Skocz do zawartości

Do pań pytanie


Tarnawa vel Lancelot

Rekomendowane odpowiedzi

Jak z ta broda? Kobiety lubia taki zarost na Rumcajsa?

Co on daje? Erotyke? Pociaga fizycznie? Daje wiecej meskosci?

No potwierdzam, na Rumcajsa jest branie :)

Przestałem sie golic 2 lata temu, trzymam zarost Max 10 dni i ścinam.

Testosteron = wlochaty facet i samice to podświadomie wiedza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No potwierdzam, na Rumcajsa jest branie :)

Przestałem sie golic 2 lata temu, trzymam zarost Max 10 dni i ścinam.

Testosteron = wlochaty facet i samice to podświadomie wiedza :)

Doskonale wiedza o tym feministki nawołujace do przyjecia zarośnietych, agresywnych Arabów...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolenie jak hooy z tym zarostem ze baba czuje podświadomie wysoki poziom tescia%-)Popatrzcie na fote Andrzeja Kołodziejczyka.to ten kulturysta którego wkleiłem.u niego testosteron jest liczony w gramach%-)Popatrzcie na rysy twarzy.potem mozecie odpalic google grafike i polukac na inne takie same rysy twarzy kulturystów u których testosteron jest liczony w gramach.

jak wam sie niechce szukac to mozecie popatrzec na mój testosteronowy ryjek jak sie usmiecham%-)

16048489441642864109.jpg

czy posiadanie brody jest męskie czy nie meskie,hooy nie mi to oceniac.spytajcie bab które mówia ze moda na drwala jest z dupy i raczej broda nie pokazuje poziomu tescia(równy zarost fakt faktem pokazuje ze szystko jest ok u faceta.ale sama broda to tylko moda)jak juz wspominałem w temacie o zimnym odczycie.wszystko jest ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikacz, wystajace kości policzkowe...Panny z tematem dni płodnych podobna leca na to...Miałem takie policzki jak wychudłem do 65 kg swego czasu :)

http://www.focus.pl/czlowiek/pozory-nie-musza-mylic-9172

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nawiazalem do tego, bo wygladalem jak z obozu zbieraczy truskawek...

Pikacz, to wytlumacz co chciales powiedziec w tamtym momencie? Po prostu stary wykorzystales fakt ze bylem nabuzowany po lekkiej dawce alkoholu ;)) aczkolwiek bardzo pokojowo nastawiony...

Mniewales takie sytuacje w zyciu i jestem przekonany ze oaza spokoju nie byłes...

To ze w tamtym momencie mozna bylo czytac z mojej buzki jak z kartki nie zmienia faktu ze nie wiem o co biega...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wróci moda na nie-mycie się? Orientuje się ktoś?

Nie wiem, nie interesuje sie tym pseudo wymysłem co jest dobre, co nie, jak sie ubierac a jak sie nie ubierac...To dobre dla mas które ubiora sie i zrobia wszystko co powiedza im homo i bi- seksualni kreatorzy mody i wizerunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulegliscie sztucznym schematom z którymi walczycie. Skoro samica to hormony i podświadomość + instynkty to wasze gładkie buzie i wydepilowane torsy spodobają sie tylko wam samym i kolegom...

Pikacz, jak juz nauczysz sie pisać ;) to zabierz sie za naukę czytania ze zrozumieniem. Napisałem wyraźnie ze włosy= teść a nie ze broda = teść. Zgłębiać tego nie bede, bo sa mądrzejsi ode mnie którzy sie doktoryzowali na temacie. Masz neta to szukaj jeden z drugim.

Ja widzę to tak: http://img.sadistic.pl/pics/bd498b25e918.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nawiazalem do tego, bo wygladalem jak z obozu zbieraczy truskawek...

Pikacz, to wytlumacz co chciales powiedziec w tamtym momencie? Po prostu stary wykorzystales fakt ze bylem nabuzowany po lekkiej dawce alkoholu ;)) aczkolwiek bardzo pokojowo nastawiony...

Mniewales takie sytuacje w zyciu i jestem przekonany ze oaza spokoju nie byłes...

To ze w tamtym momencie mozna bylo czytac z mojej buzki jak z kartki nie zmienia faktu ze nie wiem o co biega... :)

Nie brachu...bo jest zabawnie(przynajmniej ja sie dobrze bawie)a teraz taka wzmianka całkiem nie wiadomo do kogo albo cytat albo cos do kogoś"chciałes zagrac to zagrajmy"

mysle ze jak minie moda na higienizacje.golenie jajek itd%-)

XYZ ale fajnie%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dla mnie facet musi być umięśniony ale też bez przesady. 

W dniu 14.11.2015 o 17:48, Jaca napisał:

 

15719971-sexy-cia%C5%82o-mi%C4%99%C5%9Bn

Taka sylwetka jak najbardziej. Aczkolwiek lubię jak facet ma ciut potężniejszą budowę + mięśnie. Przede wszystkim jak odznacza się klata, łapy i plecy. :rolleyes: Coś jak on:

images?q=tbn:ANd9GcQTNi_tZCSDUUQVQRdEIL8

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.