Skocz do zawartości

Otwieramy arenę walk - klub prywatny


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie gladiatorzy, oto powstało miejsce gdzie możecie ze sobą walczyć, stara gwardia stawić opór młodym wilkom, foliarze szarpać się z racjonalistami, lewacy z prawakami, płaskoziemcy z kuloziemcami .......

 

Wszystko przy minimalnej ingerencji moderacji.

 

W związku z ciągłymi wojenkami na forum postanowiliśmy dać wam możliwość prowadzenia dyskusji na mocno rozluźnionych zasadach, w obrębie klubu prywatnego, którego jestem administratorem.


Zasadniczo dozwolone jest wszystko prócz promowania treści, które są niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem.

 

Proste zasady:

 

1 Nie wstawiacie nielegalnych materiałów audiowizualnych, nie nakłaniacie do popełniania przestępstw, nie grozicie uszkodzeniami ciała, nie próbujemy sprzedać nielegalnych substancji itp. itd.....

 

2 Wojenka prowadzona w klubie nie wychodzi poza klub (jeśli wyjdzie do tematów na forum lub na czat kary będą surowe). 

 

3 Nie atakujecie/ nie obrabiacie dupy osobom, które do klubu nie należą, czyli tych, którzy w tej zabawie nie chcą uczestniczyć.  

 

4 Moderator nie bierze udziału w walkach, jedynie pełni funkcję administracyjną jak dodawanie członków, zakładanie wątków i delikatna kontrola treści aby mieściły się w granicach prawa. 

 

5 Każdy kto dołączył zgadza się na ostrą krytykę, a także na ostry język, a nawet inwektywy skierowane w swoją stronę. 

 

6 Niedopuszczalne są dyskusje na temat właściciela forum, moderacji, zasad funkcjonowania forum.

 

7 Każdy kto poprosi o dołączenie do klubu, akceptuje powyższe zasady.

 

Prośby o dołączenie do klubu można zamieszczać w tym wątku, kierować na moje PW, lub zasygnalizować na czacie. 

  • Like 7
  • Dzięki 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najgorszy pomysł, jaki tutaj widziałem do tej pory. A dlaczego nie klub gentlemanów, jak z credo, czyli promowanie maksymalnie merytorycznej dyskusji z szacunkiem? Co to ma być w ogóle, arena walk? A po cholerę ze sobą walczyć?

 

Jak nie mamy wspólnego frontu, tylko akceptujemy wewnętrzne walki to przecież jakaś padaka.

 

Nie rozumiem tej inicjatywy i chyba nie chcę rozumieć.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac mamy grupę napinaczy, którzy cały czas atakują określone osoby, apele o przeniesienie wojenek na PW nie skutkują, odbywa się to dosłownie wszędzie, w wątkach, na czacie, lecą oczywiście warny, ale poprawy nie widać.

 

Więc damy im możliwość załatwiania swoich spraw w prywatnym klubie widocznym jedynie dla członków. 

 

Natomiast wszelki bajzel w wątkach i na czacie będziemy karać surowiej niż dotychczas. 

 

Uznaj to za taki wirtualny odpowiednik solówy lub ustawki, zorganizowany z dala od praworządnych obywateli.

 

Alternatywą są perm bany dla kilku, może nawet kilkunastu osób i kolejna wielka drama. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rozumiem co Autor/Autorzy mają na myśli, jednak jestem podobnego zdania jak @mac. Tak jak pisałem w wątku poniżej, jeśli jest grupka "wzajemnej adoracji", to zamiast toczyć wzajemne wojenki w wątkach lub słać na siebie tony donosów do Moderacji, niech dodadzą siebie do ignorowanych lub niech Moderatorzy czynią swoją powinność i niech kary lecąz prędkością wodospadu. To może być jedyna droga, aby owi napinacze nieco spuścili powietrza ze swoich nadętych ego i wyluzowali. Wartość forum może ucierpieć. Jedyny plus jaki widzę, to fakt, że jest to zamknięty klub.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie też zapraszamy.

 

@Analconda tak, tematy dyskusyjne z lewakami jak najbardziej. 

4 minuty temu, dobryziomek napisał:

Będą solówki czy ustawki większej ilości osób też wchodzą w grę? 

Będą ogólne dyskusje czyli ustawki, a jak są chętni na solo to zakłada się nowy temat i zaznacza w tytule, że to solówka, w pierwszym poście podaje kto z kim. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mnie dodać. Pare osób chyba chciałoby powiedzieć nieco wiecej na mój temat, a nie mieli wcześniej takiej możliwości na forum. Chętnie poczytam, niech maja się gdzie wyszumieć. Na priv nikt tego nie zrobi, bo nie ma lajków, podjudzaczy i kibiców. ;) Niech leje się krew! ?  Ave cezar

A tak na poważnie, to takie spiny wychodzą w wątkach/tematach. Jak masz zamiar przenieść taką dyskusje konkretnie do tego działu? Przecież głównie spiny wynikają z tego, że widzą to inni użytkownicy i w ten sposób popisujemy się w bardziej lub mniej wybredny/wyszukany/elokwentny sposób. ;)

Ma ktoś otwarcie jakiś problem do jakiegoś użytkownika? Wątpie.

 

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Walki z rezerwatkami na arenie i w kisielu oraz na gołe klaty, moje marzenie się spełniło.

Ja się obawiam, że po kilku mocniejszych pociskach będzie urażona kobieca wrażliwość, foszek i odejście z forum. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mosze Red said:

foliarze szarpać się z racjonalistami, lewacy z prawakami, płaskoziemcy z kuloziemcami

A dyskusja chrześcijanie kontra katolicy, też jest dozwolona? To ja uprzejmie proszę o dopisanie mej skromnej osoby ;)

Edytowane przez Kespert
Literówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.