powinien w tych stanach. Jednak mimo wszystko jest mi go żal. Gość ma 28 lat i wygląda strasznie. Nawet zrzucenie kg mu nie pomoże w żaden sposób z kobietami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mironal napisał:

Nawet zrzucenie kg mu nie pomoże w żaden sposób z kobietami. 

Jak ktoś mówi, że jest 1/10 to niech tego gościa obczai :)

1 minutę temu, Mironal napisał:

Facet to Buddy Haynes i ma 28 lat - Spysiński mówi o "50-latku".

No właśnie i widać jaki research zrobił autor materiału przed jego stworzeniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mironal napisał:

Gość ma 28 lat i wygląda strasznie. Nawet zrzucenie kg mu nie pomoże w żaden sposób z kobietami. 

No własnie to mnie zastanawia czy rzeczywiście tak łatwo jest się spotkać dzięki Tik Tokowi.

Ogólnie dziewczyny się krzywią jak nie ma się perfekt zdjęcia na social media a tutaj wprost zapraszają na haus?

 

Dziwne to dla mnie i nie pojęte.

A gościowi rzeczywiście można współczuć urody.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ksanti napisał:

No własnie to mnie zastanawia czy rzeczywiście tak łatwo jest się spotkać dzięki Tik Tokowi.

Ogólnie dziewczyny się krzywią jak nie ma się perfekt zdjęcia na social media a tutaj wprost zapraszają na haus?

 

Dziwne to dla mnie i nie pojęte.

A gościowi rzeczywiście można współczuć urody.

 

 

Pewnie kwestia atrakcyjności - podobnie jak na tinderach. A w tym przypadku? Typ był nagrywany z kilku kamer także, albo dziewczyna zaprosiła go licząc na pociśnięcie beki poprzez wrzucenie później tego do neta, albo sama była podstawiona przez znajomego/brata czy kogokolwiek innego kto wcześniej widział co wyprawia na tik toku i postanowił zebrać mocny dowód bo samo pisanie, nagrywanie filmików, obiecywanie to takie 2/10. 

Po wpisaniu "Buddy Haynes" wyskakuje masa filmików zatytułowanych "tiktok pedofil" czy "tiktok predator", w których jest ostro jechany - głównie mimo wszystko komentuje się jego wygląd.  Jest nawet z gościem amatorski wywiad. Pewnie gdyby Buddy wyglądał jak Adonis to większość by to olała ?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.