Skocz do zawartości

Gaszyn challenge - zbiorka na rzecz chorego dziecka


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

Takie challange jestem w stanie bardziej zrozumiem gdyż mają chociaż jakiś sensowny cel w porównaniu do tych, które można zobaczyć na TikToku...
Mój szwagier pracuje w służbach mundurowych i jego zakład karny został nominowany, jestem ciekaw czy on też będzie robił pompeczki ?

Kogoś z was nominowano albo macie z rodziny czy znajomka co by w tym wystartował;)

25155.jpg

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/gaszyn-challenge-zbiorka-na-rzecz-wojtusia-howisa-wielkim-sukcesem,1019023.html

 

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00 no i to rozumiem.

Nie mam w bliskiej rodzinie mundurowych, znaczy mam jednego policjanta ale on ma już 75 lat. ?

Do niedawna na pewno robił pompki.

Miał taka rutyne  gimnastyczna, że zawsze rano kilkadziesiąt minut (30-40) poświęcał na ćwiczenia.

Edytowane przez SSydney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSydney

Sędziwy wiek, ale z aktywnością fizyczna został długo. Jakby go wytypowali zrobiłby te 10 pompek, tak myślę bez większych problemów.
Mój szwagier będzie w tym challange uczestniczył bo go wytypowali.
Dla mnie ta akcja ma jakiś sens, jeśli ma pomagać chorej osobie. Jest w niej duży sens, a nie kolejny tik tokowy ściek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.