Skocz do zawartości

34 lata i brak szansy na związek


Rekomendowane odpowiedzi

E tam. Jak się chce to większość rzeczy mozna skorygować (czas, kasa i chęci). Ja np. aparat nosiłem przez prawie 3 lata, założyłem jak miałem 36 ? 

 

Poza tym każda potwora... etc. Np moja eks, z twarzy ledwo przeciętna (nie lubię wytapetowanych lal napchanych botoksem), ale zgrabna i przy całej swojej karynowatości opierdzielała mnie w szachy jak chciała. ? Mogła być na dużo wyższym poziomie niż była, tylko jej się nie chciało. 

 

Laski są po prostu ekstremalnie leniwe i tyle. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam brak szansy, to widzę osobę mocno nie pewną i zwątpioną. Napisałaś, że masz niezłą figurę, a według badań jest to dla facetów ważniejsze niż twarz. Po drugie zauważ, że wiele kobiet 2/10 z bąbelkiem znajdują facetów, czemu tobie miałoby się nie powieść. Udało się raz, czemu drugi miało by nie pójść. Najważniejsze to żebyś poznawała ludzi i miała takie zachowania jakim w tych czasach wielu kobietom brakuję. Oczywiście faceci patrzą na wygląd ale są jeszcze różne aspekty. Kiedy dziewczyna nie jest ideałem ale facet czuje się przy niej doceniony itp. jest w stanie się zakochać. Tylko nie liczyła bym na jakiegoś księcia z bajki. Mężczyźni też mają kompleksy, nie każdy jest Alfa i oczywiście wielu spojrzy na ładny tyłek Pani w kolejce ale na tym się kończy. Do życia z kimś trzeba czegoś więcej. Nie chcę brzmieć zbyt górnolotnie, bo sama nie lubię zakłamywania rzeczywistości. Pamiętaj jednak, że patrzę z logicznego punktu widzenia i gdyby wszyscy teraz mieli wybrzydzać i nie być z kimś poniżej jakiegoś poziomu, to ludzkość by nie przetrwała. Większość osób jest przeciętna i kogoś znajduję, ba znam i Panie po 50, które weszły w związki. Głowa do góry, ciesz się życiem, to jest ważniejsze niż stricte związek. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zielonooka napisał:

tak mogę zaakceptować innych ludzi.

W jaki sposób skoro samej siebie nie akceptujesz?

1 minutę temu, Zielonooka napisał:

Źle znoszę samotność, dlatego chce związku. 

Hmm, to kup sobie jakieś zwierzątko. Sorry, ale nie kupuję tego, że tylko z powodu wyglądu faceci cię zostawiali.
Albo wybierałaś taki typ facetów, w takim wypadku zastanów się dlaczego takich wybierałaś.
Albo jest jeszcze jakaś inna przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zielonooka nie łam się, nawet brzydkie kobiety znajdą chłopaków, nawet przyzwoitych, bo widzę na kilku przykładach z mojego otoczenia.

 

Sam bym wsadził kija w cokolwiek co ma 2 razy X chromosomy i jest mokre i chce dać i nie ucieka szybciej niż 10km/h, więc luz, tylko nie siedź w domu, bo w domu to padaka i nie dasz nikomu szans.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjmuję żadnego tłumaczenia - nie stać mnie. Jeśli jest to dla ciebie takie ważne (wygląd, wizerunek) to zrób wszystko, żeby było cię stać. A potem inwestuj w siebie. O włosy można zadbać nawet naturalnymi sposobami, wcierki itp, wystarczy poszukać w Internecie i testować. Na blizny potrądzikowe - laser. Drogi, ale warto. Mnóstwo innych zabiegów kosmetycznych, niekoniecznie chirurgicznych, bardzo poprawia wygląd. Zeza również można leczyć chirurgicznie, ok 5000 zł. Dobre ubrania, dobry makijaż, dobra fryzura i połowa sukcesu. Druga sprawa to twoje podejście. Nikt nie chce być z zakompleksioną, niepewną siebie desperatką. Zmień podejście, bądź pogodna i wesoła, z pasjami. Inwestuj w siebie. W wygląd i rozwój. Pokochaj siebie i stwórz ze sobą relacje. A wtedy ta, której teraz oczekujesz - z mężczyzną, pojawi się. 
Wszelkie tłumaczenia - nie dam rady, nie stać mnie, nie uda się, to zwykle wymówki, bo ci się nie chce. Bo nie masz motywacji, wolisz siedzieć i narzekać jaka to jesteś smutna i nieatrakcyjna. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zielonooka zrób coś ze swoim życiem, spraw, żeby było zajebiste. Oddaj się (xd) czemuś bez pamięci, zrób coś fantastycznego.

 

Nawet, jak nie znajdziesz dzięki temu wymarzonego KSIEMCIA, to zawsze przeżyjesz swoje życie na pełnej. Po to warto żyć.

 

Do przemyślenia:

 

 

"Nie jesteś swoją pracą. Nie jesteś tym, ile masz pieniędzy w banku. Nie jesteś samochodem, którym jeździsz. Nie jesteś zawartością swojego portfela." Dodajmy: nie jesteś tym, kto zasypia obok Ciebie i budzi się obok Ciebie rano.

Edytowane przez leto
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zielonooka napisał:

Pytam Was o radę, co mam zrobić?

Zapisz się na siłkę, zarabiaj pieniądze, naucz się języków, rozwijaj się duchowo.

 

Tylko 40% mężczyzn w historii się rozmnożyło i 80% kobiet, to co ty czujesz, czuło przed tobą więcej niż połowa mężczyzn! Nie jesteś w tym osamotniona, więc po prostu wrzuć na luz i pogódź się z tym, zaakceptuj, że takie jest życie. Widocznie trafiłaś na geny mniej przystosowane do aktualnej rzeczywistości, a pamiętaj, że w interesie rasy ludzkiej jest, aby rozmnażały się jednostki przystosowane jak najlepiej. Gdyby słabe geny miały taką łatwość w rozmnażaniu jak te dobre, to świat byłby pełen kalek, chorób, ludzi brzydkich, a najprawdopodobniej w ogóle by nas nie było.

 

Być może to co piszę, wyda Ci się brutalne, ale uwierz mi, że uświadomienie sobie tej prawdy przynosi wyzwolenie. Zamiast zadręczać się tym, czego mieć nie możesz, wykorzystaj resztę czasu, który Ci pozostał na wyciągnięcie jak najwięcej radości z tego co mieć możesz. Być może jest to zdrowie, pasje, Bóg etc. Założenie rodziny to jest jedna z możliwych dróg i wcale nie jest drogą usłaną różami. Wystarczy bliżej przyjrzeć się życiu codziennemu przeciętnego męża czy żony.

 

You can't always get what you want, but if you try sometimes, you might find, you get what you need.

 

 

Edytowane przez goryl
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzatanKrieger napisał:

Płeć piękna i brzydka mówi Ci to coś? :D @deomi

Sztuczny podział, wg mnie to faceci są ładniejsi, mają grubsza skóre... 

Kobiety mają większe skłonnosci do zmarszczek, naczynek i przebarwień..

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

My nawet nie możemy się malować, bo będzie gej omgggg właśnie miałem opisać kolejną sytuację z żabki w co mnie wkurza i mi przypomniałaś...

Opisuj ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deomi napisał:

Opisuj ?

No właśnie to robię, tylko muszę zgłosić modom by połączyli moje wiadomości.

2 minuty temu, deomi napisał:
6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Płeć piękna i brzydka mówi Ci to coś? :D @deomi

Sztuczny podział, wg mnie to faceci są ładniejsi, mają grubsza skóre... 

Kobiety mają większe skłonnosci do zmarszczek, naczynek i przebarwień..

Ale macie cycki - jesteście wygrywani w życiu dzięki temu :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, deomi napisał:

faceci są ładniejsi, mają grubsza skóre

Genetyka. Mężczyźni mają dużo więcej kolagenu w skórze. Stąd też wynika, jak sądzę, fakt, że starzejemy się troszkę wolniej, niż kobiety.

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ale macie cycki - jesteście wygrywani w życiu dzięki temu

Jak bym miał cycki, to bym się totalnie stoczył, spędzałbym całe dnie na bawieniu się nimi :D 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deomi napisał:

Ja prawie nie mam ?‍♀️:D 

Nie wierzę, muszą dotknąć albo zobaczyć ?

 

Ale jesteś babka, to w sumie tak jakbyś miała no i masz. Poza tym jeszcze Ci urosną, młoda jesteś :D No i możesz sobie te slikony dowalić, w najgorszym wypadku a ja co sobie dowalę? Chyba ziemniaków na obiad :D 

@leto Coś w tym jest :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Poza tym jeszcze Ci urosną, młoda jesteś :D 

Hahaha. Urosnąć to one miały szanse 10 lat temu ?  ale niewykorzystały jej XD

Dobra offtopujemy dziewczynie wątek, nie każdy ma naszą tolerancje  ?

Kontynuacja ewentualnie na chatboxie, ale ja zaraz mykam spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, deomi napisał:

Sztuczny podział, wg mnie to faceci są ładniejsi, mają grubsza skóre...

Obiektywnie patrząc masz rację, mężczyzna ma ładniejszą skórę i twarz oraz lepiej rozbudowane umięśnienie. Wystarczy spojrzeć na nagie ciało mężczyzny podczas pracy fizycznej i nagie ciało kobiety - z estetycznego punktu widzenia to jest przepaść. Kobiece ciało podczas pracy wygląda nieforemnie, piersi falują, brak zauważalnej pracy mięśni, do tego często cellulit. Michał Anioł właśnie z tego powodu nie rzeźbił kobiet.

 

Jednak jak się okazuje obiektywna ocena nie ma większego sensu, ważniejsze jest wgrane w głowie oprogramowanie, i to ono decyduje o tym, że mężczyźni czują mimowolny popęd na widok właśnie kobiecego ciała, podczas gdy popęd do męskiego ciała u kobiet jest o wiele mniejszy, dlatego też za ideał piękna uważa się błędnie ciało kobiece.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.