Skocz do zawartości

Dylemat - iść na divy czy wziąć na wstrzymanie?


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, filosofe napisał:

Większy remont w mieszkaniu? Rozumiem, że to był oksymoron. Co masz w mieszkaniu do wyremontowania? Płytki położyć? Czy przemalować ścianę? :D 200-300 PLN jak samemu robisz albo z kolegą.

Jak przestanie płacić to masz umowę najmu okazjonalnego i kaucję którą zachowujesz - w wysokości co najmniej 2 czynszów. Ja to robię na co dzień, a Ty piszesz z teorii - to nas różni.

Aha. Płytki zaś rosną na drzewach. Co jak przestanie płacić i będzie tam siedziała przez rok nie płacąc nic? Dzięki czyścicielom, teraz taka rodzinka jest nietykalna i nawet może wezwać policje jak zbytnio będziesz nalegał o zapłatę. Eksmitować zaś nie możesz dopóki nie zapewnisz lokalu zastępczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ufo napisał:

@filosofe Arch, z divami jestem skłony uwierzyć. Sam trafiłem na wiele fajnych dziewczyn w tej branży, które starały się zaspokoić mnie jak najlepiej potrafią. Jednak takich jest coraz mniej...

Co do mieszkań, to dewastacja albo rodzina z dziećmi, która bez płacenia będzie tam latami siedzieć, może zniszczyć taki biznes.

 

Nie wiem czemu piszesz do mnie Arch, znamy się?

Co do div - chodzi też o ciało. Tak zajebistych dup jak niektóre divy w życiu nie ruchałem i może nie porucham normalnie. Miałem kilka kobiet ale to były zwykłe "Kasie", 160-parę, miłe, ładne, ale nie były tak odlotowe z wyglądu jak niektóre divy. Wytrenowana dupa 164? Wysoka żyleta? Takie coś to tylko poprzez divy ruchałem i nie żałuję, wrażenia i widoki niezapomniane, nie z każdą było zwykłe szybkie rżnięcie bez emocji.

Co do tego, że mniej - przesadzasz, tego narybku nie brakuje, przyjeżdżają też z biedniejszych krajów, tu nigdy nie będzie problemu moim zdaniem.

 

Co do mieszkań jaka dewastacja? Rodzinom nie wynajmuję. W mieszkaniu nic się nie da zniszczyć poza tanimi rzeczami - jedyne remonty to zakup nowych mebli czy położenie na nowo paneli. Ile to kosztuje? Już za 2 tys. da się zmieścić jak robisz sam. Mieszkanie to są groszowe sprawy, spróbuj pobawić się z remontem domu a zrozumiesz co to znaczą prawdziwe koszty remontu.

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Aha. Płytki zaś rosną na drzewach.

Nie trolluj, pisałem jaki to koszt, płytki na położenie kuchni to może ze 150 zł, wiem bo siedzę w tym na co dzień, nie piszę z teorii jak Ty.

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Co jak przestanie płacić i będzie tam siedziała przez rok nie płacąc nic?

Na umowie najmu okazjonalnego może posiedzieć maksymalnie 3 miechy bez płacenia, kaucja w wysokości min. 2 czynszów przepada, potem eksmisja komornika do lokalu zastępczego i jeszcze i tak musi mi zwrócić tamte czynsze. Samą kaucją prawie mi się zwróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.