Skocz do zawartości

Otwieramy arenę walk - klub prywatny


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Jakże zacny dla mnie jest przedstawiony przez brata @Mosze Red pomysł!

 

Proszę o dodanie do areny, jeśli uznany zostanę za godnego dostąpienia tego zaszczytu.

 

Uznaję ten pomysł, za idealną możliwość wypowiedzi na wiele tematów na które większość braci wypowiada się w sposób jakże kulturalny nie dając możliwości rozmowy na poziomie argumentu siły słownej.

 

Post swój zakończę zewem , który każdy zapalony fan uniwersum warhammera powinien znać:

 

,,KREW DLA BOGA KRWI , CZASZKI DLA TRONU CZASZEK!!" 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby to wyłączyć z indeksowania przez roboty przeglądarek, zwłaszcza googlebot. Za pomocą robots.txt (wtedy temat musiałby być w osobnym katalogu, co i tak nie wyłącza z indeksowania jeśli ktoś gdzieś wrzuci zewnętrzny link) albo za pomocą tagu meta (co działa lepiej ale musi dotyczyć tylko tego tematu/działu, jakkolwiek to będzie rozwiązane).

 

Mogłoby to być na zasadzie czata, tak jak na stackexchange, gdzie w razie osobistych wycieczek uczestnicy, bądź moderacja proponują chłopakom pogawędkę, która tam, "w odosobnieniu" się odbywa.

 

Takie tam mam na ten temat przemyślenia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prod1gybmx napisał:

Zawsze znajdzie się taki, który obrabia dupe innym. To, że go zablokujesz nie sprawi, że nie bd o Tobie mówił, najczęściej źle. Jeśli nie zadbasz o reputację, to treści, które publikujesz mogą nie dostać odzewu, bo ktoś wyrobi opinię o Tobie, bez Ciebie. ? pozdro @HodowcaKrokodyli

A co to mnie obchodzi, że ktoś coś. Jak ktoś ma inteligencję gówna to nie odnosi się do treści, do dyskusji z szacunkiem, tylko drze mordę i wali emocjami. To nie jest coś na co się pisałem i piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.