Skocz do zawartości

Trzy techniki obrony przed manipulacja na kanale - Interpersonalny


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresował mnie ostatnio kanał na YouTube ,,Interpersonalny". Obecnie jest kilka odcinków, ale jak dla mnie są dość dobre. Nie obejrzałem jeszcze wszystkich, ale zamierzam.
Tutaj odcinek w jakim można dowiedzieć się o trzech technikach unikania manipulacji. Rozmowa toczy się między posłem a redaktorem:

 

Z tych tutaj wymienionych sposobów na obronę przed manipulacją dobrze mi znale były - solidne fakty i statystyki, a także zachowanie dobrej kultury osobistej i nie wciąganie się w żadne gierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to kilka dni temu, redaktor starał się stosując erystykę und różne sofizmaty narzucić ton rozmowy i przedstawić rozmówcę w negatywnym świetle, ale Bosak nie dał się wyprowadzić w pole. ;) 

Ogólnie dobrze mu idzie odbijanie piłeczki w takich sytuacjach i jest opanowany. ?

 

Obstawiam, że w wyborach może mieć około 10% poparcia, o ile nic niespodziewanego się po drodze nie wydarzy, co i tak będzie dobrym wynikiem, bo w styczniu w sondażach miał 1% z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga

Umiejętnie odbijał piłeczkę i nie dał się sprowokować poseł. Dobrze rozegrał rozmowę. W jednym momencie redaktor mówi ,,schodzimy na ziemię, halo tu ziemia" czy coś takiego co by znaczyło iż nie wiedział w jaki merotoryczny sposób dalej naciskać na przygotowanego polityka :) Nawet w życiu do mnie czasem ktoś jak w trakcie rozmowy mówiłem o faktach i statystykach w sposób rzetelny, zgodny z prawda odpowiadał przykładowo ,,ale mądrala"

W sondażach miał 1%, a teraz już zdecydowanie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię sobie czasem obejrzeć przypuszczanie ataków "na Bosaka w ostrogach" w wykonaniu przeróżnych adwersarzy i sposób w jaki zamiata ich na oddzielną kupkę popiołu. Mam wrażenie, że przez jego wyjątkową kohezję światopoglądową połączoną z niesłychaną erudycją i szybkim umysłem, wszyscy za punkt honoru "dziennikarskiego" stawiają sobie zostanie pierwszym, kto "wyszczerbi bosak". I zwykle jest to teatrzyk blamażu w wykonaniu samego reżysera. Tu oczywiście nie było inaczej. 

 

Ostatnio puściłem sobie jak unicestwił posłankę Scheuring-Wielgus w sprawie Marszu Niepodległości. Aż miło posłuchać.

Myślę, że elektorat lewacki nie powinien na takie rzeczy w ogóle patrzeć, bo przestał by mieć ochotę mieć cokolwiek wspólnego z takimi młotami (rekinami ;)), jak ich ideologiczni liderzy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Rnext napisał:

Ostatnio puściłem sobie jak unicestwił posłankę Scheuring-Wielgus w sprawie Marszu Niepodległości. Aż miło posłuchać.

Nie słuchałem tego, ale chętnie przesłucham. Jeszcze pamiętam jak podczas z jednych wystąpień u posła wparował Sikorski...Umiejętnie Bosak sobie z tym poradził znów nie dając się sprowokować zachowując kompletny spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film dość dobry, czyli +3. Taka wodolejna, uboga wersja, moim zdaniem, lepszych tego typu poradników.

 

 

Daisy's Five Point Plan for Thrashing Leftists.

Krótko i zwięźle, wszystko to co powiedział interpersonalny a nawet więcej w przystępnej, zwięzłej i zrozumiałej formie. To co najważniejsze, bez wodolejstwa i skakania z konika na kucyka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.