Skocz do zawartości

Jak nisko trzeba upaść


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. 

Rozmawiam dziś ze swoim synem przez telefon i co słyszę? Tata, pistolet mi się popsuł. Naprawisz mi? Jasne synek, przyjedziesz i naprawimy.

Do czego dążę? Kurwica mnie strzela, jak takie coś słyszę. Ok, zabawka się zepsuła. Trzeba naprawić. Sprawi mi to przyjemność.

Ale... No właśnie. Ex mieszka u swojego nowego pana. Czy to taki problem rozkręcić, skleić, czy tam naprawić? Jak widzę jednak tak. 

Ok, kobita nie ma smykałki do napraw, to zrozumieć mogę, ale jak koleś przygarnia babę z dzieckiem, to mógłby pomóc dzieciakowi. Zebrał by plusy.

A gdzie tam...

Ma to w dupie. Tatuś pomoże. 

Oj niziutko ex upadła, skoro nie potrafi wpłynąć na swojego chłopaka. Widać zapewniony dach nad głową, sprowadził ja do parteru, że miłość bezwarunkowa kończy się na tym, aby miała gdzie spać. 

Dodam, że to nie pierwsza taka sytuacja. 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mosze Red napisał:

może chodzić właśnie żeby tata naprawił?

Taka była moja pierwsza myśl, jak piszesz. Ale to nie pierwszy raz. Baba widzi, dziecko mówi i ona nie reaguje. Broń boże nie chce się wyręczać tym panem, ale jak zabawka zepsuta parę dni, a syn czeka aż ja naprawie.

Znam go, on przywiązuje się do rzeczy.

Dziwi mnie, że "koleś" może to zauważać, i zero reakcji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dobryziomek napisał:

Niech nowy facet ex zna zasady

Rozumiem twój przekaz, ale zwyczajnie szkoda mi małego. Musi czekać 3 dni, zanim ze sniperka będzie ok ;)

Dodam iż jak jest możliwość, gdy młody może zostać z panem ex, jedzie do mnie bo woli mnie. Ale to kuźwa o czymś świadczy. Nie do końca, dobrze czuje się w tamtym miejscu.

 

 

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Still napisał:

Dziwi mnie, że "koleś" może to zauważać, i zero reakcji. 

Mnie natomiast DZIWI, że.

Widzisz 'stałe' tylko z jednego wymiaru!!!

 

Popatrz(jeśli są łaskaw) z za lustra.

Czy faktycznie koleś jest taki słaby czy leniwy?

Czy zabawka się sama zepsuła?

Kto dzwoni? Dziecko czy ex?

Po co ex wypycha dziecko do taty?

Kiedy to robi?

Czy odmuwiłeś coś kiedyś dzieciaków? ....czemu tak? Naprawa zabawki to usługa....usługi są 'płatne'....Ty płacisz alimenty...jak do naprawy dołoży się ex?....śmieszne?....nic z tego....to jest porada od psycholog!!!

 

Skoro gościu nie wykupuje się w łaski dziecka to twój obraz nabiera MOCY!....

 

...I całe kilo pierdół....tylko trzeba BRACHU ....wyczyścić umysł A nie za DUPAMI się oglądać....jak zaczniesz oglądać się za KOBIETAMI!....będziesz wiedział o co 'sapie' teraz ja do ciebia.

?

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Still napisał:

Ale... No właśnie. Ex mieszka u swojego nowego pana. Czy to taki problem rozkręcić, skleić, czy tam naprawić? Jak widzę jednak tak

Może wyznaje zasadę "miej wyjebane, będzie ci dane".  Tobie bardziej zależy, bo to jednak Twoje geny. A jak odmówisz to kobieta będzie miała argument, że się nie starasz, bo dziecko prosi, a Ty co.

Może jednak facet gdzieś tam czuje, że tata jest tylko jeden i dzisiaj on jest zastępczy, jutro może być ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Still napisał:

Ok, kobita nie ma smykałki do napraw, to zrozumieć mogę, ale jak koleś przygarnia babę z dzieckiem, to mógłby pomóc dzieciakowi. Zebrał by plusy.

Może czyta też forum? ?

 

Nie sądzisz, że to śmierdzi hipokryzją? 

7 godzin temu, Still napisał:

Ma to w dupie. Tatuś pomoże. 

I dobrze bo Tatuś jest jeden. 

 

Sam mówisz nigdy single mother już. 

Może daj taka sama radę nowemu gachowi.  ?

 

Ja gdybym spotykał się z samotną matką (brrr...ale na potrzeby chwili założę taki scenariusz) to też bym jej dziecku nie nadskakiwał. 

Po co? :)

Ja tylko rucham jego matkę a nie kolegów szukam.

Edytowane przez SSydney
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Still napisał:

Zebrał by plusy.

Ale po co? I od kogo? Od ciebie? W jakim celu? Nie jesteście kolegami, nie jego dzieciak, nie jego problem.

7 godzin temu, Still napisał:

Nie do końca, dobrze czuje się w tamtym miejscu.

To oczywiście zrozumiałe, ale co możesz poradzić?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamusia i jej nowy gach olewają potrzeby dziecka, bo były naprawi. Dobrze, że syn ma w tobie oparcie nawet w takich błahostkach. Po latach zbierzesz żniwo.  

Rozumiem zdenerwowanie @Still, ale  mam nadzieję, że moja córa będzie się do mnie zwracała o naprawę zabawek po ewentualnym rozwodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem emocje ale sytuacja jest dobra dla ciebie. Dziecku nic się nie stanie a i radość będzie miał większą bo oczekiwanie jak mu tata naprawi. Jeśli spojrzysz na to na chłodno to same korzyści. Syn od małego będzie wiedział gdzie szukać pomocy. 

 

Podejrzewam, że matka też tu odgrywa jakąś rolę a znając kobiety to jest to rola roszczeniowa, czyli - niech mu ojciec naprawi bo nic nie robi. To jednak działa na twoją korzyść. 

 

Chciałbyś odwrotnie - aby nowy gach wyręczał ciebie? Trudno zdefiniować tutaj granice - na ile nowy facet powinien poświęcać uwagi dziecku a na ile nie ingerować.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Still napisał:

Oj niziutko ex upadła

@Still nie za dużo myślisz i piszesz o tej babie?

 

Nigdzie nie upadła, synek chce do taty z byle pierdołą bo tęskni.

 

Chuj Cię obchodzi gdzie upadła?

Ma się porządnie zajmować Twoim synem i zapewniać mu godne i bezpieczne warunki życia, a reszta Cię powinna nie obchodzić.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still w mojej opinii jeśli dzieciak nie psuje specjalnie zabawek żeby mieć kontakt z tobą (to oznaka problemu), albo ex nie odsyła go specjalnie do ciebie (to oznaka chęci zatruwania ci życia), żeby ci zajmować czas, to powinieneś się cieszyć, że dzieciak chce mieć kontakt, a nie przestawił się na nowego tatusia.  

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.