Skocz do zawartości

Dylemat - iść na divy czy wziąć na wstrzymanie?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Egregor Zeta napisał:
45 minut temu, NiesamowitySzymi napisał:

Dojedzie do tego, że związki, będą tańsze!

Cytat miesiąca, a może i roku...

A dziękuję, to lata przemyśleń w himalajach, oraz złota karta w miejskiej bibliotece. Ciesze się, że to nie był zmarnowany czas. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła autorze, jesteś dorosłym mężczyzną, dysponujesz własną kasa. Chcesz to idziesz, nie chcesz nie idziesz, co komu do tego? Mnie gniecie kac kupa, mam iść teraz się skasztanić czy poczekac do jutra aż się nazbiera?

Wydaje mi się że bardzo chcesz iść ale się cykasz, i chcesz żeby forum rozwialo Twoje obawy. Idź i zamocz. Nabierzesz większego dystansu i perspektywy. I z chłodna głowa będziesz mógł się zająć ważniejszymi sprawami. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo uważam. Jeżeli nie będziesz miał wyrzutów sumienia to poleciłbym Ci iśc i spuścić ciśnienie ( ogarnij sobie dobrą ofertę na garso żeby się nie wjebąć na minę). Ja jak mam ochotę to pójde zależy od nastroju, zmęczony po robocie nie pójdę ale przy weekendzie już mam inne myślenie. Tak samo jak inne przyjemności - niech nikt nie decyduje za Ciebie co chcesz robić i na co wydawać kasę. Ostatnio właśnie przykład "o piątek jest tydzień miałem celibatu to idę spuścić ciśnienie. Telefonik, ustawka  30 minut i jak nowy człowiek". Z divami chodzi tylko i wyłącznie o moralność czy tak wolno czy nie . To już każdy z nas musi sobie odpowiedzieć oddzielnie. Ja wiem że robię źle bo nikt nie uczył mnie od małego chodzenia na dziwki i o tym wiem .  A jednak to robię bo chce i mam taką potrzebę i jestem tego świadomy. Podsumowując napiszę tylko  ,żebyś się nie męczył i szybko podjął decyzję bo to będzie najgorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, self-aware napisał:

@bassfreak - Na moje powinieneś iść. Choćby po to, żeby zobaczyć, że jest np. chujowo. Będziesz wiedział, że to nie to. A może akurat okaże się, że jest bardzo fajnie :)

Chujowo? Mój najlepszy seks był z divami, mimo, że miałem kilka kobiet, to każda była zwyczajną karynką, a z divami ruchałem wysokie 177 cm żylety czy atletyczne 164 dupy. Nigdy normalnie takich nie ruchałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NiesamowitySzymi napisał:

I laska w gumce!!

Też miałem tak jeden raz, z tym że mi się akurat podobało. Dama nałożyła kalosza ustami. Czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem, świetne uczucie ?

7 godzin temu, NiesamowitySzymi napisał:

I laska w gumce!!

?

Edytowane przez piratos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozbraja takie gadanie jak ktoś z góry pisze jak będzie. Zasada jest prosta jednym się to podoba drugim nie. Skoro autor tematu nie był na divach to po co pisać z góry ,, będzie chujowo ". Może akurat mu się spodoba i będzie korzystał regularnie kto to wie. 

 

Kolego to są Twoje pieniądze rób z nimi co chcesz. 150 zł może wydawać się dużo, ale z drugiej strony jak poznajesz dziewczynę to jak sobie podliczysz wszystko ( kawiarnie, spacerki, jazda samochodem ) i nie masz gwarancji, że zaliczysz to nie wychodzi to tak fajnie. Ok są laski, które dość szybko idą do łóżka, ale i są takie które wymagają czasu i często idzie za tym wydawanie siana. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, filosofe said:

Chujowo? Mój najlepszy seks był z divami, mimo, że miałem kilka kobiet, to każda była zwyczajną karynką, a z divami ruchałem wysokie 177 cm żylety czy atletyczne 164 dupy. Nigdy normalnie takich nie ruchałem.

Nie napisałem, że musi tak być. Niech gość idzie i sprawdzi. Twierdzi, że będzie lipa, więc nawet jeśli tak ma być to niech się przekona najpierw, a nóż będzie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, JoeBlue napisał:

Bzykać koleżanki też cię nie uczyli.

Dobre to czy złe?

Moralnie oczywiście.

 

No właśnie pisałem o tym że nie uczyli też bzykać koleżanek ale żeby mieć jedna kobietę rodzinę itp. itd. Zmierzam do tego że w życiu warto spróbować czegoś innego .

 

12 godzin temu, filosofe napisał:

Chujowo? Mój najlepszy seks był z divami, mimo, że miałem kilka kobiet, to każda była zwyczajną karynką, a z divami ruchałem wysokie 177 cm żylety czy atletyczne 164 dupy. Nigdy normalnie takich nie ruchałem.

Dokładnie tak samo uważam. Nie jestem jakiś alvaro 10/10 ale nigdy takich lasek nie byłbym w stanie wyrwać dlatego na divach mam chociaż odrobine przyjemności że sobie taką panne postukam nawet wiedząc ze ona lubi tylko moje banknoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, BlacKnight napisał:
22 godziny temu, NiesamowitySzymi napisał:

Wyszła panna około 30, leniwa, i tylko jeden raz w godzinie!! I laska w gumce!!

I to mnie odrzuca od wizyt u pań. Bo jak tutaj też trzeba dobrze trafić a ja mam zapłacić za to samo co fap to wybieram rękę.

Biorąc panią, z którą miałem nieprzyjemność za przykład, aby porównać z ręką. Zdecydowanie wychodzi ręka, miło, w domciu, bez zabawy w szukanie numeru, bo oczywiści pójście na divy to też usłyszysz "zadzwoń jak, będziesz pod blokiem", do tego dochodzi rozczarowanie, nigdy nie wiesz jak będzie, bo wszystkiego się nie wypytasz, jak spóbujesz, to diva się rozłącza jak zadajesz za dużo pytań hehe. Plus świadomość, że diva wie, że w 99% procentach nigdy nie przyjdziesz  ponownie, więc może odwalić manianę. 

 

Ogólnie tragedia. Ostatnie dwa razy, to trauma, łączna kwota wyrzucona w błoto 420 złoty, dokładając 100 kupiłem e booka kindla!

Dopóki się nie zmieni to, a nie widać żadnych zmian na horyzoncie, to nie polecam. 

 

Garsoniera, nie pomaga, divy się zminiają, numery telefonów są różne do tych samych zdjęć, lub inne zdjecia a ten sam numer telefonu. Mówię o 3city. 

Na około 12 razy u Div, 4 razy byłem naprawdę zadowolony, te cztery razy były z co najmniej 5-6 lat temu!

 

Chyba ze zmianą mentalności naszych na wszystko zasługujących księżniczek, divy też zrobiły się hmm, wymagające.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NiesamowitySzymi napisał:

"zadzwoń jak, będziesz pod blokiem", do tego dochodzi rozczarowanie, nigdy nie wiesz jak będzie, bo wszystkiego się nie wypytasz, jak spóbujesz

 

Dwa razy byłem u divy. Poszedłem tak na szybkości bo nie sprawdziłem opinii na garsoniera.
Pierwsza diva okazała się być taka co na zdjęciu, ale byleby tylko odwalić swoje i do widzenia.
Druga diva nie wyglądała jak na zdjęciu, była to całkiem inna kobieta. Widać było, że się starała i nie chciała odwalić swojej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu kto chce uderzyć do divy polecam sprawdzić jak jego "kolega" zachowuje się w stanie silniejszego stresu. Jeśli w takich wrunkach nie jesteś w stanie postawić go nawet ręką to szkoda czasu i pieniędzy w zasadzie. Będą problemy z erekcją, odczuwaniem podniecenia czy dojściem. Chyba, że ktoś z góry zaplanuje kilka wizyt i założy, że pierwsze kilka będzie słabe, dopóki organizm nie przyzwyczai się do czynnika stresowego. Są oczywiście tacy typowi ruchacze z silną psychiką, którzy robią się twardzi, nawet gdy diva jest brzydka, nie miła itd. Ci takiego problemu raczej nie mają ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2020 o 18:45, filosofe napisał:

divami ruchałem wysokie 177 cm żylety czy atletyczne 164 dupy. Nigdy normalnie takich nie ruchałem.

To jest argument za nie do podważenia. 
 

Tylko czy u mnie nie było by potem efektu księżniczki ?, bo ruchałem top panie i taka mi się należy i chuj.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BlacKnight napisał:

To jest argument za nie do podważenia. 
 

Tylko czy u mnie nie było by potem efektu księżniczki ?, bo ruchałem top panie i taka mi się należy i chuj.?

E tam, aż tak nie. Natomiast z divami czasem seks miałem pełen pasji, nawet jeśli udawały, to było fajnie, wiele pozycji. I jak pisałem, normalnie takiej atletycznej dupy 164 to bym raczej nie wyrwał, tym bardziej, że wiele takich nie ma. Tylko dzięki divom zasmakowałem jak to jest z taką kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, filosofe napisał:

Czyli w Polsce ludzie umierają z głodu na średniej krajowej, aha.

W Polsce porentierujesz sobie do pierwszego większego remontu czy rodziny z dzieckiem która przestanie płacić a Ty nie będziesz mógł nic. Dwa mieszkania to za mało by sobie rentierować i akumulować kasę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał:

W Polsce porentierujesz sobie do pierwszego większego remontu czy rodziny z dzieckiem która przestanie płacić a Ty nie będziesz mógł nic. 

Większy remont w mieszkaniu? Rozumiem, że to był oksymoron. Co masz w mieszkaniu do wyremontowania? Płytki położyć? Czy przemalować ścianę? :D 200-300 PLN jak samemu robisz albo z kolegą.

Jak przestanie płacić to masz umowę najmu okazjonalnego i kaucję którą zachowujesz - w wysokości co najmniej 2 czynszów. Ja to robię na co dzień, a Ty piszesz z teorii - to nas różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filosofe Arch, z divami jestem skłony uwierzyć. Sam trafiłem na wiele fajnych dziewczyn w tej branży, które starały się zaspokoić mnie jak najlepiej potrafią. Jednak takich jest coraz mniej...

Co do mieszkań, to dewastacja albo rodzina z dziećmi, która bez płacenia będzie tam latami siedzieć, może zniszczyć taki biznes.

 

Edytowane przez ufo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.