Skocz do zawartości

Cześć wszystkim - krótko o mnie


ZakutyLEB

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Bracia

 

Trafiłem na forum przypadkiem, szukając rozwiązania mojego problemu w związku. Pomyślałem, że chyba zostanę na dłużej, bo jest inne niż wszystkie na które do tej pory trafiałem - a mianowicie forum żyje, jest tutaj dużo różnorodnych osób z ciekawym podejściem do sprawy. Sam przeczytałem już trochę wątków i muszę przyznać, że podoba mi się ta społeczność (no dobra niektórzy piszą farmazony, że ciężko mi to czytać)

 

Krótko o mnie - Główne moje zainteresowania to sporty siłowe - kulturystyka/trójbój - dieta/suplementacja - anatomia,fizjologia, psychologia człowieka - również branża IT jak i gry komputerowe (za serialami i filmografią nie specjalnie przepadam. Oczywiście jak pewnie większość facetów również motoryzacja (z wyjątkiem motocykli - jakoś nie mam do nich bakcyla). Można wiec powiedzieć zainteresowania typowo.

Ćwiczę siłowo już pewnie ponad 4 lata - z różnymi efektami - robię to głównie dla siebie. Chociaż z początku myślałem, że przyniesie mi to więcej zainteresowania ze strony płci żeńskiej, no ale jednak nie bardzo (prędzej kumpel się zapyta co robić i jak zbudować sylwetkę ile na klate itp typowo). Za dzieciaka dużo przesiadywałem przed komputerem i grałem w gry (żałuje, że nie robiłem bardziej pożytecznych rzeczy nawet na kompie). Głownie ogarnąłem dupę w technikum - jak zepsuł mi się komputer ?. Od tamtej pory rozwijam moje zainteresowania w różnych kierunkach, a sporadycznie dla rekreacji pogram na konsoli.

 

Dobra to chyba tyle słowem wstępu, jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało - ale wolę być troche anonimowy - wiadomo w internecie można znaleźć wszystko (sam sie przekonałem)

Proszę o wyrozumiałość dla mojej osoby dopiero się tutaj odnajduje - piszcie wskazówki jak jakieś macie 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.