Skocz do zawartości

Do pań pytanie


Tarnawa vel Lancelot

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że ile kobiet, tyle upodobań. :)

Jeśli o mnie chodzi, to podobają mi się mężczyźni szczupli. Sylwetka proporcjonalna, ciało smukłe i sprężyste, fajnie zarysowane mięśnie, żadne wielkie "muły". Właściwie większość mężczyzn uprawiających regularnie sport ma taką sylwetkę.

Gdybym miała wybierać między zbyt szczupłym, a "misiowatym" lub bardzo mocno przypakowanym, to wybieram pierwszego. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie te gówna wmawiane ludziom przez media to jest straszna głupota.

 

Ja pierdolę, co chwilę im się odmienia. Co chwilę te pedały bez własnego zdania zmieniają ubiór i wygląd, bo teraz jest modne to, później będzie tamto itp.

 

Np. kolesie z brodami (ale nie takimi 'normalnymi' tylko gęstymi, wiecie o co chodzi?), którzy to pozapuszczali bo się stało modne. Wcześniej nikt nawet nie wpadł na ten pomysł.

 

Jakim niewypałem mentalno-umysłowym trzeba być, żeby robić to, co ktoś z góry narzuca?

 

Mam tylko prawie 22 lata, ale czuję, że urodziłem się albo w złym miejscu albo w złym czasie. 

Edytowane przez Vercetti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla wlasnie z taka broda... jest bezrobotny od lat, troche handluje cpaniem na boku,ale ogolnie to wegetuje i pierdoli opowiazdki "jak zyc" jak mnich wschodu.

 

Co tydzien (doslownie) obraca inna niunie i to nie byle jakie. Kto mi to wytlumaczy?

 

P.S. Cialo ma obrzydliwe z meskiego punktu widzenia, moja ex podobnie sadzila,ale pewnie sama by sie mu nadziala.

Edytowane przez taketwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vercetti akurat w przypadku brody to jest to zupełnie naturalna rzecz.
To golenie jest wtórne i wynika z kultury a nie natury ludzkiej. Zaczęło być modne raptem kilka stuleci temu.
Moda na golenie wraca i znika. Popatrz sobie na zdjęcia XIX wiecznych mężczyzn. Ilu z nich było gładko ogolonych?

Nie ma czegoś takiego jak moda na noszenie brody z prostej przyczyny - to nie moda ustala że na twarzy mężczyzny pojawiają się cebulki włosowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna moda dla facetów. Wg mnie wymyślili to mężczyźni nie lubiący aktywności fizycznej i nie tylko. To dla nich dobry argument w rozmowie z facetem ćwiczącym, dbającym o zdrowie.

 

Następna indoktrynacja dotycząca mężczyzn. Wyciagnięcie z męskich kieszeni ich kasy. Koncerny spożywcze produkują mnóstwo niezdrowego jedzenia np. słodycze. Zdrowa dieta to eliminuje, a tu się na półkach przewalają słodyczą, są wszędzie. Kto ma to kupować, jak zdrowy styl jedzenia słodycze wyklucza i niezdrową żywność. moda na tatuśka to w jakiś tam stopniu rozwiązuje problem zalegania na półce niezdrowej żywności.   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla wlasnie z taka broda... jest bezrobotny od lat, troche handluje cpaniem na boku,ale ogolnie to wegetuje i pierdoli opowiazdki "jak zyc" jak mnich wschodu.

 

Co tydzien (doslownie) obraca inna niunie i to nie byle jakie. Kto mi to wytlumaczy?

 

P.S. Cialo ma obrzydliwe z meskiego punktu widzenia, moja ex podobnie sadzila,ale pewnie sama by sie mu nadziala.

 

 

Bo to BAD BOY jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vercetti akurat w przypadku brody to jest to zupełnie naturalna rzecz.

To golenie jest wtórne i wynika z kultury a nie natury ludzkiej. Zaczęło być modne raptem kilka stuleci temu.

Moda na golenie wraca i znika. Popatrz sobie na zdjęcia XIX wiecznych mężczyzn. Ilu z nich było gładko ogolonych?

Nie ma czegoś takiego jak moda na noszenie brody z prostej przyczyny - to nie moda ustala że na twarzy mężczyzny pojawiają się cebulki włosowe.

 

Wiem do czego pijesz, nie mówię akurat o normalnych brodaczach, tylko o tych, którzy jej nie nosili póki nie stała się 'modna'. 

 

http://menstream.pl/styl/trendy/broda-drwala-jest-nie-tylko-modna-ale-tez,0,1671529.html

 

Wygooglowałem coś takiego. I tak jak kiedyś brodatych nie widziałem (nie licząc tych, którzy byli tacy od 'zawsze'), tak teraz jest ich znacznie więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broda zacieśnia kontakty między ludzkie chociażby za pomocą iskania co można zaobserwować wśród naczelnych.

Ponadto jest praktyczna bo zawsze przy obiedzie coś tam wpada więc można sobie później coś przegryźć. Ja tam lubię podjadać między posiłkami. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vercetti , tak to prawda że jest trend na noszenie zarostu. To naturalna sinusoida jak w przypadku każdej mody. Tylko akurat trafiło na górkę, a za moment będzie dołek.
To samo jest z wnętrzami (rustykalne-minimalne), samochodami (prostota/design) i z tysiącem innych trendów z 'modą' na czele. Golenie/niegolenie jest wciągane w kategorie mody męskiej tylko dlatego że dotyczy wizerunku i podlega takim samym wahaniom.
Jeżeli wiesz jak ten mechanizm działa to można przestać na niego zwracać uwagę i kształtować swoje otoczenie czy wygląd świadomie bez kierowania się powracającymi i mijającymi modami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.