Skocz do zawartości

Powinienem odpuścić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu czytałem wasze forum i zawsze rady, których Panowie udzielali były trafne.

Mam 19 lat i wybieram się na studia w tym roku. Byłem w związku na odległość (80km) z dziewczyną(18 lat), z którą znałem się od 4 lat. W samym związku byliśmy prawie rok, a w październiku mieliśmy zamieszkać w jednym mieście. Jakieś 3 tygodnie temu zerwała ze mną przez telefon, po tygodniu pobytu u niej. Miała stwierdzoną depresję i chodziła na psychoterapie. Uderzyło mnie to, gdyż uważałem nasz związek za naprawdę udany. Z perspektywy czasu widzę rzeczy, którymi się raniliśmy, nie były to rzeczy duże, wręcz błahostki, które można było zwykłą rozmową rozwiązać. Szczerze ją kocham, lecz zablokowała mnie wszędzie, mówiąc, że to wszystko moja wina. Nie wiem co mam teraz zrobić. Z jednej strony wiem, że ten związek by mnie ranił, a ona miała problemy emocjonalne, ale mimo wszystko kocham ją. Za wszelkie wskazówki bardzo dziękuje, a za błędy w poście przepraszam (mój pierwszy post)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję Ci doradzić z perspektywy starszego brata. Jesteś młody, całe życie przed Tobą. W trakcie studiów poznasz ogromną ilość kobiet. Zablokowała Cię, wiem, że boli, ale to Cię tylko wzmocni. Jeżeli ona nie chce kontaktu, to miej HONOR i się nie narzucaj. Jeśli miała widoczne zaburzenia, to ciesz się, że tak się to skończyło. Sam kiedyś miałem ambicje, żeby naprawiać takie kobiety, jednak jest to strata czasu a od tego są psychoterapeuci. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Moriente said:

 Sam kiedyś miałem ambicje, żeby naprawiać takie kobiety, jednak jest to strata czasu a od tego są psychoterapeuci. 

 

True. A ile nerwów i zdrowia się traci. I potem i tak pani się żegna "bo wiesz misiu, za dobry dla mnie byłeś". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Student Pwr napisał:

Byłem w związku na odległość (80km) z dziewczyną(18 lat), z którą znałem się od 4 lat. W samym związku byliśmy prawie rok

-Nie byłeś w żadnym związku.

 

-Znałeś się 4 lata a ,,byliście” rok prawie, prawie bo nawet nie rok, wychodziłeś ten związek to i skończyłeś przez telefon jak nikt.

3 godziny temu, Student Pwr napisał:

w październiku mieliśmy zamieszkać w jednym mieście.

- Zapewne jeden z powodów spuszczenia cię w kiblu.

4 godziny temu, Student Pwr napisał:

lecz zablokowała mnie wszędzie, mówiąc, że to wszystko moja wina.

Babskie pierdolo, wpuść jednym a wypuść drugim uchem.

 

@Student Pwr Zaboli ale na 110% misiu która kocha od dawien nosisz rogi. 
 

Po co jej bolec na odległość jak ma na miejscu ?

 

I to może lepszego. To z nim będzie w związku nie z tobą. 

 

Ty nie istniejesz już.

Ona już cię nie zna.

Nie kocha ciebie i nigdy nie kochała.

Gdy ty będziesz bablał się w przeszłości i wspominał ona już od dawna ma swoje życie.

Mów sobie że nie kochasz już jej.

 

•Nie wchodź na profile pod żadnym pozorem nawet jak odblokuje cię. Czeka cię rozczarowanie zapewne.

 

•Nie szukaj z nią kontaktu.

 

•Olewaj jej próby kontaktu.

 

•Nie odpierdalaj żenujących rzeczy z nią związanych których byś później żałował.

 


Czytaj forum a w niedługim czasie zrozumiesz i mętlik, pytania zniknął bo wszystko będzie już dla ciebie jasne.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Bracia wyżej napisali takie próby "naprawiania" nigdy nie wyjdą Ci na dobre. Trzymaj się z dala od lasek z problemami. Związek to partnerstwo i kroczenie ramie w ramię, a nie niesienie kogoś na pleckach. Poza tym ile razy ja za młodu, czy ktoś ze znajomych próbował "naprawiać/ratować laskę " to zawsze finalnie naprawiał, ale dla kogoś innego. Na studiach poznasz wiele rozmaitych kobiet. Wiem, że boli, ale nie łam się i wyciągnij właściwe wnioski.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/6/2020 at 5:50 PM, Student Pwr said:

Mam 19 lat i wybieram się na studia w tym roku. Byłem w związku na odległość (80km) z dziewczyną(18 lat), z którą znałem się od 4 lat. W samym związku byliśmy prawie rok, a w październiku mieliśmy zamieszkać w jednym mieście.

Ale był wsad czy nie było wsadu. Jak był wsad to pannie pojawiły się nowe opcje i chciała spróbować czegoś innego.

Jak nie było wsadu to postanowiła poszukać czegoś bardziej perspektywicznego ;)

 

Twój problem polega na tym, że ten "związek" to jedyne co znasz - a zatem uważasz, że tak już będzie zawsze ;) Nie będzie.

 

On 6/6/2020 at 5:50 PM, Student Pwr said:

Jakieś 3 tygodnie temu zerwała ze mną przez telefon, po tygodniu pobytu u niej.

Upewniła się po prostu, że nie chce być z Tobą, ograniczałeś jej opcje, od nastolatki była z Tobą - a ona chce nowego fajnego z bogatego domu co to ją przewentyluje i powie że to z miłości :)

 

On 6/6/2020 at 5:50 PM, Student Pwr said:

Miała stwierdzoną depresję i chodziła na psychoterapie.

Czyli jej dom rodzinny do normalnych nie należy. Psychoterapia potrzebna jest dzieciom, których rodziny były/są dysfunkcyjne i najzwyczajniej w świecie nie mają w nich oparcia. Względnie po przebytych traumach ;) 

 

On 6/6/2020 at 5:50 PM, Student Pwr said:

Uderzyło mnie to, gdyż uważałem nasz związek za naprawdę udany.

Ty to mogłeś sobie uważać co tylko chcesz. Nic innego nie znasz, ona zresztą też ;)

 

On 6/6/2020 at 5:50 PM, Student Pwr said:

Z perspektywy czasu widzę rzeczy, którymi się raniliśmy, nie były to rzeczy duże, wręcz błahostki, które można było zwykłą rozmową rozwiązać.

Nie, nie można ich było rozwiązać rozmową, gdyby było można to by Cię nie odpaliła tylko porozmawiała, a zatem w jej interesie było z Tobą NIE rozmawiać :)

 

On 6/6/2020 at 5:50 PM, Student Pwr said:

Szczerze ją kocham, lecz zablokowała mnie wszędzie, mówiąc, że to wszystko moja wina.

Szczerze to ty możesz sobie zwalić dziś wieczorem konia. A kochasz to ty ewentualnie swoje wyobrażenie o niej ;) Dupa cię odpala, blokuje i jeszcze wmawia, że to Twoja wina a ty jak jakiś spierdolony debil usiłujesz znaleźć kontakt i jej wytłumaczyć jak bardzo się myli, że Cie zostawiła :D No litości...

 

Chcesz jej pokazać, że zrobiła błąd? Spotkaj się z atrakcyjną dupą, której nie lubi i wstawcie sobie słit focię na fejsika na publiczny :)

 

Jak widzisz NIE ZNASZ zasad tej gry, między innymi dlatego zostałeś odpalony :) Nic strasznego, poduczysz się na kilku dupach i w końcu będziesz graczem :)

 

On 6/6/2020 at 5:50 PM, Student Pwr said:

Nie wiem co mam teraz zrobić.

Zarywać to takiej ilości dup jednocześnie ile tylko zdołasz ;)

 

On 6/6/2020 at 5:50 PM, Student Pwr said:

Z jednej strony wiem, że ten związek by mnie ranił, a ona miała problemy emocjonalne, ale mimo wszystko kocham ją.

W dupie byłeś i gówno widziałeś. Jak możesz kochać zepsutą dupę, która świadomie Cię spławiła i jeszcze usiłowała Ci wbić poczucie winy :D

Ty weź znajdź lustro, a potem przyjeb tej piździe w odbiciu z otwartej na otrzeźwienie :)

 

On 6/6/2020 at 5:50 PM, Student Pwr said:

Za wszelkie wskazówki bardzo dziękuje, a za błędy w poście przepraszam (mój pierwszy post)

Ehh... Ty nic nie wiesz i co Ci poradzić :)

 

Garść zasad podstawowych:

- w Twoim życiu najważniejszy jesteś ty, nikt inny

- nie stawiaj NIGDY cipki na piedestale

- wnosisz tyle samo (jak nie więcej) do związku co kobieta, nie musisz koło niej skakać jak tresowany pudel i aportować kapci z puszkiem

- mów co myślisz, jeśli się ograniczasz żeby się przypodobać.. stawiasz cipkę na piedestale :)

 

Co do tej panny:

- sam ją zablokuj wszędzie, jak Cię odblokuje to się zdziwi

- ogarnij sobie słit focie z jakaś atrakcyjniejsza od niej dupą - tak dla równowagi :)

- masz 19 lat i jesteś wolny, przed tobą ocean cipek ;) próbuj je wszystkie ;)

- możesz być rozrywkowy, ale nie głupi - przypadkowe dupy tylko w gumie

 

Na czym świat stoi, do przeczytania:

- Kobietopedia - Mistrza ceremonii, kierownika tej sekty porywaczy ciał Marka K.

- No More Mr Nice Guy - metodologiczne podejście do tego dlaczego faceci przegrywają w związkach

- Kiedy życie nas przerasta - tak żeby trochę zmienić perspektywę i nabrać dystansu :)

 

Tak czy inaczej - ogarnij sobie nową dupę i się ćwicz. Pozdrawiam :)

 

Edytowane przez nieidealny świat
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.